Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτές τις μέρες, το να βρεις την ανεξάρτητη που θέλεις, όταν τη θέλεις είναι πιο δύσκολο και από το να βρεις ξαπλώστρα στην Ψαρού. Money Mouth Προσοχή! Μιλάω για ανεξάρτητη από το μπου και όχι για τυχόν καβάντζες αματούρια Ναι! που μπορεί να έχουν κάποιοι από μας. Κουλ Τα πράγματα είναι σίγουρα χειρότερα απ’ ότι ήταν πριν 3-4 χρόνια. Μια ματιά να ρίξει κανένας στα κορίτσια που έπαιζαν τότε, καταλαβαίνει κανείς τη χαώδη διαφορά που υπάρχει.

Με την 4η Ιουλίου να πλησιάζει, έψαχνα να δω με ποια κορασίδα θα γιορτάσω την Ανεξαρτησία. Χμμμ;
Δύσκολο πράγμα η Ανεξαρτησία, σχεδόν όλοι την αναζητούν, κάποιοι την κατακτούν και λίγοι την κρατάνε για πάντα. Καπέλο

Εδώ και κάποιους μήνες έχω κανονισμένα κλεισμένα ραντεβού με διάφορες κορασίδες που ακυρώνονται για τους πιο απίθανους λόγους. Κεφάλι σε τοίχο! Σπασμένα κινητά, κλεμμένα αυτοκίνητα, κλειδωμένες πόρτες, κρεμασμένα στριγκάκια και άλλοι απίθανοι λόγοι. Φυσικά υπάρχουν και αυτές που δεν κάνουν ραντεβού μαζί μου γιατί πολύ απλά, δεν θέλουν. Γαμήσου

Την Ζήνα την παρακολουθώ καιρό στο σάιτ, είχα κάνει κάποιες προσπάθειες να τη συναντήσω στο Diva αλλά δεν κάθισε. Όταν έκλεισε το γραφείο, τράβηξε την προσοχή μου στο νήμα της και άρχισα μία επικοινωνία μαζί της, όχι τίποτα ιδιαίτερο πάντως. Μου αρέσει ο τρόπος που απαντάει στα μνμ εδώ στο μπου, είναι εύστροφη και καυλιάρα Έρωτας και κρατάει ωραία τις ισορροπίες. Καπέλο Με το ίδιο στυλ και σίγουρα με περισσότερη άνεση επικοινωνεί και στο βάιμπερ. Κάπως έτσι πείστηκα να τη συναντήσω. Όταν αποφάσισα ότι θα κάνω σεξοραντεβού, έκοψα και τα μηνύματα στο βάιμπερ, ωραία η καβλάντα, αλλά στο τέλος θα μας πούνε και μαλακες... Μαλακία

Εμφάνιση
Η Ζήνα είναι μία κοπέλα λίγο πάνω από τα 20, Ελληνίδα. Είναι κοντούλα με μινιόν κορμί, έχω ακούσει ότι είναι σκίννυ, σκίννυ δεν είναι σε καμία περίπτωση. Μην μπερδεύουμε τα μινιόν σώματα με τα σκίννυ. Γερο-μύστης Είναι αδύνατη και σφιχτή χωρίς ίχνος χαλάρωσης πουθενά. Κατσικογάμης
Έχει φυσική εμφάνιση χωρίς παρεμβάσεις, τόσο στο σώμα, όσο και στο πρόσωπο. Κάποια ταττού και ένα πρόσφατο πίρσινγκ στον αφαλό συμπληρώνουν την εικόνα. Το στήθος μικρό αλλά με ωραίο στρογγυλό σχήμα, ρόγα μικρή και όχι ιδιαίτερα ευαίσθητη, κωλαράκι σένιο και πεταχτό Γλώσσα και πολύ ωραία άκρα σε χέρια και πόδια. Δεν της το είπα στο ραντεβού, αλλά έχει γαμώ τις γάμπες(σε περίπτωση που κάποιος τις προσέχει). Μεγάλο χαμόγελο Το μουνάκι της λαχταριστό Γλώσσα με μεγάλα μουνόχειλα και πεταχτή κλειτορίδα. Να ρουφάς και να γλύφεις για ώρες. Χέρια δεν δέχεται, το σέβομαι αλλά με ξενερώνει γιατί θεωρώ τα δάχτυλά μου επιδέξια... Κεφάλι σε τοίχο!
Η επιδερμίδα της είναι βελούδο, απολάμβανα να τη χαϊδεύω όταν έβρισκα την ευκαιρία. Την πέτυχα βέβαια ηλιοκαμένη, το δέρμα της είναι πολύ λευκό και ο ήλιος αγαπάει να ρίχνει τις ακτίνες του. Κουλ

Το πρόσωπό της είναι ένα από τα πιο ιδιαίτερα που έχω αντικρύσει. Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ και η αλήθεια είναι ότι ήξερα μέσα από φωτογραφίες που μου έστειλε πως είναι. Έρωτας
Αν μπορούσα να το περιγράψω με μία λέξη, αυτή είναι “Elf” πληθυντικός “Elves” στα Ελληνικά «Ξωτικο». Όποιος έχει διαβάσει Τόλκιν καταλαβαίνει τι εννοώ. Έχει μεγάλα μπλε μάτια και μεγάλα χείλη, το έντονο πρόσωπο έρχεται σε αντίθεση με το μινιόν κορμάκι και στα μάτια τα δικά μου δημιουργεί ένα μίγμα μοναδικό. Ναι!

Δωμάτιο
Έστειλα αριθμό δωματίου λίγο πριν την ώρα του ραντεβού και ακριβώς στην ώρα της χτύπησε την πόρτα. Μπήκε μέσα αεράτη φορώντας ένα σορτσάκι και ένα ραντάκι από πάνω. Κρατούσε το monster της, εγώ είχα το red bull μου, μια χαρά. Προσκύνημα Δεν έχασε χρόνο και μπήκε για μπανάκι, εγώ μόλις είχα κάνει. Αράξαμε κρεβάτι είπαμε δύο τρεις κουβέντες και ξεκινήσαμε. Δεν μασάει, είναι άνετη. Φιλιά ωραία, έχει καυλοχειλάρες όπως είπα, με γλώσσα αλλά και χωρίς. Δεν είναι η κοπέλα που θα σε στραγγίξει με τα φιλιά της, αν κάποιος ψάχνει κάτι τέτοιο δεν πιστεύω να το βρει εδώ, τουλάχιστον με μένα δεν πήγε έτσι. Ντροπή Κατέβηκε για στοματικό και έγλυψε ωραία, βαθιά, με καλή χρήση της γλώσσας. Χωρίς να της πω πήγε και στα αρχίδια που πραγματικά τα γυάλισε. Μικρά πνιξιματάκια, φτυσίματα και λίγο handjob. Απόλαυση να βλέπεις αυτές τις ματάρες και αυτά τα χείλη στον πούτσο σου. Ναι!
Ρούφηξα το μουνάκι της αρκετά, θα ήθελα παραπάνω τώρα που το σκέφτομαι. Εμμμμ
Αλλάξαμε αρκετές στάσεις, το σεξ ήταν έντονο θεωρώ, πονούσε λίγο, κυρίως όταν κάναμε μια στάση για ώρα. Δεν μάσησε όμως, κάποια στιγμή μου είπε να κάνουμε ένα διάλειμμα και λίγα δευτερόλεπτα μετά μου ζήτησε να την πάρω στα τέσσερα. Κατσικογάμης Έδειξε να απολαμβάνει το σεξ όπως και να βλέπει το είδωλό της στον καθρέφτη. Θυμός Φυσικά αυτό καυλώνει και μένα, όχι να βλέπω τον εαυτό μου αλλά να βλέπω τι γαμάω...
Αφού ένιωσα μια κάποια κούραση, ξεκίνησε πίπα για να με τελειώσει. Με τον ίδιο απολαυστικό τρόπο με πήγε στα κόκκινα και με τελείωσε. Δεν τον έβγαλε από το στόμα της μέχρι να χύσω και την τελευταία σταγόνα καύλας. Τα ρούφηξε όλα αδιαμαρτύρητα, πραγματική απόλαυση. Προσκύνημα

Καπνίσαμε λίγο και πήγαμε μαζί για μπανάκι, είπαμε διάφορα. Σημαντικές και ασήμαντες λέξεις ανάμεσα σε δύο διαφορετικούς κόσμους που βρίσκονται μαζί, μέσα στους τέσσερις τοίχους μιας γκρίζας καθημερινότητας.

Η Ζήνα προσπάθησε να πάμε για δεύτερο γύρο, όμως, για κάποιο λόγο το εργαλείο, δεν μπορούσε να ακολουθήσει. Ντροπή Το πάλεψε πραγματικά, αλλά μάταια, ακολουθώντας μια ματαιότητα στιγμών που πολλές φορές καθορίζει τις επιλογές μας, ορίζοντας μια ουτοπική πραγματικότητα ατέρμονων παθών και καταχρήσεων.

Χαλάστηκα λόγω της έλλειψης δεύτερου γύρου, η καλή ποιότητα και διάρκεια του πρώτου, όμως, δεν άφησε το συναίσθημα αυτό να κρατήσει πολύ. Ματάκι

Με την Ζήνα να αποχωρεί για την επόμενη αγκαλιά, γύρισα το διακόπτη και επέστρεψα στο κυνήγι των πάντων ή του τίποτα, περιμένοντας την επόμενη περιστροφή του χρόνου που θα φέρει φως στο σκοτάδι. Μεγάλο χαμόγελο

236 χρόνια μετά τη συνθήκη του Παρισιού, οι ΗΠΑ είναι ίσως η μοναδική ανεξάρτητη χώρα του πλανήτη, η Μεγάλη Βρετανία παλεύει για την ανεξαρτησία της από την Ευρώπη και οι υπόλοιποι, λίγο πολύ επαναλαμβάνουμε την ιστορία. Κεφάλι σε τοίχο! Όσο και αν οι ΗΠΑ είναι ισχυρές απέναντι στους τρίτους, παραμένουν εξαρτημένες οικονομικά από τις αποικίες τους, φροντίζοντας να υπάρχει τροφή για τον δυτικό μεγάλο αδελφό. Το δικό μου ραντεβού ήρθε μια μέρα μετά την Διακήρυξη, αλλά δεν έχει σημασία, η πραγματική Ανεξαρτησία ξεκίνησε 7 χρόνια μετά με την αποχώρηση των Άγγλων. Γερο-μύστης

Η Μόργκαν κέρασε την Αγγλία τσαγάκι τονίζοντας για μια ακόμα φορά πως η αλαζονεία του ισχυρού δεν έχει χρώμα ούτε πατρίδα. Για πολλούς από εμάς η Ανεξαρτησία είναι όνειρο, για άλλους είναι μια φάση, για κάποιους είναι καταστροφή, για λίγους κεκτημένο. Ματάκι

Τι είναι πραγματικά η Ανεξαρτησία, μια λέξη, ένα ιδανικό ή μία ουτοποία?

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, anatoliz, Pablo Picasso και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2019
Πολύ όμορφη κριτική και δεν αναφέρομαι στα του σεξ, αλλά στις υπόλοιπες σκέψεις σου που με ιδιαίτερο τρόπο βρήκαν χώρο στην κριτική για τη Ζηνα.
09 Ιουλίου, 2019
Εξαιρετική κριτική από έναν μετρ του είδους. Με έχεις αρρωστήσει με την περιγραφή σου για το Ζηνάκι!!!
09 Ιουλίου, 2019
Ωραια τα ιστορικα στοιχεια και οι αποψεις
Ωραια η περιγραφη για το κοριτσι
Το μονο "δυσκολο" εδω ειναι το 150αρι Εμμμμ
09 Ιουλίου, 2019
Κάτω η ΗΠΑ και το νάτο. Όσο υπήρχε το μεγαλείο της σοβιετικής ένωσης αποτελούσε ισχυρό αντίβαρο στα αντιλαϊκή μέτρα της ΗΠΑ. Μετά τη διάλυση ο καπιταλισμός έχει αγριεύσει στον υπέρτατο βαθμό. Ψηφίζω και εγώ ζηνα καθώς από ότι βλέπω και διαβάζω αξιζει
10 Ιουλίου, 2019
Θαυμάσια η κριτική σας!
Πάντα τέτοια.
Καπέλο
ΥΓ Φέτος η επέτειος τής Ανεξαρτησίας εορτάσθη μέ "μικρή δόση" αεροπορικών επιδείξεων, κατόπιν εντολής τού προέδρου Τραμβίου.
https://edition-m.cnn.com/2019/07/05/politics/trump-july-4th-speech/index.html
10 Ιουλίου, 2019
Φίλε καλώδιομένε εύγε για την θαυμάσια κριτική Καπέλο
10 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@eridon
Ευχαριστώ πολύ φίλε και χαίρομαι που σου άρεσαν οι συσχετισμοί. Καπέλο
10 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδελφέ και συνένοχε Nick μου, σ’ευχαριστώ πολύ!
Ξέρω ότι το Ζηνάκι είναι ήδη στη λίστα σου, έβαλα απλά το απαραίτητο σπρωξιματάκι Κουλ
10 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε geoman ευχαριστώ!
Τα 150€ δεν είναι σίγουρα αμελητέο ποσό. Πρόβλημα επίσης μεγάλο είναι η έλλειψη ανταγωνισμού στις ηλικίες 20-25 και η απουσία του Ελληνικού στοιχείου.
10 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@adonis
Η ζωή, όπως και η φύση, χρειάζονται την ισορροπία. Φυσικά ο ψυχρός πόλεμος είχε την ισορροπία του τρόμου και η Σοβιετική Ένωση δεν είχε ποτέ το μεγαλείο που η ίδια «νόμιζε». Ο λαός ποτέ ή σχεδόν ποτέ δεν είναι προτεραιότητα των ισχυρών.
Ψηφίζουμε το ωραίο, όσο μπορούμε δηλαδή.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2