Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σοφία συνάδελφοι έχει 2 πρόσωπα .
Το ένα είναι στο σόσιαλ το οποίο δείχνει κουμπωμένο , λίγο απόμακρο , μπλαζέ και το άλλο όταν ξεκινάει το σεξ που λες και πατάει κουμπί και μεταμορφώνεται σε ηφαίστειο .
Για την εμφάνιση τα είπαν οι προηγούμενοι . Θα σταθώ στον κώλο που είναι στενός και σφιχτός , με ένα σαν ξεθωριασμένο τατουάζ από πάνω ούτε που κατάλαβα τι ήταν .
Τόσο καλός ο κώλος που την έριξα μπρούμυτα και της έγλειφα το μουνάκι της σε αυτή τη στάση . Δάχτυλο ο κώλος δέχτηκε με χαρά .
Το βυζί οπτικά τέλειο με μιά μεγάλη ελιά ανάμεσα στα στήθη , αλλά πέτρα . Πιό πέτρα σιλικονάτο βυζί δεν έχω πιάσει .

Εντύπωση μου έκανε ο αργός ρυθμός και στην πίπα και στο σεξ , που προσωπικά γουστάρω , το CIM υποδειγματικό χωρίς βιασύνη να φύγει για μπάνιο και στο σεξ ότι σε όποια στάση και να ήμασταν γούσταρε βαθιά διείσδυση .Ειδικά όταν ήταν από πάνω τραβιόταν από τα χέρια μου να κάτσει όσο πιό καλά μπορούσε . Για gel ούτε λόγος , κατέβαζε μπόλικα υγρά από μόνη της .

Θα την ξαναέπαιρνα γιατί απλά γουστάρει να γαμιέται και όχι να συζητάει μάλλον .Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Herculas
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
959
Πόντοι:
5.140
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, mixalis mixoy, chris1955 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2019
Ωραία κριτική μάγκα...!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1