Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 97593
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η εξαιρετικη στην δουλεια της Αντζυ μου προτεινε την Μασσα. Ειχα δει αρκετες φορες τις φωτογραφιες της αλλα δεν το επαιρνα ποτε αποφαση. Οποτε μετα την επιμονη της Αντζυς ειπα να δοκιμασω. Ερχεται η Μασα και με το που την βλεπω δεν μενω καθολου ευχαριστημενος κοντη λεπτη με ασχημο ντυσιμο για τα γουστα μου και τιποτα το ιδιαιτερο στο προσωπο. Ειμαι ετοιμος για πρωτη φορα να παρω την Αντζυ και να της την πω. Λεω απο μεσα μου συγκρατησου να την δεις και γυμνη και βλεπουμε. Ανετη κοπελλα με φιλησε ωραια με παθος και πηγε μεσα στο μπανιο ζητωντας μου ενα ποτακι το οποιο παραγγειλα. Βγαινει απο το μπανιο τελειως γυμνη και ενω εχει πολυ μικρο βυζι ελαχιστο με μεγαλη ρογα εχει πλακα κοιλια φανταστικα γυμνασμενα ποδια και πραγματικα ενα καλοσχηματισμενο μουνι ποιημα. Απο τα ωραιοτερα μουνια αφου σου ερχεται αμεσως να το γλυψεις. Την βαζω κατω την αρχιζω στο γλυφομουνι και πραγματικα ειχα τρελλαθει με το σχημα του μουνιου της και την απιστευτη μυρωδια λες και ειχε λουλουδια η γκομενα μεσα στα υγρα της μεσα στον κολπο της. Καθε φορα θα δουμε κατι καινουργιο. Απιστευτο το σεξ συνεχεια οσο γαμας γκομενες τοσο κατι καινουργιο ανακαλυπτεις. Αφου την καυλωσα μου ορμησε λες και δεν ειχε ξαναδει πουτσο. Συνεχομενα deepthroat φτυσιματα γλυψιμο αρχιδιων χαιδεμα αρχιδιων με το χερι και ξανα deepthroat ασταματητα. Αν δεν ειχα γαμησει πριν την Ντενις το πολυ σε 5 λεπτα θα ειχα τελειωσει. Ασταματητο τσιμπουκι δεν τον εβγαζε απο το στομα της και με παιρνει με βαζει στο κρεββατι βαζει προφυλακτικο και με καβαλαει με ανοιχτα τα ποδια και σιγα πανω κατω αργα και βασανιστικα και στο τελος δυνατα ολος μεσα. Φιλια με παθος και μετα ολος μεσα και μπροστα πισω με δυναμη που ειναι το αγαπημενο μου και ο πουτσος να εχει κατσει ακριβως σε ενα σημειο μεσα της που ενιωθα οτι ειχε φτασει τερμα. Ειχα καυλωσει απιστευτα και αυτη εβριζε στα Ρωσικα και κουνιοτανε ασταματητα. Με πιπωνε με γαμουσε αυτο γινοτανε κανα 30 λεπτο οπου στο τελος της τα εδωσα λαρυγγι ολα οπου τα καταπιε. Πολυ καλο σοσιαλ εξυπνη ευγενικη και πολυ καυλιαρα ειχα ξεχασει πως ητανε οι ατελιες της και κοιταζα συνεχεια το απιστευτο μουνι της. Παλι πιπα που κρατιεσαι με τα χιλια ζορια και σφυροκοπημα σε πολλες στασεις και θεσεις και δευτερο τελειωμα στο προσωπο της που τα επαιρνε με το χερι της και τα εγλυφε ολα. Γουσταρει το σεξ σαν τρελλη κανει αυτη την δουλεια επειδη γουσταρει οπως μου ειπε και με ψηνει να φωναξουμε μια αλλη κοπελλα γιατι γουσταρει γυναικες και τσακωθηκε με μια φιλη της απο το γραφειο που εκανε ντουο. Ειχα ωρα οποτε της λεω οκ. Παιρνω τηλεφωνο και φωναζω Νικα. Η κριτικη Ντουο Νικα Μασσα θα αναρτηθει αλλη μερα. Με λιγα λογια Μασσα απιστευτη στο γαμησι πολυ ομορφη απο την μεση και κατω μετρια απο την μεση και πανω. Ειναι ομως αλλο ενα στανταρακι για σιγουρη απολαυση στο σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, THV, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2019
Ωραίος!! Αυτός ο μούναρος είναι στη λίστα μου μαν..
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1