Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57864
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ηδια μεραρα μετα την συναντηση με την μαρινα απο το ιδιο γραφειο και περιπου 3 ωρες μετα αφου εχω ψιλοξεκουραστει , παιρνω τηλεφωνο το γραφειο λεω καλησπερα η κυρια που παντα ευγενικη λιγο κολωσε την ενιωσα λιγο αποτομη της λεω ειναι διαθεσιμη η ξενια ? ναι μου λεει (νομιζε οτι ξενερωσα με την μαρινα ? δεν ρωτησε βεβαια.... ή δεν καταλαβε οτι εχω τρελες καυλες και νομιζε οτι θα κραξω ..τεσπα) της λεω στην ιδια διευθηνση και μπαμ στην ωρα της η ξενια.
Για την κοπελατα εχω ξαναπει και εγω και πολλοι αλλοι , για τα δικα μου τα γουστα η κοπελα ειναι πολυ καλη και με καυλωνει παρα πολυ ο σωματοτυπος το υψος το παρουσιαστικο της ακομα και το προσωπο της , ειπαμε γουστα ειναι αυτα , οσο για τους φιλους απο κατω εχουν δικιο απο την προηγουμενη φορα που την συναντησα παρατηρησα πολυ ποιο εντονο το φαινομενο να θελει κουβεντα , βεβεια ευγενικα και με τροπο προσπαθουσα να της κλεισω το στομα με φιλια που λεει και το τραγουδι και μετα απο δυο προσπαθειες το καταφερα , βεβαια ετσι κιαλλιως δεν κυνηγουσα 2 γυρους οποτε μικρο το κακο , μαυρο εφαρμοστο κοντο φορεματακι χωρις εσωρουχο απο μεσα, μολις την πηρα σαν πουπουλο οπως καθομουνα στον καναπε και την εβαλα πανω μου εβαλα χερι απο κατω και τιποτα ,
που ειναι το βρακι σου μωρη της λεω τι εισαι καμια του δρομου ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Αυτο ηταν την πηρα αγαλια την πηγα κρεββατι και την τεντωσα , οσο light πηγε με την μαρινα τα πληρωσε η ξενια , μπατσακια φτισιματα γλυψιματα παντου εκατερωθεν , 45 λεπτα παλευαμε και στο τελο καταθεση στομα της οπου δεν τα καταπινει αλλα απο την τοση καυλα που ειχα φυγαν με πολυ δυναμη πνιγηκε και τα καταπιεΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!.
Καλη συναντηση με πολυ ιδρωτα και καυλα , το κοριτσι κανει τα παντα μα τα παντα και το γουσταρει απο πανω οχι μονο για τα φραγκα ή τα εξτρα - που δεν εχει εξτρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.508
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2019
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα; Με τίποτα!

Πέρασες καλά ή οχι; Δεν σου αρέσουν οι επαναλήψεις;
review reaction 1 hornyasfuck
02 Αυγούστου, 2019
Εκ παραδρομής φίλε πατήθηκε, σίγουρα θα την ξανασυναντησω όπως και έχω κάνει πολλές στο παρελθον
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2