Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία αρχές Ιουνίου δεν θυμάμαι ακριβώς, έχω γράψει την ίδια κριτική και στο νήμα της κοπέλας απλά μιας και άνοιξε καρτέλα είπα να την πρόσθεσω και εδώ.
Στο τελευταίο μου ταξίδι φάνηκα τυχερός και μπόρεσαν να ταιριαξουν οι μέρες μας και να βρεθούμε τελικά.
Οι εντυπώσεις μου σαν σύνολο είναι σχετικά καλές, πρόκειται για μια πολύ ευγενικη κυρία που θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά είναι πολύ δοτική δεν δυσανασχετεί και συμμετέχει σε ότι θες.
Στα επιμέρους κομμάτια υστερεί αρκετά σε πρόσωπο όμως το σώμα της είναι σε καλό επίπεδο για την ηλικία της αδυνατούλα με ωραία μποτάκια και με όμορφο στήθος. Δεν είναι όμως σώμα με πιασίματα κάτι που φαίνεται και στις φωτογραφίες της κοπέλας.Ειναι και μετρίου προς χαμηλού αναστήματος και δεν καμία περίπτωση γυναίκα που την κοιτάς στον δρόμο και σ λες "Παναγία Μ βοήθα".
Στον αγώνα τώρα δεν σου βγάζει κάτι τρελό, κάτι που να σε παρασέρνει να κάνεις γούστα, η πιπα της νορμάλ χωρίς πάθος θα έλεγα, 'στεγνη' με χαλαρό ρυθμό στο σεξ επίσης δεν μου έβγαλε πάθος ουτε ένταση. Ενώ και στο φωνητικό κομμάτι διέκρινα λίγο έως πολύ θεατρινισμο με πολλές εκφράσεις που δεν βοηθάνε στον αγωνα (αγάπη μου, μωρό μου κ μπλα μπλα δεν φτιάχνουν ατμόσφαιρα Καυκάς)Στα συν ότι στα 4 ανέβασα στροφές αρκετά και δέχτηκε αδιαμαρτύρητα τα γκάζια μου. Βέβαια είχαμε μια διακοπή του αγώνα για διαφημίσεις (τουαλέτα για εκείνη Κεφάλι σε τοίχο!).
Αυτό που μπορω να πω είναι ότι πέρασα ένα σχετικά καλό στο σύνολο του απόγευμα με μια ευγενική κυρία χωρίς να με χαλάσει ή να με εκνευρίσει κάτι τόσο πολύ σε βαθμό ξενερωματος... Ομολογώ ότι είχα καλύτερες προσδοκίες απ' τα γραφόμενα των συναγωνιστών. Τέλος αν και λάτρης των μιλφ,δεν θα την επέλεγα ξανά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kaki_epiroi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.142
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, panagos7, Noah_1 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2019
δεν της ελεγες να σε κατουρησει μαν, αλλοι πληρωνουν εξτραδακια γι αυτο
(Updated: 22 Ιουλίου, 2019) 22 Ιουλίου, 2019
Φίλε μου, όλα ωραία στην κριτική σου, περιγραφικός κ αναλυτικός όπως πρέπει να είναι μια κριτική!

Όμως ένα λεπτό για να καταλάβω τις βαθμολογίες σου.... Χμμμ;
Σεξ: σεξ χωρίς κάτι τρελό, πίπα νορμάλ χωρίς πάθος, σεξ στεγνό χωρίς πάθος... βαθμ/γία 10!!
Σώμα: μάλλον κοντή, χωρίς πιασίματα όπως φαίνεται στις φωτό, που δεν θα γυρίσεις σε καμία περίπτωση να την κοιτάξεις στο δρόμο...βαθμ/γία 8!!

Δηλαδή στις μουνάρες που κάνουν τρελό γαμήσι τι θα έβαζες?????
Κεφάλι σε τοίχο!
23 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεκτή η παρατήρηση σου φίλε. Βάζω 10 στο σεξ γιατί όχι δεν λέει σε τίποτα και γιατί πραγματικά της έβγαλα την πίστη ώστε να τελειώσω δεύτερη φορά. Μιλάμε για ανελέητο σφυροκόπημα μισή ώρα και βάλε. Επίσης στο σώμα πάντα πρέπει να λάβουμε υπόψη κ την ηλικία της κοπέλας. Για την ηλικία της λοιπόν και για τα γούστα μου είναι 8!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3