Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η κοπέλα είναι αυτή των φωτογραφιών. Πολύ μικρή και όλα πάνω της φωνάζουν την δροσιά της ηλικίας της.
Τα ωραία όμως τελειώνουν εδώ.
Συνάντησα τη Zara στο πρώτο της ραντεβού για τη μέρα. Μεσημεράκι, κανονισμενο με το πρακτορείο απο την προηγούμενη. Έφτασε 10 λεπτά περίπου νωρίτερα όμως δεν με ένοιαζε καθόλου, η γλυκιά αναμονή κάποιες φορές σε τρελαίνει ιδίως όταν περιμένεις ενα τοσο φρέσκο πλάσμα.
Πολύ καλή πρώτη εντύπωση, χαιρόμουν συγκρατημένα για το μωρό που είχα μπροστά μου.
Μπαίνει στο χώρο και κάθεται στον καναπέ. Προσπαθώ να σπάσω την σιωπή και να την ξεμπλοκαρω γιατί νιώθω την αμηχανία της κοπέλας που δεν έχει γράψει χιλιόμετρα. Με διαρκής ερωτήσεις και ελαφριά συζήτηση μιας και τα αγγλικά δεν είναι το φορτε της, καταφέρνω και την κανω να ανοιχτεί όμως διακρινω μια αρνηση να εμπλακεί και ευγενικά τη στελνω για μπανάκι.
Γυρίζοντας από το μπάνιο μου έδειξε τα 5 τατουάζ της, ήρθε κοντά μου μου έδωσε κάποια φιλιά, εννοείτε χωρίς γλώσσα και έτσι πήραμε το δρόμο για την κρεβατοκάμαρα.
Τι το ήθελα; καλύτερα να μέναμε στον καναπέ. Μόλις είδε την κρεβατοκάμαρα πάγωσε. Έκατσε στο κρεβάτι, γυμνή και απλά περίμενε. Καμία κίνηση. Το απόλυτο μηδέν. Βρε καλή μου, βρε χρυσή μου. Στην αιδιολειχια κοιτούσε το ταβάνι και παραμιλουσε κάτι ακαταλαβίστικα. Ότι και να δοκίμασα τελικά η ήττα ήρθε μεγάλη και με πάταγο.
Κάποιες γυναίκες απλά δεν το χουν. Η Ζάρα είναι τέτοια γυναίκα. Κορμί και φάτσα που σου σε αφήνουν να φαντάζεσαι και διάθεση που σε αφήνει με το πουλί στο χέρι.
ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΜΗΔΕΝ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΚΑΘΌΛΟΥ. Αυτό είναι η κοπέλα.
Εάν αρέσκεσαι στο να κοιτάζεις λες και πήγες σε μουσείο τότε η Ζάρα είναι η καλύτερη. Εαν θέλεις έστω τα υποτυπώδη τότε άστο, πήγαινε αλλού. Τώρα εάν ζητάς και σεξ (να γαμησεις δηλαδή) η Ζάρα είναι καμμένο χαρτί.
Το πρακτορείο εντελώς απαράδεκτο μου είπε μια μπαρούφα που δεν ισχύει 100% μιας και με διαβεβαίωσε ότι θα κρατήσει την κοπέλα εκτός και αυτή συνέχισε κανονικά τα ραντεβού της. Λόγος για επιστροφή χρημάτων ή έστω κάτι σε αυτή τη βάση φυσικά δεν έγινε (Όχι ότι το είχα ανάγκη, ούτε καν θα το δεχόμουν μιας και αυτά συνήθως δημιουργούν εξαρτήσεις).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, trikimia και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2019
Καπέλο Με έσωσες Προσκύνημα ... την είχα πετύχει στο αεροδρόμιο όταν ερχόταν / μουν και είπα "αμάν τι ωραίο μαναράκι, έτσι ντυμένο και μόνο του να δεις θα είναι καμιά βίζιτα", όταν την είδα στο ρόστερ είπα να την πάρω αλλά φευ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
02 Αυγούστου, 2019
...λοιπόν...χωρίς πλάκα τώρα...

...εμένα η μικρή μου είχε βγάλει τα συκώτια...

...μπορεί στην κριτική να το έκανα χαβαλέ το θέμα...γιατί στις κριτικές γουστάρω να κάνω και λίγο χαβαλέ...αλλά η κοπέλα είχε κάτσει στην γωνία του καναπέ...σταυροπόδι...και δεν είχε διάθεση για τίποτα...

...με ανάγκασε να κάτσω δίπλα της...πράγμα που δεν το έχω ξανακάνει...και το έκανα μόνο και μόνο επειδή ήμουνα περίεργος...να δω που θα το πάει το πράγμα...

...δεν ξέρω τι είδους στάση ήταν αυτή...ούτε μπορώ να καταλάβω γιατί ξεκλείδωσε μετά...

...αλλά θέλω να είμαι ξεκάθαρος σε κάτι...

...δεν έκανα κάτι για να λυθεί...μόνη της πήγε και έκατσε στην γωνία του καναπέ...μόνη της αποφάσισε να πάει στο μπάνιο...μόνη της αποφάσισε και να ξεκινήσει το παιχνίδι...

...με τι κριτήρια???...ο Θεός και η ψυχή της...δεν έχω ιδέα...

...ο οποιοσδήποτε άλλος θα την είχε διώξει με συνοπτικές διαδικασίες...
SG
Sproxe Garsia
02 Αυγούστου, 2019
Κρίμα ρε φιλαράκι και μπράβο για την κριτική!
03 Αυγούστου, 2019
Sproxe καλό είναι αυτά που γράφεις εδώ να τα γράφεις και στην κριτική σου διότι είναι πληροφορίες που έχουν σημασία.

Καλός ο χαβαλές αλλά ο αναγνώστης τελικά παίρνει λάθος εικόνα για την συμπεριφορά της κοπέλας σε συνδυασμό με την υψηλή βαθμολογία που βλέπει.





03 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...έχεις δίκιο σε αυτό που γράφεις...

...πρέπει να γράψω πολλά για να καταλάβεις πως λειτουργώ και πως κινούμαι...

...ίσως κάποια στιγμή βρεθούμε και μιλήσουμε περισσότερο...

...μέχρι τότε...μην λαμβάνεις υπόψιν σου τις κριτικές μου...μόνο το έστικτο σου και την κρίση σου...
SG
Sproxe Garsia
04 Αυγούστου, 2019
Μπράβο ρε φίλε που έγραψες τίμια κριτικη , ακριβως έτσι είναι η συμπεριφορα της γκομενας .
Ο κωλοτουμπας τώρα τα μαζεύει κ λέει ε δεν ήταν κ ότι καλύτερο αλλα ας κάνω το χαβαλέ μου στη κριτικη κ στα αρχιδια μου αν βοηθήσω η όχι ...
Πάρε κ 5 likes της ανοιχτής χούφτας χλιμιτζουρα ξέρεις εσυ Μαλακία
04 Αυγούστου, 2019
Άλλη μία ψυχώ τατάρα με πρησμένα
χειλάκια, που ήρθε στο Ελλάντα για να
κοροιδέψει κόσμο. Γιατί ως γνωστό εμείς
τα ευρώ τα βρίσκουμε στα δέντρα! Γερο-μύστης
04 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...αν έχεις προσέξει...(γιατί η ψώρα και η μαλακία σε έχει τυφλώσει)...οι κριτικές μου χωρίζονται σε δύο τμήματα...το ενημερωτικό για σας...και το ψυχαγωγικό για όσους αρέσει το στυλ μου...το οποίο γράφω ξεκάθαρα ότι το διαβάζετε με δική σας ευθύνη...

...δεν τις γράφω για να κάνω αξιόλογηση της κοπέλας...λάθος κατάλαβες βλακάκο...

...η κάθε κριτική μου πέρνει από 3 έως 5 ώρες...και δεν θα σπαταλούσα τόσο χρόνο απλά για να ενημερώνω...

...η ενημέρωση μπορεί να γραφτεί σε μισή ώρα...

...ΤΙΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΤΙΣ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ...ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΩ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ...

...ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ...ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ...

...τα 5 likes να τα βάλεις στην σούφρα της μάνας σου λεβέντη μου...

ΚαπέλοΚαπέλο
SG
Sproxe Garsia
05 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάλι ποσο μαλακας δείχνεις ρε νουμερο !!! 3 με 5;ώρες για να γράψεις παπαριες για την καβλα σου μόνο !!!
Πιο βλάκας πεθαίνεις . Αγράμματο είσαι ρε ? Μας ενημερώνει κ μας ψυχαγωγεί ο τελειωμένος γούτσου γούτσου τελίτσας-αγκαλιτσας που είναι μέρα -νύχτα σε όλα τα νήματα σαν τη βιζιτα που ψάχνει πελατες με παπαρολογιες κ εξυπνάδες .
Α και πες μας πόσες τελίτσες έχεις βάλει στο κωλο της δίκης σου μάνας .τρομπα ε τρόμπα .

05 Αυγούστου, 2019
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται όλη αυτή η συζήτηση κάτω από την κριτική μου. Οι κριτικές είναι οι φωτογραφίες της στιγμής μεταξύ δύο ανθρώπων. Της εργαζόμενης και του πελάτη. Η εργαζόμενη, έχει τύχει και σε μένα, κάποιες φορές που δεν είναι επί της παρούσης να αναλύσουμε το γιατί, συμπεριφέρονται σε κάποιους πελάτες τους διαφορετικά από ότι σε όλους τους υπόλοιπους. Ας αφήσουμε τα πολλά λόγια και ας γράφει ο καθένας την εμπειρία του, μόνο κερδισμένοι θα βγουν αυτοί που θα μας διαβάσουν.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2