Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εκείνο το απόγευμα ένοιωθα μια ατονία !! Χρειαζόμουν κάποιο είδος τονωτικού, και όταν αυτό μου συμβαίνει ξέρω που να απευθυνθώ.

Λοιπόν όσον αφορά την ketty. Δεν είναι πανω απο 22 ετών. Πολύ Όμορφο γλυκό πρόσωπο.

Νεανικό και σφριγηλό σώμα. Εξαιρετικά ευλίγιστη και αυτό απεδείχθη χρήσιμο !!Μεγάλο χαμόγελο

Χρησιμοποιεί καλά τη γλώσσα της στο στοματικό αλλά δεν επεκτείνετε πέρα από το πουτσο αρα πρέπει σε αυτό να την κατευθύνεις.

Ανταποκρίνεται ωραία στο σεξ και είναι γελαστή και ευδιάθετη.

Τα αρνητικά της τώρα. Μηδέν αγγλικά, μόνο με Google translate επικοινωνία.

Επίσης έντονη χρήση απολυμαντικών που κάποιους μπορεί να τους ενοχλήσει, εμένα όχι, μια και το ρίχνω στη πλάκα.
Επίσης διαπίστωσα αρκετή χρήση τζελ.

Τα ιδιαίτερά της τώρα. Λόγω του ότι είναι εξαιρετικά ευλίγιστη ενέπνευσε το πορνοδιαστροφικό μου μυαλό στο να δοκιμάσω κάποιες πολύ ιδιαίτερες στάσεις που είχα δει σε φωτογραφίες του Κάμα Σούτρα.

Βέβαια η κατάληξη ήταν περισσότερο να γαμιόμαστε στα γέλια παρά να γαμιόμαστε κανονικά !! Τουλάχιστον στην αρχή !! Διότι όταν βρήκαμε ρυθμό "διαπρέψαμε" με αποκορύφωμα ένα σπαγκάτο εκ μέρους της πάνω στο πούτσο μου που το θυμάμαι και ακόμα γελάω. Εκεί αποδίδεται και ο εμπνευσμένος τίτλος της κριτικής Σπαγκάτο - Πουτσάτο !!Μεγάλο χαμόγελο

Και επειδή όταν σε πιάνουν τα γέλια δεν μπορείς να χύσεις, η κατάληξη της όλης φάσης ήταν ένα mouth gagging στο οποίο ήταν ιδιαίτερα καλή και γρήγορα παρέδωσα και τις 2 φορές.

Ίσως όχι η πιο ηδονική μου συνάντηση αλλά σίγουρα από τις πιο ιδιαίτερες που θα θυμάμαι για καιρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, t77777 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού