Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανεβαινοντας το ΣΚ που περασε προς το βορρα για ενα γαμο φιλου, και καθως ο γαμος ηταν το σαββατο και δυστηχως ή ευτυχώς σε καθε γαμο που πας τα τελευταιο χρονια φευγεις αποκει την επομενη με δουλεια για το σπιτι,καθως ειναι ολες οι καλεσμενες μια και μια, ιδιαιτερα στη Θεσσαλονίκη που ειναι ουτως ή αλλως περιποιημενες τερμα, ειχα παθει πλακα και τη κυριακη οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο.

Μια ερευνα στο νετ, διαθεσιμες κορασιδες γραφεια κτλ, στελνω μνμ να μαθω τι υπαρχει διαθεσιμο.

Ενημερωθηκα για Lina,οπως επισης πως είναι πολυ καλη.
τσεκαρω και βλεπω πως βγαζει κατι το ιδιαιτερο η ομορφια της,που συγκεκριμενα ηταν ετσι ακριβως και μια μουνιτσα καλη στο γάμο που παιζαν οι ματιες μας.

Ταυτοποιηση στο μυαλο μου και δεν ηθελα πολυ, ρωταω ωρες,διαθεσιμοτητα κτλ και μου είπαν και δυνατοτητα για επισκεψη στο χωρο της και κατηφοριζω απογευματάκι προς εκτονωση...

Φτανω, ανοιγει πορτα και συναντω μια κοπελα κατεμε πιο ωραια ακομα απτις φωτο της.
ειναι σιγουρα 30 χρονων, με ενα δαντελε ριχτό διαφανο και απο μεσα ολογυμνη,να μυριζει υπεροχα και δυο ματαρες που δε μπορεις να ξεκωλησεις να τις κοιτας.

Χαμογελαστη με περασε μεσα με ενα φιλακι βαθυ,εκανα το ντουζακι και περασα εις την κληνη, καβαλημα να κατσει πανω μου και μιλησαμε εκει κανα 5λεπτο.
Μιλαει αρκετα καλα αγγλικα και ειναι πολυ ωραιος ανθρωπος για συζήτηση καθως καταλαβαινεις αμεσως πως μπορεις να μιλησεις μαζι της ωρες και οχι 5-10 λεπτα.

βυζακι μικρο, ρογα σταφυλι κερασατο.πιπιλας και δε χορτενεις.

πίπα πιπα πιπα καλη και υγρη που μαρεσει.σε πιπωνει με παθος σαν να ειναι η γκομενα σου,οχι σαν να πληρωνεται.

στα του κυριως μενου, γαμας οπως θες,δινει το καλητερο της εαυτο ,αλλα θελει αγαπη και φροντιδα.
δε θελει ουτε δυνατα,ουτε γρηγορα, θελει να γουσταρεις το καθε δευτερόλεπτο μεσα σου και αυτο το καταλαβαινεις απτις αγκαλιες που σε περνει και τα φιλιά κατα τη πράξη.

ειχα συμφωνησει ξεροντας πως θα χυσω μια φορα πως η καταθεση θα γινει εντός στοματικης κοιλότητας,οπου και καταθεσα, κοιτωντας αυτα τα δυο ματια τα υπεροχα που μου θυμιζαν και τη γκομενα απτο γαμο της χθεσινης νυχτας που καρφωνομασταν με τα ματια.

Μακαρι να ερθει και Αθήνα αυτη η γκομενα, γιατι εγω για αλλο γαμο εκει πανω δυσκολο με βλεπω στα προσεχως και την ερωτευτηκα δυστηχως...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Metr69
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
8.444
Πόντοι:
30.082
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, satyrus, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2019
Βυζί σταφίδα χάλια λένε οι προηγούμενοι και εσύ 9 εμφάνιση....φαίνεται και ροφός στις φωτογραφίες. Μήπως σε ξεγέλασαν οι αγύρτες και έβαλαν στο δωμάτιο τη Bar Rafaeli τύπε μου;Χμμμ;
24 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε είπα βυζί μικρό ρογα σταφίδα,γιατί είχε ρογα γαμάτη,δεν έγραψα πως είχε βυζί μοντέλου.
25 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν διαφωνώ τύπε μου. Της έβαλες όμως βαθμολογία μοντέλου....Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3