Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Call-Girls 15670
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ας την αντιγραψω κι εδω απο το φορουμ για να υπαρχει αφου ανοιχτηκε καρτελλα.

ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ

αυτος θα μπορουσε να ηταν ο τιτλος της κριτικης μου για το κοριτσι.
απο μηνες ειχα εκφρασει στο φορουμ την επιθυμια μου να την συναντησω σολο,αλλα τοτε ελεγαν οτι κανανε ραντεβου μονο σε διπλο προγραμμα με την Κατερινα.
ηταν λοιπον καπου στα μεσα προς τελη Μαρτιου οταν εγραψαν οτι εργαζονται πλεον χωρια.
δεν εχασα την ευκαιρια και αμεσως εστειλα μηνυμα στο viber και με δυο τρια μηνυματα κανονισαμε το ραντεβου μας.
πηγα λιγο νωριτερα στο ξενοδοχειο για να φρεσκαριστω και εστειλα τον αριθμο δωματιου.
σε λιγο εφτασε και η Βαλερια 10 λεπτα νωριτερα απο την προκαθορισμενη ωρα.

ντυμενη με ενα σεξυ μαυρο στενο και κοντο φορεμα,φορωντας καλτσες σιλικονης και ψιλοτακουνα και απο πανω μια καμπαρντινα.
ομορφη παρουσια με καθημερινο προσωπο,λιγο εκφυλο,που σε προδιαθετει για αμαρτιες,πολυ μακρια ξανθα μαλλια,καλλιγραμμη, με μικρο στηθος και πολυ ομορφο κωλο. μου αρεσε ιδιαιτερα που ηξερε να περπαταει και να κινειται στο χωρο με μια ανεση και μια θηλυκοτητα που εχω ξαναπει αυτο για μενα προσθετει ποντους σε μια γυναικα.

(η αληθεια ειναι οτι δεν το εχουν ολες αυτο. μου θυμισε μια πολυ γνωστη μας εδω που εχει κι εκεινη κατι αναλογο σαν παρουσια και σαν γυναικα).




περασε αμεσως στην επιθεση με το που μπηκε στο δωματιο με γλωσσοφιλα και η ατμοσφαιρα αρχισε αμεσως να ζεσταινεται.
διακοψαμε ομως για να φρεσκαριστει στο μπανιο και μετα απο λιγο γυρισε τυλιγμενη με την πετσετα της και φορωντας παλι τις καλτσες της. σαν να το ηξερε οτι μου αρεσαν ιδιαιτερα.

ο αγωνας λοιπον αρχισε με πολυ θερμες περιπτυξεις.
η κοπελλα δεν τσιγκουνευεται καθολου τα βαθια γλωσσοφιλα και ειναι πολυ θερμη γενικοτερα και στις εκφρασεις της.
χρησιμοποιει λιγο παραπανω βεβαια το "μωρο μου" αλλα οκ.
σε λιγο βρεθηκα να την περιποιουμαι εγω χαμηλα.
πεντακαθαρο κι ευωδιαστο το μουνακι της,το χαρηκα για αρκετη ωρα αφου και το κοριτσι ανταποκρινοταν μια χαρα.
δεκτικη και σε δακτυλα μονο μπροστα και λιγο πασπατεμα απο πισω χωρις εισοδο ομως.
κατεβαινοντας μετα το κοριτσι και φιλωντας με σε ολο μου το κορμι ξεκινα στοματικο.
με ευκολια την κατατασσω στο top 5 μου.
αργο, και υγρο στοματικο με πολυ γλυψιμο στα μπαλλακια.
δεν αφησε ουτε ποντο στην περιοχη που να μην περασε η γλωσσα της.
ανα διαστηματα εγλυφε τον κορμο του πεους,γλωσσιδιαζε το κεφαλι κοιτωντας με στα ματια και τον καταπινε και ολοκληρο,μεχρι που καταλαβαινε οτι ημουν ετοιμος να τελειωσω και δε με αφηνε.
και ξανα παλι γλυψιμο στα αρχιδια.
και ξανα παλι απ την αρχη πιπα.
μεχρι που εφτασα στο μη περαιτερω και της τα εδωσα στο στομα,πλημμυριζοντας το με ζεστο σπερμα που το πηρε ολο μεχρι τελευταιας σταγονας.
καπως ετσι, μετα απο αυτο το βασανο εληξε το πρωτο ημιχρονο.

στο διαλειμμα μου προτεινε μασαζ για χαλαρωση και λεω οκ,ετσι για να περασει λιγο η ωρα ωσπου να επαναφορτισω.
εξεπλαγην ευχαριστα οταν ειδα οτι σε συγκριση με κοριτσια απο γνωστα μασατζιδικα ηταν πολυ καλυτερη και σ αυτο το κομματι.
περασε απο ολο μου το σωμα με απαλες πιεσεις και μου εκανε μασαζακι για κανα 15λεπτο. το ευχαριστηθηκα αρκετα.
μολις περασε ο χρονος αυτος και ειχα αρχισει να φορτιζω με γλυφει στο αυτι και με φιλα στο λαιμο δινοντας μου το συνθημα για την εναρξη του β ημιχρονου.
γυριζω ανασκελα λοιπον και αρχιζουμε απο κει που ειχαμε μεινει την πρωτη φορα.

φανταστικο στοματικο. το λεω και θα το ξαναλεω συνεχεια.
εγινα τουρμπο παλι σε χρονο μηδεν.
περναω κρανος και της ζητω να ανεβει πανω μου σε σταση reverse cow για ευνοητους λογους.
ανεβοκατεβαινε αργα πανω στο καβλι μου κι εγω χουφτωνα την κωλαρα της και καμαρωνα αυτη την τελεια θεα του κορμιου της.
τη γυριζω μετα σε ιεραποστολικο και την πηδουσα αργα τωρα κι εχοντας εγω τον ελεγχο,ενω δε σταματουσαμε να ανταλλασσουμε φιλια.
στησιμο στα τεσσερα οπου εκει τα ειδα ολα.
το κοριτσι πηρε το τελειο στησιμο. η κωλαρα της ειναι ολα τα λεφτα.
μπηκα μεσα της και την πηδουσα με επιταχυνομενο ρυθμο τραβωντας της κι ελαφρως τα μαλλια που εφταναν μεχρι τη μεση της.
σηκωνομαι μετα απο το κρεββατι και την βαζω στα τεσσερα οπως ηταν,αντικρυστα στον καθρεπτη και την πηδαω ορθιος τωρα με πιο πολλη ενταση.
δεν ξερω κι εγω ποση ωρα αντεξα ωσπου το τελος ερχοταν.
βγαζω λοιπον το κρανος και τη χυνω στην πλατη και στον κωλο γεμιζοντας την με σπερμα παντου.
ηταν η τελεια συνευρεση που μολις ειχε τελειωσει.
το κοριτσι αποσυρθηκε για το μπανιο κι εγω ξαπλωσα κατευχαριστημενος περιμενοντας τη σειρα μου αργοτερα.


με δυο λογια λοιπον για μενα ηταν ενα απο τα καλυτερα ραντεβου μου.
το κοριτσι ηταν πολυ θερμο,με πολυ καλη συμμετοχη στο σεξ,παρα πολυ καλο στοματικο,ωραιο κορμι και πολυ θηλυκη σαν παρουσια γενικοτερα.
στο ενδιαμεσο το μασαζακι που προσφερει ειναι κι αυτο ανω του μεσου ορου και γενικα πιστευω εχει ολο το πακετο (εμφανιση-σερβις-τιμη).
η τιμη ηταν στα 100€ για παραπανω απο μια ωρα,τα δουλευει μεχρι τελευταιο ευρω και προσωπικα την εκανα ηδη στανταρακι.

να ειστε καλα παιχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.786
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, Marcus77, xlm και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2019
Εύγε.
Ναι!Ναι!
12 Ιουλίου, 2019
Μαν με έπεισες ότι αξίζει το κορίτσι.. Σ ευχαριστώ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2