Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα συναγωνιστές....
Η συνάντηση με το κορίτσι έγινε χθες στην 1η της μέρα στην πόλη μας και η δικιά μου κριτική θα είναι λίγο διαφορετική από τον φίλο πιο κάτω...
Το ραντεβού κλείστηκε ως συνήθως με το συγκεκριμένο γραφειο πολύ εύκολα με 2 μηνύματα,και το κορίτσι ήρθε στην ώρα του σε δικό μου ξενοδοχείο....
Με το άνοιγμα της πόρτας βλέπω ένα ψιλο κορίτσι ίσως και πιο πάνω από 1.70 που λέει το γραφείο με αρκετά παραπανίσια κιλά να με κοιτάει μαγκομενη και ανέκφραστη ..λογικό αν υπολογίσουμε την ηλικία που είναι όντως μικρή...
περνάει στο δωμάτιο και το 1ο πράγμα που λέει είναι give money...μου πέρασε από το μυαλό να την διώξω αλλά ως συνήθως λειτουργησα με το κάτω κεφάλι,και την απορία να δω την συνέχεια μιας και μου άρεσε που ήταν αματουρι...Αφού λοιπόν τις δίνω τα χρήματα και τα μετράει μου λέει one second καθώς ηθελε να ειδοποιήσει προφανώς στο γραφείο ότι όλα οκ....
Κάπου εκεί ξεκινάει να γδύνεται..Και μαζί με το γδυσιμο ξεκινάει και η δικιά μου ξενερα....
Σώμα με πολλές ραγάδες Αφού σίγουρα κάποτε θα ήταν χοντρή....καμία σχέση με τη σωματαρα στις φώτο,που σίγουρα είναι παλιές καθώς αν παρατηρήσετε δεν έχουν το τατοο που έχει στη selfie...
Αφου μου πηρε μια πίπα εντελώς αδιάφορη,κάπου εκεί τη σταματώ και της δείχνω να καταλάβει ότι είμαι έτοιμος,μιας και δεν μιλάει γρι αγγλικά...Και η τύπισσα κάνει το κορυφαίο.μου δίνει ένα προφυλακτικό να το βάλω μόνος,φεύγει από το κρεβάτι,παει περνει το κινητο της και μου λέει music....χαχαχα αφου φαγαμε κανα 5λεπτο μέχρι να βρει μουσική που να της κάνει, γύρισε στο κρεβάτι ξανά αδιάφορη πίπα μιας και μου είχε πέσει μετά τη διακοπή...φτάνουμε στη φάση που θέλω να της τον καρφωσω και της λέω έλα πάνω μου,καθώς ήθελα να βλέπω τα βυζια της και τα ωραία μάτια της που είναι και τα μόνα που άξιζαν.και μου λέει please no.ηθελε η στα 4 Η εγώ επάνω της..με λίγα λόγια,τελείωσα με τα χίλια ζόρια μόνο και μόνο επειδή είχα καιρό να παω με call girl....Ένα ραντεβού κωμωδία,με μια νέα κοπέλα νταρτνανα,που το μόνο που άξιζε ήταν το στήθος της και τα μάτια της.
Υ.γ εμένα μου είπε πως είναι από Μόσχα.ο φίλος πιο κάτω λέει Αγία Πετρούπολη
Υγ2 στο πρόσωπο έβαλα χαμηλή βαθμολογία,γιατί ενώ είχε κάποια ωραία χαρακτηριστικά όπως δόντια,μάτια....μου έβγαζε κάτι βλάχικο σαν σύνολο και ήταν και λίγο αλογομουρα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
576
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, mancunian1986, petergsp και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2019
...νεοεισερχόμενη...με μηδέν κριτικές...και ζητά τα λεφτά μπροστα...

...φίλε δεν διαβάζεις Sproxe Garsia...ΛύπηΛύπη
SG
Sproxe Garsia
17 Ιουλίου, 2019
Ματάκιδαχτυλάκια δέχεται? Γλύψιμο όλης της κάτω περιοχής?
18 Ιουλίου, 2019
Και από χαζεμα στις φωτό σήμερα έλεγα να το πάρω, πάλι καλά δε πρόλαβα μετά γιατί βγήκε κάτι έκτακτο...
18 Ιουλίου, 2019
Πρέπει να γίνουμε πιο σκληροί και εμείς...δεν είσαι αυτή που είδα;;;; give me back my money....b b baby...!!!
18 Ιουλίου, 2019
περιεργο εμενα δεν ζητησε λεφτα πριν , τα πηρε στο τελος. Δεν ειδα κατι αντιαισθητικο στα περιττα κιλα της , ραγαδες ειδα πραγματι. Το προσωπο πραγματι στρογγυλο αλλα φρεσκο λογω ηλικιας. Τι να πω γουστα και χημεια ισως ...Γερο-μύστης
18 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από σήμερα μόνο sproxe garsia τέλος.Μεγάλο χαμόγελο
18 Ιουλίου, 2019
εμένα κάτι δεν μου κολλάει στην κριτική...
J
john100
19 Ιουλίου, 2019
επισης μου εκανε το ιδιο με την καποτα να την βαλω μονος, αλλα της εδωσα το πουλι στο χερι κα της ειπα βαλτο με το στομα σου κα υπακουσε Μεγάλο χαμόγελο
19 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν επιχείρησα για δαχτυλακια...μπάλες κλπ εμένα δεν εγλυψε...Μια μέτρια προς κακή θα έλεγα πίπα μόνο,με χρήση χεριού σε όλη τη διάρκεια..
19 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου έχει τύχει να βλέπεις φώτο από γνωστές σου οι φίλες στο fb και ενώ ξέρεις ότι είναι πατσαβούρα στις φώτο να βγαίνει μουναρα?Ε αυτό είναι η συγκεκριμένη...Είναι αυτή στις φώτο του γραφείου Αλλά έχει μεγάλη διαφορά από κοντά,όταν θα τη δεις να μιλάει...
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2