Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ ωραία η μικρή ketty υπέροχο σώμα με καμπύλες, λεπτό, με στήθος μινιόν αλλά ωραία ρόγα, θαυμάσιο δέρμα σε εμφάνιση-λευκό-και αίσθηση όπως τη βλέπετε στις φώτο, το πρόσωπο όχι ακριβώς τόσο ωραίο όσο στις φώτο αλλά οκ. Την επέλεξα γιατί είμαι λάτρης των μίνι πιπινιών..έτσι πολύ σημαντικό για μένα είναι να απολαμβάνω το κορίτσι σε όλο το σώμα από πάνω μέχρι κάτω. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα 2 ημέρες πριν και έφτασα στην ώρα μου -πρώτο ραντεβού- καθαρός και περιποιημένος όπως κάνω πάντα πριν από τέτοιες συναντήσεις. Ξεκινώντας λοιπόν και αφήνοντας το θέμα της συνεννόησης που είναι πρόβλημα γιατί δεν μιλάει καθόλου αγγλικά ενώ ζήτησα ως έξτρα CIF μου είπε πως δεν κάνει ενώ στο site φαίνεται ότι προσφέρεται. Το παραβλέπω και ξεκινάω από επάνω να απολαμβάνω και διαπιστώνω πως ούτε γλωσσόφιλα δίνει - με το ζόρι ψευτοφιλάει μπόρεσα κάνα δύο φορές να το πετύχουμε αλλά το θεωρώ απαράδεκτο ενώ υποτίθεται ότι είναι μέσα στις στανταρ υπηρεσίες. Επίσης σε κάποια σημεία του σώματος με σταματούσε γιατί υποτίθεται είχε κάποια ευαισθησία..αν είναι δυνατόν.!!..Ευτυχώς το νινάκι της ήταν υπέροχο, μικρό, νεανικό με υπέροχη αίσθηση και γεύση..!!..Στα του σεξ στην πίπα καλή έως αρκετά καλή ακαποτα πάντα και επέλεξα στάση ιεραποστολική αεροπλανικού τύπου με πόδια στους ώμους αλλά και τελείως ανοιχτά σπαγγάτο στον αέρα λόγω φώτο..!!!..ναι το δοκίμασα και το μπορει τέλεια..!!.εδώ είπα οκ δεν θα τα κλαίω τα λεφτά που ξόδεψα. Τελείωσα με κατάθεση στο στήθος. Κάνω μπάνιο και ξεκινάω πάλι την γυρίζω μπρούμυτα και την ξανα τρώω από πάνω μέχρι κάτω - εκπληκτικο κορμάκι μου τον σηκώνει με πίπα ακάποτη πάντα απλά καλή αλλά με έφτιαξε το πάθος της..τη στήνω στα 4 και με ανάβει με το πάθος της και πιάνουμε ρυθμούς κοπρεσσέρ...!!!..κάποια στιγμή αφήνω τα χέρια και συνέχιζε μόνη της στον ίδιο ρυθμό..!!..τι λε ρε φίλε λέω μιλάμε για πολυβόλο το κολαράκι και η μεσούλα της μικρής..την ξανα πιάνω και τελειώνω με απίστευτο σφυροκόπημα στην καπότα..ξεθεωμένος..!!...ΟΚ της λέω τα έβγαλες τα λεφτά σου τελικά..ντύθηκα τη χαιρέτησα με ένα φιλί και γειά σας. Συμπέρασμα οκ τελικά πολύ ωραία αλλά αυτά τα θεματάκια που είχε με τα φιλιά και τις ευαισθησίες για εμένα προσωπικά που δίνω πολύ σημασία σε αυτά δεν δικαιολογούν το κόστος...!!..Αυτά φίλοι συναγωνιστές...και ένα μπράβο πάλι στο site μας που τόσα χρόνια (εγώ το παρακολουθώ πάνω από 10..) είναι πολύτιμο εργαλείο πληροφόρησης..!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Dirty69, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2019
Φίλε σίγουρα αναφέρεσαι στην. Alexia ?
Τα οσα περιγραφεις ουτε ταιριαζουν με τις προηγουμενες περιγραφες αλλα και πολλά απο αυτα που λες τα κανει ευχαρίστως και μαλιστα πολυ καλα .Εκ πείρας μιλαω εννοείται
Νομιζω εχεις μπερδέψει τα κορίτσια
26 Ιουλίου, 2019
φιλε και εγω πιστευω οτι μαλλον εχεις κανει καποιο λαθος. Η περιγραφη ταιριαζει πιο πολυ π.χ. στην ketty παρα στην Αlexia
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2