Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
.... 28° υπό σκιά.
Δεν λες πια καμία λέξη,
σβήνω το τσιγάρο μου,
κάνει ακόμα περισσότερη ζέστη....

τραγουδούσε ο Jean-François Maurice

ζεσταινόταν, έσβησε το τσιγάρο της "που πας Ματάκι " με ρωτάει με τη χαρακτηριστική γλυκιά ναζιάρικη φωνή γυρνώντας στα τέσσερα και τουρλώνοντας το θεικό κωλί της Smitten, αποφεύγοντας το έμφραγμα στην 90χρονη γέρικη καρδιά μου στο παρά 5 Κεφάλι σε τοίχο! της λέω "για ντουζάκι να δροσιστώ Cheesy: , δεν υπήρχε άλλο μέσο.

Η κίνηση έξω γαμιόταν. Money Mouth
Η ζέστη έξω γαμιόταν. Money Mouth
Μία αράχνη τέρας μέσα στο αμάξι μου με είχε ερωτευτεί και μου έκανε στενό man to man Κεφάλι σε τοίχο! , ΓΑΜΙΟΤΑΝ.
Η ζέστη μέσα στο δωμάτιο 28.5, το aircondition ήταν για τον πούτσο, γαμιόταν. The Birdman
Οι θαμώνες στο Pines βρίζανε όλοι μαζί τον άμοιρο ρεσεψιονίστα είχανε χαλάσει όλα τα aircondition, γαμιόταν. Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Και "η Αγάπη άργησε μια μέρα" - κατά παράφραση του έργου της Λιλής Ζωγράφου - έμπλεξε στην κίνηση 25 λεπτά, αυτή ΣΙΓΟΥΡΑ θα γαμιόταν λεία συντόμως...

Η Αγάπη μου είχε απαντήσει άμεσα και όταν την είχα ζητήσει ντούο με την Νταιάνα και όταν τη ζήτησα μόνη της. Γλυκιά φωνή σε χαμηλό τόνο και ρυθμό ηρεμεί τον πελάτη ... , χαμόγελα άφθονα μέσα από το τηλέφωνο, "λένε ότι δεν απαντάς" - "μην πιστεύεις ότι διαβάζεις στο bou, όταν είμαι με πελάτη δεν απαντώ και μετά δεν παίρνω πίσω διότι μπορεί να είναι παντρεμένος Ναι!Kneel"

Ξέρει να στήνεται ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ, το πέος γίνεται λόγχη του Αι Γιώργη. Ναι!Kneel

1,65 γλυκό πρόσωπο με έντονο αλλά προσεκτικό βάψιμο, βυζάρες κώλο αχλαδωτό στο Θεό, αρμονικό ΣΦΙΧΤΟ σώμα - αααααληλούια KneelKneelKneel - και σώμα αποτριχωμένο με τζελ δεν ΤΣΙΜΠΑΕΙ πουθενά, η Αγάπη στα 90ευρώ ή 120 κανονικά 30 πρωκτικό και 20 cim ΕΙΝΑΙ ΤΟ MUST FUCK του καλοκαιριού 2019.

Είπε ότι το 90 θα παίζει πότε πότε για τους φοιτητές Ναι! ( δεν ξεύρω αν εννοεί τους ΑΡΙΣΤΟΥΣ Cheesy:Cheesy:Cheesy:Χμμμ;) και τους γέροντες σαν κι εμένα οι οποίοι ζούνε με την σύνταξη.

μετά το στήσιμο στα 4 την γύρισα ανάσκελα με γλύφτινγκ σε κλειτορίδα και το γύρο του φεγγαριού στην κωλοτρυπίδα....

με πέταξε ανάσκελα "αν θες μου λέει με νάζι" Money MouthMoney MouthMoney MouthSmitten και αρχίζει μία πίπα βαθιά αφού πρώτα περιποιήθηκε τους όρχεις και τελευταία τη βάλανο - να μην μείνει παραπονεμένη.

την γύρισα ανάσκελα προς έκπληξή της μια και περίμενε ότι θα την κάρφωνα απ ευθείας στα τέσσερα και πίσω . Με όση δύναμη είχε απομείνει στο γέρικο κορμί μου Money Mouth την σήκωσα από τους γλουτούς στον αέρα και την σφυροκόπησα κανένα 15λεπτο. Την γύρισα πλάι και μπρούμητα μπαίνοντας όσο γίνεται πιο βαθιά θωπεύοντας την κωλοτρυπίδα. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! "οοοοχιιι εκεί ξέχασα το τζελ"

το τέλος ήρθε με εκατομμύρια χαρούμενα σπερματοζωάρια να τρέχουν στην κοιλιακή χώρα. Σπασίκλας

Η αλήθεια είναι ότι παρότι δεν υπάρχει κανένα παράπονο από την συμπεριφορά και τη συμμετοχή της, δεν υπήρχε κάποιο φάουλ, η κρητικιά είναι πολύ ευχάριστη, δεν έδωσε το 85-100%.

Η ζέστη βέβαια ήταν ανασταλτική και είμαι διατεθειμένος να επαναλάβω το meeting πολύωρο να πάρω το 100% - όπως επίσης και ΟΛΕΣ τις οπές.

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
24.237
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, anatoliz, Photographer και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2019
Dirty Πόρνε Καπέλο
04 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Don Πόρνε ΚαπέλοΜεγάλο χαμόγελο
04 Αυγούστου, 2019
Ναι!Γερο-μύστηςΝαι!Γερο-μύστης
Αν και κάτω από αντίξοες συνθήκες, τα κατάφερες!!!
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3