Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Call-Girls 3026
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Θα προσπαθησω να ειμαι συντομος αν και μετα την αποτυχια μαλλον θα μακρυγορησω. Η κοπελλα να ομολογησουμε οτι ειναι πολύ όμορφη.Προσωπο πολυ όμορφο κατα την γνώμη μου καλύτερο απο τις φωτογραφίες και σώμα όμορφο , σωστά κατανεμημενο , θα έλεγα όχι γυμνασμενο αλλα χωρίς ατελειες.Το στήθος φυσικα το δυνατο σημείο το οποιο είναι υπέροχο, τοσό-οσο. Ανοιγει πόρτα και υποδοχή όμορφη χωρίς να μπορεί να μιλήσει.είχε κλεισει η φωνη απο το πρωι και ηταν χαλια!τοτε γιατι εκλεισε το ραντεβου;Χμμμ; προσπαθησε ψυθιριστα να κανει πλακα αλλα με λιγα αγγλικα και ψιθυριστα λογια δεν γινεται δουλεια αλλά λεω ας παω για μπανιο και βλεπουμε.δινει πετσετα, παντοφλες και μουσικουλα απο το κινητο με επιλογες Last Christmas και έτσι Μαλακία για να ξεκινησουμε.λινκνισμα βαριεστημενο , πίπα χλιαρη, με πολύ χερι και οχι πολλες επαφες ιδίως πριν το προφυλακτικο και θέλει να την χαιδευεις αρκετα παντου για να φτιαχτει.περασμα σκουφου ,λιγο λιπαντικο και καταθεση σε ιεραποστολικο.Πηγα να πλυθω και επιστρεφω.μου έκανε έλεγχο αν πλύθηκα καλά εκει που έπρεπε και μετα λιγο κουβεντούλα.Μου ειπε οτι θα κατσει 3 μερες ακομα στη Αθηνα γιατι δεν της αρεσει είναι πολύ λίγα τα χρήματα που παίρνει προτιμά την Μύκονο. εδω είμαστε τσιπληδες.Της λεω ο μόρτης και γιατί ήρθες τοτε εδω; και καλά για να την ταπώσω την έξυπνη. Μα για να δω το αγόρι μου απαντα και μετα να φυγω και με ταπωσε αυτή.... επειδή στα ψιθυριστα κουβεντούλα δεν γίνεται ζητησα λιγο μασάζ , το οποιο βαριεστημένα μου είπε οτι δεν ξέρει αλλά θα κάνει ότι μπορεί.όταν είδε ότι ετσι θα κάνει λούφα, μια χαρα είδα το κατέχει.φυσικά δεν ειχε σκοπο να ξεκινησει 2ο γυρο, εξάλου θεωρούσε οτι 2η φορά σε 1 ωρα είναι πολυ σύντομο.τελοςπαντως το ξεκινησαμε , πλακώθηκε στα ζελεδια, αλλάξαμε 2 -3 στάσεις και στα 4 που μου άρεσε , με εκοψε λεγοντας μου όχι τοσο δυνατα.Γιατί τι εγίνε ρωτάω, δεν μου αρέσει ετσι μου απαντα (ενημερωτικα το κωλοτρυπιδι μια χαρα δουλεμενο φαινοταν).αλλαγη σε ιεραποστολικο, το μουνι πηγαδι πλεον οπότε το έληξα.Δυστηχως δεν περασα καλα ενω είναι όμορφη αλλα οι υπηρεσιες και κυριως η ορεξη να τις παρεχει φτωχες γιατι φαινεται οτι μπορει να δωσει ΑΝ ΘΕΛΕΙ αλλα εδω είπαμε δίνουμε λίγα χρήματα οπότε μην περιμένουμε πολλα.. έχει ξεχαστει ήδη, μην δωσετε τα χρήματα σας...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.394
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού