Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21059
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πήρα τηλέφωνο το γραφείο και ζητησα 2 κοπέλες που ήθελα και τελικά δεν ήταν διαθέσιμες και μου πρότεινε την Diana.
Πήγα στο ξενοδοχείο της κοπέλας που ήταν πόλι κάλο 4 αρι.
Όταν άνοιξέ την πόρτα η Diana ήταν ένα όμορφο κορίτσι άλλα ήταν γυμνό και χασμουρήοταν μάλλον κοιμόταν.
πήγα έκανα το μπάνιο πήγε και η ίδια και επέστεψα βάζει μουσικά house και αρχίζει ο αγώνας.
Η κοπέλα έβγαλε τόση ενέργειά που πραγματικά το διασκέδασα, φίλια δίνει απλόχερα κατεβαίνει κάτω και αρχίζει μια πίπα από τα πιο τρέλα μου όνειρα στην αρχή αργή μετά deepthroat και περιποίηση της γύρο περιοχής, το τέλος ήρθε στο στόμα της μετά από ένα έντονο face fuck.
Μπανακι συζήτηση για μουσικη house και για dj της βάζω ένα τραγούδι στο κινητό και έτσι οπως καθόταν ξαπλωμένη με τα πατουσακια στον αέρα την φιλάω και αρχίζει ο δεύτερος γύρος με ένα ήρεμο στοματικό και μετά ανέβηκε απο πάνω μου και χτυπιόταν σαν τρελή της βάζω και ένα δακτυλάκι από πίσω και μου λέει δεν σε πειράζει να βάλω τον δονητή (έπος) μετά την βάζω ιεραποστολικά και συνεχίζεται ο αγώνας χορευτικά και με ένταση την κολλάω στον τοίχο και αρχίζω ένα face funk όνειρο τελείωμα στο βάθος για άλλη μια φορά πάω για ντουζ βγαίνω της δίνω το δωράκι της την φιλάω και φεύγω.
Το κορίτσι είναι φοβερός χαρούμενος χαρακτήρας με υπηρεσίες θήκες,πρώτη φορά έφυγα από κοπέλα που είχα τελειώσει 2 φορές και έλεγα ποτέ θα την ξαναδώ.
Ένα μπράβο στο γραφείο που καταλαβαίνει με λίγα λόγια τι Θέλει ο πελάτης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
albertontino1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
461
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, delipas, TurboLover και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού