Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού ανοίχτηκε σελίδα για κριτικές ας είμαι ο πρώτος που θα γράψει εδώ για την ΕΛΕΝΑ.!!!Διαβάζοντας από δω πληροφορίες και λεπτομέρειες για την Έλενα αποφάσισα να την συναντήσω.Επικοινωνια και συνενοηση εύκολη και κλείστηκε το ραντεβού για σήμερα (Σαββατο-μεσημερι).Οταν μπήκε στο δωμάτιο έπαθα πλακα.Τι γυναικάρα είναι αυτή!!!Χαμογελαστή-με γλυκιά φωνή αμέσως με αγκάλιασε με φιλούσε ασταμάτητα λες και με ήξερε καιρο.Ειναι μια γυναικα με σώμα σχεδόν τέλειο για την ηλικία της με όμορφο πρόσωπο γενικά μια γυναικα που άμα την δεις στο δρόμο σίγουρα θα την προσέξεις.Εχει μαζι της όλα τα απαραίτητα για την υγιεινή της.Τωρα στα του αγώνα δεν θα πω πολλά.Ειναι ΑΠΙΘΑΝΗ.Θελει πολλές αγκαλίτσες σε όλη την διάρκεια του ραντεβού,το τσιμπούκι της είναι φοβερό(deep throat από τα καλύτερα τον εξαφανίζει μεσα στο στόμα της) όσο για το σεξ είναι φοβερή αλλάξαμε πολλές στάσεις και στο τέλος τα πηρε όλα στο στόμα της μέχρι τελευταίας σταγόνας.Τετοιο ερωτα(και όχι ένα απλό σεξ)είχα να κάνω από τα νιατα μου.Νομιζεις ότι είσαι με την γκόμενα σου.(η θεα όταν είναι στα τέσσερα είναι φοβερή όπως στην φωτό που έχει βάλει)Έλενα σε ευχαριστώ για τον ανεπανάληπτο ερωτα που κάναμε σύντομα θα τα ξαναπούμε.Να είσαι καλα φιλια πολλά και παντού!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
392
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, Zeka86, Xeryus Rouge και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2019
....τελευταίας σταγόνας.Τετοιο ερωτα(και όχι ένα απλό σεξ)είχα να κάνω από τα νιατα μου.Νομιζεις ότι είσαι με.....

Αφού έκανες ΕΡΩΤΑ Έρωτας με τη καραπουτανάρα 110Έλενα όπως γράφεις, γιατί βαθμολογείς 7 και όχι 11??Χμμμ;
16 Ιουλίου, 2019
John Greek σω ραιος....γελασα
(Updated: 17 Ιουλίου, 2019) 16 Ιουλίου, 2019
Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω τις εκατοντάδες συναδέλφους της Έλενας, τις οποίες προφανώς και δε γνωρίζω, ειλικρινά αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και μία στο χώρο με καλύτερο χαρακτήρα από αυτή. Αν υπάρχουν κι άλλες σαν την Έλενα, τότε είμαι σίγουρος πως είναι λίγες. Τέλος πάντων, εκεί που θέλω να καταλήξω είναι στο εξής:

John.greek, αν γνώριζες την Έλενα, τότε σίγουρα δε θα την έλεγες καραπουτανάρα.
gejgi, αν γνώριζες την Έλενα, τότε σίγουρα δε θα γελούσες με τον John.greek. (εκτός αν το πες ειρωνικά?)

Φιλικά, καλή συνέχεια. Καπέλο
M
mikros_gamikos
16 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσένα τι σε νοιάζει ρε συριζόπανο; Τώρα που θα κοπεί το χαρτζιλίκι από την Κουμουνδούρου μόνο τη χούφτα σου θα γαμάς.
P
px75
16 Ιουλίου, 2019
ρε συ "μικρε γαμικο" , πρέπει να καταλάβεις ότι οι κοπέλες με τις οποίες μιλάμε εδω και με τις οποίες μιλάμε είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Τί είναι αυτά που λέτε για έρωτες? Γελάνε μαζί σας και με την αφέλειά σας...

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ είναι και σου προσφέρουν λίγη χαρά, αν δεν μπορείς να την αναζητήσεις σε μια φυσιολογική σχέση.

Όσο για το "καραπουταναρα"...διαφωνώ.

17 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλικά τύπε : κάθε γυναίκα που επιλέγει να γαμιέται για χρήμα, είναι a priori καραπουτανάρα.
ΚΑΝΟΝΑS._
Καπέλο
17 Ιουλίου, 2019
Μια χαρα η κριτικη σου φιλε , τα 10αρια ειναι υποπτα και εξαπατουν πολλες φορες
17 Ιουλίου, 2019
Κατέβασε την τιμή; Γιατί θυμάμαι ήταν 100 η μιάμιση ώρα. Επίσης το γυναικάρα και το ωραίο πρόσωπο που το προσέχεις στο δρόμο δεν γίνεται να τα αφήσω ασχολιαστα άλλα ΟΚ περί ορεξεως μελιτζανοπιτα!
17 Ιουλίου, 2019
Δε θα ρισκάρω να στραμπουλήξω κανένα δάχτυλο πληκτρολογώντας σε άτομα που δε δέχονται ότι το να λες καραπουτανάρα (που είναι χαρακτηρισμός που αφορά το χαρακτήρα, και όχι το επάγγελμα) κάποια που δεν έχεις καν γνωρίσει, στην 1η κιόλας κριτική που της κάνουν (κάποιοι που την έχουν όντως γνωρίσει κι έχουν κάτι ωφέλιμο να πουν) είναι λίγο μαλακία -αν όχι ύποπτο.

Τέλος από εμένα, εσείς συνεχίστε.

υγ: px75 τώρα που μάντεψες το κόμμα μου, βρες μου και τι νούμερο παπούτσι φοράω. Όρσε Κάλχα Κεφάλι σε τοίχο!
M
mikros_gamikos
17 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε john.Greek πρέπει να ξέρεις οτι απο τη στιγμή που οι κοπέλες διαβάζουν εδώ, το να τις αποκαλέσεις καραπουτανάρες στα μουτρα τους, ακόμα και αν είναι, είναι το λιγότερο αγένεια. Με τον ίδιο τρόπο που είναι αγένεια αν πας σε ένα χοντρέλα και του πεις "είσαι χοντρέλας". Υποθέτω το δεύτερο δεν θα το έκανες, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί να κάνεις και το πρώτο.
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2