Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας τελειώσει τις δουλείες μου στην αθηνα κ έχοντας ήδη κάνει τισ επαφές των στοχοποιημενων κορασίδων.. είχα ένα κενό λίγο πριν αναχωρήσω κ λέω δν δοκιμάζω δεν περίμενα να είναι τοσο άμεση η απάντηση ποσο μαλον να κανονιστεί κ ραντεβού...
Η κοπέλα ήταν κυρία σε όλα τησ πλην του αγώνα όπου κ μεταμορφωθηκε σε λυσσάρα Ματάκι ήρθε στην ώρα τησ απευθείας έσπασε τον πάγο κ χωρίς χρονοτριβές μπήκε στο μπάνιο για να προετοιμαστει
Στα του αγώνα μαγγεσ μου όρμηξε αν δν τησ επιβληθείς αυτή θα σε πηδήξει γουστάρει και ξέρει να γαμιέται τέλος φόρεσε ότι είχα ζητήσει ... στήθηκε οπως πρέπει κ έγινε τησ κολάσεως μας άκουσε ολο το ξενοδοχείο...όντως ακούγεται πολυ δν ξερω αν είναι αληθινό η όχι αλλά εγώ καραγουσταρα σε λεπτομεριεσ δν θα μπω τα έχουν αναφέρει λίγο πολύ ολα αλλά ενα με τρέλανε ενω είχα χύσει συνέχισε να ρουφάει μέχρι κ την τελευταία σταγόνα ακόμη πιο πολύ μέχρι που μουδιασε ο πούτσος μου....παιχτηκανε δυο έντονοι γύροι με τρελό πρόστυχο σεχ...
Θα ζητούσα 2ωρο αν δν με πίεζε ο χρόνος αλλα επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά...γενικα γουστάρει αυτο που κανει ειναι Ελληνίδα κ θελει πούτσα οχι αγαπουλεσ κ τρυφεράδα.. εμφανισιακά εχει όμορφο προσωπάκι θηλυκό σόμα με καμπύλες τοσο οσο πρέπει κ τεράστιες φυσικές βυζαρεσ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Gamikos
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.143
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Πέτροςαλανι, Elganador, nikos1817 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2019
εχουμε τηλεφωνο?
13 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα μωρό μου το τηλέφωνο μου είναι 6989639892
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2