Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 18 10
Call-Girls 25795
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ντουο με δυο ονειρεμενα πλασματα η μια καλυτερη απο την αλλη. Μαργκο η κουκλαρα η μεγαλη μου αδυναμια και απο την αλλη αλλη κουκλα η Εντζυ. Μπαινουνε μεσα στο δωματιο και οι δυο μαζι και δεν ηξερα ποια να πρωτοκοιταξω.Η μια να με φιλαει παθιασμενα με γλωσσα η αλλη να με γλυφει στον λαιμο κολαση ακομη δεν μπηκανε μεσα στο δωματιο. Εβαλα ποτακι τα ψιλοειπαμε και ξερανε και οι δυο αφου τις ειχα ξαναπαρει τι γουσταρω. Αραγμα στον καναπε πινωντας το ποτακι μου και οι κουκλαρες μπανακι. Μετα απο λιγο γυμνες εξω και οι δυο και ηδη μου ειχε σηκωθει. Τι να κοιταξεις το προσωπο της Μαργκο την μουναρα της Εντζυ την κωλαρα της Μαργκο τις χειλαρες της τις ματαρες της Εντζυ. Κοριτσια σαν τα κρυα νερα δροσισανε ολο το δωματιο τα μοντελακια. Κατευθειαν χωρις καν να πω κατι βαθεια πιπα η Μαργκο γλυψιμο αρχιδιων η Εντζυ συνεχομενες εναλλαγες και διπλη πιπα απο την μια μερια η μια απο την αλλη η αλλη και πανω κατω με τα χειλια τους συνεχεια. Ονειρο πραγματικα ημουνα στον παραδεισο τετοια μουνια τετοια προσωπα να σε κοιταζουνε και να σου γλυφουνε ταυτοχρονα τον πουτσο. Μετα ενω με εχουνε λιωσει στην πιπα κανα 10 λεπτο σηκωνονται μπροστα μου και αρχιζουνε λικνιζοντας σαν γοργονες γλωσσοφιλα μεταξυ τους. Τα ειδα ολα αγριεψα πραγματικα ηθελα να τις λιωσω και τις δυο στο γαμησι. Στησιμο πισωκολλητο η μια πανω στην αλλη με την Εντζυ απο πανω που ειναι ποιο μικροκαμωμενη και εναλλαξ απο το ενα μουνι στο αλλο συνεχομενα ασταματητα. Εγω γαζωνα αυτες βγαζανε αισθησιακες κραυγες και ριχνανε φιλια με γλωσσα. Δεν αντεξα για πολυ ακομη τις εβαλα κατω με τις γλωσσες εξω και τους τα εριξα πανω στις γλωσσες τους ολα. Οποιος τις εχει δει καταλαβαινει για τι θεαμα μιλαμε δυο μουναρες με χυσια και γλωσσες εξω να σε κοιτανε καυλιαρικα. Για εμενα κανενα πρακτορειο δεν εχει τωρα αυτη την στιγμη σαν τα δυο αυτα μουνια και ειδικα σε αυτη την τιμη και με το προγραμμα που προσφερουνε. Αραγμα αλλο ποτακι ολοι μας ντουσακι και εγω γλυψιμο στην κλειτοριδα της Εντζυ πιπα η Μαργκο και μετα γλυψιμο την Μαργκο και πιπα η Εντζυ. Αφου καυλωσα αραξα στο κρεββατι και εναλαξ να με γαμανε απο πανω αυτες και με βαθια καθισματα και με γυρισμενο κωλο και με κουνηματα κυκλικα σαν βραζιλιανες. Μετα η Μαργκο να παιζει με δονητη το μουνι της Εντζυ και εγω να την γαμαω στα τεσσερα με δυναμη τραβωντας τα μαλλια της και ριχνωντας χαστουκια στην κωλαρα της τερμα καυλωμενες να βριζουνε στα Ρωσικα αλυπητα και οι δυο εμενα και μεταξυ τους λεγωντας ποσο πουτανες ειναι και ποσο τους αρεσουνε οι παρτουζες. Μετα η Εντζυ να κραταει πολυ ανοιχτα τα ποδια της Μαργκο και εγω να την σφυροκοπαω και ριχνωντας ολα τα χυσια μου στην μαπα της. Εκει ητανε η αποθεωση σκυβει η Εντζυ και τα γλυφουνε ολα μαζι με την Μαργκο. Απιστευτα μουνια απιστευτο ντουο απιστευτο γαμησι. Μπραβο και στα δυο μου μοντελα. Ετσι να εισαστε καλα κοριτσια και να δινετε απολυτη απολαυση στους αντρες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, gmyst, submalegr και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2019
Aξιος πάντα τέτοια φίλε μου!!!
03 Αυγούστου, 2019
Σε άφησαν για εναλλάξ πήδημα από τη μια στην άλλη χωρίς ενδιάμεση αλλαγή προφυλακτικού;
Γιατί όσες φορές έχω πάρει ντουέτο καμιά δεν με άφησε, όλες επέβαλλαν αλλαγή προφυλακτικού
04 Αυγούστου, 2019
φιλε ολες οι γκομενες σου ερχονται με σχοινια????
05 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι εχω βαλιτσακι δικο μου με τα παντα μεσα.
05 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε 10 νηματα οι κριτικες κανεις την ιδια ερωτηση. Εχεις τιποτε αλλο να πεις ρε φιλε. Τουλαχιστον εγω εχω γραψει και τοσες κριτικες. Εσυ τι κανεις εδω μεσα μονο σπας τα αρχιδια των αλλων λεγωντας μαλακιες? Πληρωσε καμμια γκομενα να γραψεις τιποτα να δουμε πως τις γαμας εσυ ρε φιλε. Η τελικα γαμας μονο την χουφτα σου.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5