Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 3 10
Call-Girls 4139
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από πολύ καλή συνάντηση με Έμμα και λόγω κεκτημένης ταχύτητας πήγα στη συγκεκριμένη.
Νέο κορίτσι με φυσικά βυζγιά (ακούς Σαούλ;;;) μέχρι τη κοιλιά.Κατά τ'άλλα ένα νέο κορίτσι γύρω στα 22 όπως βλέπετε στις φωτογραφίες.
Μπαίνω μέσα και τη βρίσκω με το ηλεκτρονικό τσιγάρο στο στόμα.Το βγάζει και μου λέει πόση ώρα;Όση μπορείς να με κρατήσεις της λέω...έ, σαν της είπα τη κβαντική θεωρία...με κοιτούσε σαν χαζή κι επαναλαμβάνει,how much time? Κεφάλι σε τοίχο!
Κάνω μπάνιο και μόλις βγαίνω απλώνει χέρι και ζητά το χρήμα βλέποντας τηλεόραση.
Της τα δίνω και αρχίζει το μπαλαμούτι.Παω για γλυψιμο και μου λέει ,νοοοο.Σηκώνομαι της λέω δώσε το χρήμα πίσω να φύγω.
Κάπου εκεί μου λέει ότι δεν κάνει cim και ότι είναι οκ.Τέλος πάντων λέω,ας ρίξουμε ένα. Λύπη
Όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν κανένα ενδιαφέρον να τα περιγράψω διότι το πτώμα,έ,το κορίτσι ήταν αλλού. Money Mouth
Μόλις σηκώθηκα από το κρεβάτι πήρε το ηλεκτρονικό τσιγάρο στο χέρι και πάλι,το έβαλε για φόρτιση και άναψε κανονικό τσιγάρο κοιτάζοντας έξω,ενώ εγώ ντύθηκα κι έφυγα.
Πεταμένα λεφτά.Ελπίζω κάποιοι από εσάς να τα γλυτώσετε,εγώ τα έκαψα.Αυτά έχουν τα κασκαντεριλίκια,win some,loose most... Γερο-μύστης
Πάμε παρακάτω Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, xlm, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2019
..... και της έβαλες 4,3!!! Εγώ θα της έβαζα κάτω από 2.
17 Ιουλίου, 2019
Ας είμαστε και λίγο αντικειμενικοί Προκόπη ,αυτά που πρέπει να προσέξουμε τα είπα,δεν χρειάζονται υπερβολές Γερο-μύστης
17 Ιουλίου, 2019
Έπρεπε να πάρεις το ηλεκτρονικό τσιγάρο και να κάτσεις να αγναντεύεις και εσύ ατμίζοντας, δίπλα της... Μεγάλο χαμόγελο

Δεν πειράζει ρε Άρχοντα, πάμε γι' άλλα...
18 Ιουλίου, 2019
Αφού το κοζαρισες το πακέτο από μακρυά, γιατί καθισες πουλάκι μου; Τέτοια λάθη είναι ανεπίτρεπτα για την ηλικία σου ΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΚαπέλο
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
18 Ιουλίου, 2019
..........Μαρο στην ξενερωτη..... σοβαρο γραφείο βρήκες.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5