Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 18 10
Call-Girls 25783
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτα από όλα θέλω να ευχαριστήσω το γραφείο για το άψογο σέρβις και ιδιαίτερα την Άντζυ που τόσο καλά με πρόσεξε και ενδιαφέρεται πάρα πολύ να περάσεις καλά όσο καμία στο χώρο ένα μεγάλο ευχαριστώ νιώθω πολύ άνετα.Το κορίτσι είναι το κάτι άλλο πανέμορφο με πολύ αισθησιασμό τρομερό δοτικοτητα φιλιά σα να είναι η κοπέλα σου αυτό που σου περνάει από το μυαλό είναι ένα και μοναδικό ξεσκίσμα!Ο πρώτος γύρος ατελείωτα γλωσοφιλα γλύψιμο παντού στα μικρά βυζακια της με ρόγες πέταχτες να τις γλύφεις μια ώρα φιλάκια παντού και ξεκίνησα με καλή πίπα την οποία γρήγορα μετέτρεψα σε69 είπαμε γλύψιμο με έντονη συμμετοχή του μωρού στιγμιαία μου πέρασε από το μυαλό να πάρω ακόμα χρόνο κάτσε λέω να τελειώσω το πρώτο και μετά τι να διαλέξω βούτηξα το προφυλακτικό άνοιξα της το δίνω να μου το περάσει και καου γκερλ μια τέτοια μουναρα δε θα τη βλέπω καβάλημα τρελό και κοπάνημα δυνατό από κάτω σκαμπιλια στη κωλαρά της και γλύψιμο στις ρόγες το καλύτερο κάου γκερλ που έχω κάνει με τρέλανε το μουνι και αφού έχει μια τέτοια κωλαρα τι άλλο κοπανημα στα 4 πολύ δυνατό και ΠΣΕ αυτό το μωρό τρελοί ρυθμοί και όπως καταλαβαίνετε πως να τελειώσω στο πρόσωπο λέω όχι που έχυσα λέτε στη κωλαρα της φυσικά και στα σημεία που θέλει ο άντρας να...Η κραυγή μου τα ελεγε όλα.Συναγωνιστές δε παίζετε.Όλα αυτά σε 10 λεπτά έμοιαζε μισή ώρα.Χωρίς να βιάζομαι κάνω ντουσακι πολύ χαλαρά και επιστρέφω με σοσιαλ πολύ άνετο και μετά το κρασάκι που ήπιαμε ξεκίνησα ένα τελοιος διάφορετικο με πολύ αισθησιασμό και απαλά φιλάκια παντού τα οποία θα οδηγούσαν σε πολύ δυνατό σεξ όμως δύο μου χάλασαν αυτό το όνειρο που ζούσα το ένα ιδρώτα και απο τους δύο και αυτό μας οδήγησε σε κρύο ντους για να αποβάλουμε την υπερθέρμανση δε φτάνει αυτή από το μωρό είχαμε και τη ζέστη επιστρέφει το μωρό και τι μου λέει ότι αρχίζει περίοδος μου έδειξε και το αίμα δε πειράζει μωρό μου της λέω άλλωστε πέρασα υπεροχα ξέρω τι θα πείτε μερικοί ότι εγώ φταίω μην είστε τόσο κακοί όλα συμβαίνουν εγώ όμως δεν άφησα τίποτα να πέσει κάτω τη πλάκωνω στα φιλιά στις ρόγες μέχρι τελευταίας πτώσης αλλά ότι άφησα στη μέση θα επιστρέψω άλλωστε για 3μέρες το μωρό θα απέχει ήρεμα μερικοί μη το ξελιγωσετε όταν επιστρέψει.Αυταααα!!.Άντζυ συγγνώμη αλλά τη κριτική για τη Ντιανα θα τη γράψω αύριο ταξίδεψα και είμαι ταιερ.Αλλά να ξέρεις επιγραμματικά ήταν μια χειροβομβίδα του σεξ.Ευχαριστώ κύριοι για την υπομονή σας!Καλά πηδήματα να έχουμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
195
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, gmyst, submalegr και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού