Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάτι που χρωστούσα... μία κριτική για την συγκεκριμένη κορασίδα.... Παρόλο που με το συγκεκριμένο γραφείο ήμουν λίγο επιφυλακτικός λόγω κάποιων κακών κορασίδων από το παρελθόν ο κόλος της κυρίας αποκλείεται να με ειχε αφήσει ανεπηρέαστο. Τηλεφωνάκι λοιπόν την πρώτη μέρα δεν κατάφερα να βρεθώ λόγω υποχρεώσεων της μικρής... αλλά ο επιμένων νικά και την επόμενη μέρα βολεψαν οι ώρες μου με τις ώρες της μικρής και ...ραντεβού σε ξενοδοχείο του κέντρου... Χτύπημα λοιπόν διακριτικό της πόρτας και σκάει παιδιά το μωρό με τέρμα ξεκόλλο σορτσάκι τοπάκι μαύρο από πάνω και 10ποντα ...ήθελα να το σκίσω πριν μπει.... Φιλάκια χαδάκια χούφτωμα σχεδόν από την πόρτα... από τη μεριά μου έτσι για να ξέρουμε τι λέμε... και πάει λοιπόν η μικρή για μπάνιο... πριν μπει στο μπάνιο αρχίζει και μου κουνάει με τον τρόπο που αυτή ξέρει τον πάτο της έχοντας κατεβάσει αρκετά το σορτσάκι ούτε και εγώ ξέρω πώς κρατήθηκα... Βγαίνοντας την περίμενα όρθιος στον καθρέφτη πετάει λοιπόν την πετσέτα πάει στο κρεβάτι και στα 4 αρχίζει και μου κουνάει την κ***** της !!!πάω λοιπόν και αρχίζω σπατουλάρισμα μπρος-πίσω πάνω-κάτω μούσκεμα η μικρή με βάζει λοιπόν κάτω μετά από ωρα και με αρχίζει στη δικιά της μοναδική περιποίηση ...σκούφος και με καβαλαει ανάποδα... εκεί τα είδα όλα είναι κρίμα είναι κρίμα είναι κρίμα αυτή την κ***** να μην τη δίνει!!!!!! με τα μούτρα θα έμπαινα μέσα... Γενικώς για να μη σας κουράζω δύο γύροι στέφθηκαν με απόλυτη επιτυχία..!!! στον τελευταίο βγάζω Καποτά βάζω τον κύριο ανάμεσα στα κωλομέρια της και χύνω.... παιδιά από τα καλύτερα σκηνικά πέρασα υπέροχα εγώ τουλάχιστον θα ξαναπάρω σίγουρα!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.746
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, malkotto_94, james034 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2019
Ευχαριστούμε μαν! Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1