Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες. Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους εμας και σε ολες τις κορασιδες που τοσο χαρα δινουν στο τοπο μας. Το σκινικο με την εν λογο κορασιδα εγινε την δευτερα 10 Ιουνιου. Ειχα να κανω σκινικο απο τον Μαρτιο οπου εγινε με γνωστη milf πολωνεζα λογω κρυολογηματος και ταξιδιων στο εξωτερικο. Μπαινω στον γκλαμουρα και δυσκολευτηκα ποια κοπελα να διαλεξω. Τελικα αποφασισα για Eloise. Το ραντεβου κλειστηκε για γνωστο ξενοδοχειο περιξ της καλαμακιου. Η κοπελα αργησε 15 λεπτα αλλα χαλαλι της. Η διαθεση της αψογη, η κοπελα γεματη ενεργεια και με ορεξη για σεξ. Επισης αυτο που πρεπει να αναφερθει ειναι οτι κανει πολλα ναζια πραγμα ασυνιθιστο για ρωσιδα, μου θυμισε τις λατινες που κατα καιρους γευμομαι. Το σωμα της ειναι τελειο. Η κορασιδα ειναι σχεδον 1.80 με τελειες αναλογιες και σωμα που μονο ο θεος μπορει να φτιαξει. Οι φωτογραφιες την αδικουν. Φαινεται οτι εχει περιφερεια στη μεση και περιτα κιλα στο κωλομπουτι πραγματα τα οποια δεν ισχυουν. Το σωμα της ειναι τελειο. Το προσωπο ειναι αυτο που βλεπεται στις φωτογραφιες και καλυτερο. Εμενα μου αρεσε πολυ και δεν με χαλασε καθολου. Τα αγγλικα της ειναι καλα αρα δεν θα υπαρχει προβλημα να μιλησετε. Στο θεμα σεξ η κοπελα το κατεχει. Εμεινα απολυτα ικανοποιημενος. Παιχτηκε ενας γυρος με εντονο σφυροκοπημα 25 λεπτων στο οποιο η κορασιδα αντεξε και με το παραπανω. Τα γλωσσοφιλα τα εδινε με το κιλο και υπηρξε εντονο reverse cow girl στο οποιο η κορασιδα δινει ρεστα. Το μονο κακο απο παρτη μου ειναι οτι δεν προλαβα να τελειωσω στο στομα γιατι μου εφυγαν στη πλατη της τα οποια εβαλε το χερι της και τα απλωσε παντου. Παντως μου ειπε οτι τα περιμενε στο στομα της. Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι δεν παιρνει πιπα αφου εχει αρχισει το σεξ. Στην αρχη μου πηρε πιπα αρκετα καλη. Πισω πορτα δεν δοκιμασα επειδη δεν ειχα χρονο αλλα το δαχτυλο μου το εβαλα εκει και δεν αντεδρασε καθολου. Η πληρωμη εγινε στο τελος. Ηταν μια πολλη καλη εμπειρια και την προτυνω σε ολους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
483
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, satyrus, delipas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού