Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακη ρεπο κ ειχα προγραμματισει ερωτικες περιπετειες..μου χε καρφωθει εδω κ καιρο διαβαζοντας κριτικες κ υπηρεσιες η αννα κ ειπα να κλεινω μια μια τις δοκιμες μου πριν αποφασισω ποια θα μου τρωει τα φραγκα μονιμα μιας κ γω θα παντρευτω αυτ
Που γαμιεται καλυτερα να μη τη κερατωνω μετεπειτα..τεσπα.
Τηλεφωνο αμεσης επικοινωνιας με πολλα υποσχομενη φωνη κ κλεισιμο ραντεβου ενα 2ωρο μετα στο μπιλ.το μαναρι εφτασε ακριβως στην ωρα του.
Περιμενα πως κ πως να δω πως ειναι απο κοντα γιατι ειχα ενα φοβο αλλα με το που μπηκε απ τη πορτα μου φυγε το κεφαλι..λιγο σοσιαλ κ λιγα κομπλιμεντα γιατι πραγματικα ειναι μπιστολι! Βυζαρες οπως οι φωτο ακριβως κ τα παντα ιδια..ισως 2-3 κιλακια πιο αδυνατη να ναι τωρα.
Πεσιμο εγω να τη φαω μολις γδυθηκε ντουζ απο κεινη με διακοπη για να βγει λιγο μετα να γινει ο χαμος.προσωπικα πολυ gfe φαση με πολυ φιλι κτλπ διχως σαφως οπου πρεπει κ εκει που πρεπει να αλλαζει σε pse.υβριδικη η γυναικαρα.!πιπα χωρις και απ τις καλυτερες που μου χουν κανει με mouth fuck κ dt.1η σταση μετα απο 69 πιπα κ σπατουλαρισμα απο μενα στα 4 οπου ομολογω οτι ουτε θυμαμαι να χω ξαναγαμησει τοσο στενο μουνι εδω κ 10 χρονια!σαφως καταθεση στη καποτα κ ντουζ εναλαξ.
Β γυρος με χαμουρεμα δυνατο πιπαρα κ αυτη τη φορα κολαρακι για κανα 10λεπτο σε χαλαρους ρυθμους κ τελειωμα εκκρεμει γιατι μαγκες απτη πιπα της μουδιασα κ δεν εχυνα ενω το μωρο στρατιωτης απο πανω .!περασε η ωρα κ αναχωρηση.
Συνοπτικα ..ισως το καλυτερο ραντεβου μου ως τωρα η αννα ειναι υποτακτικου χαρακτηρα χωρις πρω το βουλιες ,οχι δε θα πει σε τιποτα για 40+ πυροβολαει καθαροτατη και ωραια συμπεριφορα καθ ολη τη διαρκεια.οι περισσοτεροι εδω γραφετε οτι ειναι για σκληρη χρηση..συμφωνω γιατι δε λεει οχι σε τιποτα και οχι γιατι το επιλεγει.στο τελος αυτος που της φερεται πιο ομορφα μενει στο μυαλο της και γι αυτο θα σου γαμηθει κ καλυτερα την επομενη φορα.και οχι ο ψωλαρας που της ετης εσκισε τη μητρα και ποναγε..ευγενικοι να ειστε να σας γαμιουνται καλα .υ.γ.να φτιαξετε εκει στο μπιλ τα μπαλκονια των δωματιων να γαμαμε κ εξω να βλεπουμε φεγγαρι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Marcus77, 207gt και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2019
Καλησπέρα,
Πώς επικοινωνούμε με τη κοπέλα?
15 Ιουλίου, 2019
Μπορώ να εχω το τηλ της?
15 Ιουλίου, 2019
φιλε μου καλησπερα.Αν ειναι ευκολο μπορεις να νου δωσεις ο τηλεφωνω της
15 Ιουλίου, 2019
τηλεφωνο της κορασιδας μπορω να εχω?ευχαριστω.
(Updated: 16 Ιουλίου, 2019) 16 Ιουλίου, 2019
Μπαίνεις love list , γράφεις αννα independent, το τηλ τελειώνει σε 590
16 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γκουγκλαρε τ ονομα της.αννα 590Χμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6