Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Call-Girls 7578
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το τελευταιο ραντεβου του πορνομαραθωνιου που διαλεξα να κανω λογω καυλας λογω τρελλας δεν ξερω αλλα σιγουρα οποτε βρω χρονο θα το επαναλαβω με λιγοτερα μουνακια. 5 για την ηλικια μου ειναι υπερβολη. Μπαινει στο δωματιο το Μοντελο μας. Αλλο τρελλο μουνι αυτο. Πολυ ωραιο προσωπο ματαρες χειλαρες απιστευτα γλυκια κοπελλα με πολυ ωραιο χαμογελο και ψηλη μουναρα. Αψογα ντυμενη με ενα πολυ ωραιο φορεμα ωραιο απαλο βαψιμο δεν χρειαζονται καθολου βαψιμο τετοια μουνια. Με φιλαει παρα πολυ αισθησιακα με γλυψιμο στα χειλια και ωραιο παιξιμο της γλωσσας. Μου λεει θελω κρασι ασπρο και παει στο μπανιο. Βγαινει γυμνη και βλεπω ενα πολυ ωραιο σωμα ψηλη λεπτη ωραια βυζια στητα ωραιο πεταχτο κωλαρακι παρα πολυ ομορφο και καλοσχηματισμενο μουνακι. Την παιρνω στον καναπε και την αρχιζω στο γλυφομουνι της γλυφω το ομορφο μουνι της με μανια και ειδικα την κλειτοριδα της. Καυλωνει βγαζει αναστεναγμους και βριζει στα Ρωσικα. Πουστη μαλακα με καυλωνεις θα κατσω πανω στον πουτσο σου και θα σε ξεσκισω και κατι τετοια ενω τριβει τα βυζια της και παιρνει τα δαχτυλα μου και τα πιπωνει με μανια. Ρε your angels που στο διαλο τα βρισκεις αυτα τα μουνια? Δεν ειναι μονο μουναρες αλλα ειναι και ολα μεγαλα ξεκωλακια. Σηκωνεται με βαζει κατω και αρχιζει βαθια πιπα με φτυσιματα. Δεν θελω πολυ ωρα πιπα μονο να σε σκισω μουναρα μου. Προφυλακτικο και ασταματητη πουτσα δεν χυνω με τιποτα με τοσα ραντεβου και την εχω ξεμουνιασει ασταματητα μια ωρα με πολυ σκληρο γαμησι. Ιεραποστολικο με πολυ ανοιχτα τα ποδια πισωκολητο με εναλλαξ μια στην κωλοτρυπιδα μια στο μουνι. Πολυ στενη κωλοτρυπιδα ο πουτσος μου μπηκε μετα απο πολυ ζελε ανοιγμα τρυπας με παιξιμο 2 δαχτυλων και στην αρχη πολυ σιγα και αρκετο σιγανο σπρωξιμο. Καβαλημα απο πανω οπου της ανοιγα τα κωλομερια και της εχωνα κωλοδαχτυλο οπως την γαμουσα πολυ δυνατα καθισματα πανω στον πουτσο μου και σκληρο πισω μπρος απο την Εντζυ σε πολυ δυνατο ρυθμο. Φιλια με παθος ενω γαμιομασταν αλυπητο ξυλο στα κωλομερια της και ασταματητο βρισιμο. Ενω γαμιομασταν σε πολυ δυνατους ρυθμους εβριζε συνεχως και ελεγε να της φερω γυναικα που γουσταρει να την δεσω και να της σκισω τον κωλο και τετοια. Ενας απιστευτος αγγελος που γαμιεται σαν πραγματικη πουτανα. Μετα στησιμο παλι στα τεσσερα με ασταματητο γαμησι κωλοτρυπιδας τραβηγμα μαλλιων και χαστουκακια στο προσωπο. Η γυναικα δεν κωλονει πουθενα ισα ισα που καυλωνει ποιο πολυ με τα σκληρα. Της αρεσει και φαινεται. Μετα απο μια ωρα και 10 λεπτα ακριβως που πραγματικα δεν με αφησε ησυχο ουτε δευτερολεπτο της γεμισα το λαρυγγι της με χυσια. Απιστευτο μουνι απιστευτο γαμησι. Ν1 Μοντελο Μαργκο Ν2 Μοντελο Εντζυ. Πολυ δυνατα μουνια και οι δυο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, makhswrx, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2019
Φίλε Κώστα, το Your Angeles είναι σταθερά το πρώτο γραφείο και απομακρύνεται. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι..
03 Αυγούστου, 2019
Δεν ξερω φιλε μου που τα βρισκει αλλα εχει φερει τρομερα μουνια. Το θεμα ειναι μην απο την ζηλεια τους φανε οι αλλοι οπως εγινε και με το diva. Τα δυσκολα αρχιζουνε σε αυτη την δουλεια οταν εισαι Ν1 τοτε προκαλεις και φαινεσαι πολυ. Στο μελλον θα δουμε τι θα γινει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2