Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριολεκτικά. Το άτομο είναι αλλού για αλλού, με ότι θετικό ή αρνητικό αυτό μπορεί να σημαίνει. Στην περίπτωσή μου ήταν κυρίως θετικό. Αρνητικό ήταν το πως εμφανίστηκε ντυμένη. Σοκ κανονικό όταν την είδα. Αθλητικοί τάκοι, φάρδύ παντελόνι jeans και κολλεγιακό NFL t-shirt. Στο τσακ ήμουν να δώσω μεταβολή και καντήλια. Νόμιζα ότι με επισκέφτηκε λατίνο gang member δραπέτης από το folsom! Ευτυχώς δλδ που δεν είχε και το τατουάζ με τα δάκρυα στα μάτια, γιατί τατουάζ έχει πολλά! Που είναι το μουνί των φωτό με τις γοβάρες???? Ευτυχώς στα θετικά όμως είναι η άνεσή της και τα επικοινωνιακά αβαντάζ της και ας μην ξέρει καλά αγγλικά, οπότε δεν την έδιωξα. Το πρόσωπό της είναι 8, ωραίο πρόσωπο με λαμπερά μάτια και θα ήταν 10 εάν ήταν όπως στις φωτό, αλλά ως συνήθως, η πραγματικότητα είναι πιο γήινη. Σώμα είναι 8, προς το λεπτό το κορμί της, το κλασσικό ρωσσικό, με μικρό στήθος. Δεν είναι όμως η κορμάρα που θα ήθελα να την βάλω να κόβει βόλτες πέρα δώθε και να την χαζεύω. Α...και δεν είναι 1.75 με την καμία, με την καμία όμως! Εκτός εάν εγώ είμαι 1.90 και δεν το ξέρω! Και έχει και πολλά τατουάζ. Συμπεριφορά 8, τα γνωστά, άνετη, ευγενική κλπ, αλλά μιλάει πολύ, για πολλά και πολλούς. Προσοχή κύριοι, τι λέτε, τι κάνετε, τι αποκαλύπτετε! Επικοινωνία 6, δεν είναι γκάου στα αγγλικά, αλλά οκ, δυσκολεύεται πολύ και ο γούγλης πάει σύννεφο. Σεξ 8 με πλήρες ρεπερτόριο, τα πάντα όλα χωρίς φόβο και με πολύ πάθος. Την ψηλιάζομαι όμως, ότι εάν παίξει επανάληψη, θα είναι ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα με την ίδια σειρά όλα και διάρκεια. Με λίγα λόγια μάλλον κασέτα για αυτό και δεν παίρνει 10 εδώ. Απόδοση 7 και δεν είναι 10, γιατί...γιατί δεν είναι για 10. Επανάληψη ίσως, αλλά μάλλον δυσκολάκι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kamikaze73, hornyasfuck, TOMCRUISE και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού