Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκινάω με το τι με άναψε: δεν της άρεσε καθόλου και έβλεπα τη δυσαρέσκεια της στο καθρέφτη καθώς την πήδαγα από πίσω. Και όσο το έβλεπα αυτό τόσο καβλωνα, τόσο μου γινόταν πιο σκληρός και τόσο πιο δυνατά τη γαμαγα και είμαι σίγουρος ότι τόσο πιο πολύ μισούσε εμένα και τη δουλειά της. Δεν φώναζε, έσκυβε το κεφάλι και όποτε της το σήκωνα έβλεπα το μίγμα αηδίας και πόνου στο πρόσωπο της ενώ πλέον την πήδαγε σε πολύ υψηλές ταχύτητες. Της τα έδωσα στο στόμα γιατί είχα πληρώσει το έξτρα αν και προσπαθούσε να το αποφύγει μέχρι που στο τέλος την ανάγκασα να ανοίξει διάπλατα το στόμα της.
Καταλαβαίνω ότι πολλοί θα έδιναν θα άκυρο αμέσως λόγω της εντελώς αντιεπαγγελματικής συμπεριφορά της. Από σώμα πάντως αξίζει, αν την δεις στο δρόμο αμέσως λες ωραιο μουνι, είναι όντως πολύ μικρή, 20 το πολύ, αρκετά ψηλή, 1.75 χωρίς τακούνια, και το πρόσωπο κλασικό Ρώσο σλαβικό. Έβαλα ίσως γιατί δεν ξέρω αν την δεύτερη φορά θα ξανά κάβλωνα τόσο με κάποια που σίγουρα δεν γουστάρει αυτό που κάνει και ούτε καν προσπαθεί. Πάντως αυτήν την πρώτη φορά έχυσα δυνατά αν και είχα πάρει 2-3 ώρες πριν κάποια άλλη, και στα 45 μου δεν είναι εύκολο 2 δυνατά γαμήσια μεσα σε λίγες ώρες.
Αν πάντως κάποιος θελει να γαμησει ένα ωραίο νεαρό μουνι και να φαντασιώσει στο μυαλό του ότι την γαμαει παρά τη θέληση της, η φυσική συμπεριφορά της μικρής σίγουρα θα τον ανάψει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KOLTREIN, mancunian1986, trelos123 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2019
Μπράβο ρε φίλε που το ξεπέρασες κ σου βγήκε κ αντίδραση !
Αυτό ποτε δε θα το καταφέρω . Με το που βλεπω υφάκι η να ξινίζουν σε αυτα που έχουν σαν στάνταρ στο προγραμμα τρελενομαι .
Τηλέφωνο πρακτορείο , ντυσου κ δρόμο .
Στο τέλος θα καταντήσουμε να τους δίνουμε τα 140 κ να τις ρωτάμε ...
Θα μπορούσα να σας τον βαλω λίγο αν θες πισσωκολλητο κ ποτε θα μπορούσα να χύσω αν θες πάνω σου ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1