Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εμένα η εμπειρία μου με την Μιλάνα ήταν ένα μίξ από όλες της κριτικές, θετικές και αρνητικές.
Στα θετικά: Ωραία κοπέλα, ωραίο σώμα για τα γούστα μου, πανέμορφο και καθαρό μουνάκι επίσης για τα γούστα μου, γουστάρει πολύ να την γλύφουνε σε τέτοιο σημείο όπου παρατάει ότι άλλο κάνει μέχρι να έρθει σε οργασμό. Ξεκινάμε με 69, αυτή μου έχει κλειδώσει το κεφάλι μου στην κλειτορίδα της και ξεκινάει μια ανιαρή πίπα, λίγο γλύψιμο την βαλάνο, λίγο το κεφαλάκι λίγο χέρι μέχρι να αρχίσει να καυλώνει. Έ κάπου εκεί σταμάτησε και το ανιαρό τρομπόνι και ευχαριστιόταν το γλύψιμο μέχρι να έρθει σε οργασμό. Επίσης στα θετικά, είχε χάσει το τζελ και τον ένιωσε για τα καλά. Βέβαια δεν βολεύανε πολλές στάσεις γιατί πόναγε, οπότε όλος ο αγώνας πήγε σε αργό και ρηχό τέμπο.
Στα αρνητικά τώρα: Άργησε λίγο, φιλί μόνο στο μάγουλο, πολύ άνευρη συνάντηση, να φταίει η ώρα; Να φταίει ότι ήμουν το τελευταίο ραντεβού της ημέρας; Δεν έκανε κάτι για να με κάνει να πω, αυτή την γκόμενα θέλω να την ξανά γαμήσω.
Ήταν μια πολύ μέτρια συνάντηση και το μόνο που κρατάω ειναι οτι γάμησα και έγλυψα ένα ωραίο μουνάκι.
Κάτα τα άλλα λιγο πολύ σύμφωνω με όλους τους προ λαλήσαντες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Rokko28
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.176
Πόντοι:
5.160
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Jim25jim, mixalis mixoy και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού