Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το βράδυ ξεκίνησε μαλακισμένα .
Αφού γύρισα πίσω μια εργαζόμενη άλλου γραφείου η οποία μου ήρθε σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα ,άβαφτη, άχρωμη κ΄ διστακτική λες και μου έλεγε αποφάσισα να δω ότι υπήρχε διαθέσιμο. Το glamour αν και πολλές φορές το έχω κράξει(και σιγοντάρει όμως ) με έψησε για τη mila και ήταν κ πολύ κατατοπιστικο.
Η mila λοιπόν.
ΚΛεφτά έριξα ματιά στις κριτικές της λίγο πριν έρθει , δεν την είχα δει ή μάλλον δεν μου έκανε κλικ για να ψωνίσω.
Η mila έχει γράψει χιλιόμετρα και φαίνεται.
Εμφανισιακά δεν είναι 25 χρονη αλλά να πηδήξουμε πάμε κ όχι να ζητάμε ταυτότητες.
Στα συν
Επιθετικό πρόγραμμα με απίστευτο ρεπερτόριο στην πίπα, παραγματικά απίστευτο.
Σώμα για 32-35 που την έκοψα καλά στέκεται.
Καλά στησίματα κ εναλλαγή ρυθμού αν και γουστάρει πολύ το γρήγορο ξέσκισμα σε τρελούς ρυθμούς.
Πολλά παρόμοια χαρακτηριστικά ηλικίας , προγράμματος και συμπεριφοράς με την Michel , τη Rima και την olia.
Στα μείον
Δεν είναι το φωτεινό όμορφο νεανικό πρόσωπο των photos.
Δεν είναι η χαρά του οδοντίατρου που θα τελειώσει σε 5 λεπτά την δουλειά του πάνω της, ένα τριωράκι δουλίτσα την έχουν τα δόντια της.
Αυτά τα πουτανίστικα που λένε οι ουκρανές όταν ακούνε πως ήμαστε ανύπαντροι ή χωρίς γκόμενα και αρχίζουν τα πότε θα παντρευτούμε , πότε θα πάμε θάλασσα πότε θα φάμε μαζί μου ακούγονται αστεία.
Οι απαντήσεις έκαναν την mila να αναθεωρήσει λίγο ίσως και αλλάξει το κλασσικό ρεπερτόριο των ερωτήσεων.
Στην άλλη ζωή θα σε παντρευτώ mila μου κ εσένα, αλλά εγώ τη γυναίκα τη θέλω μόνο να μαγειρεύει , να πλένει , να ξεσκατίσει 4-5 παιδιά που θέλω να κάνω κ να μου φοράει κ τις παντόφλες όταν γυρίζω από κάνα πουτανάκι.
Μετά από αυτά που άκουσε η mila και αφού γέλασε , σοβάρεψε κ ταυτόχρονα μπλόκαρε είπαμε ένα αντίο με ένα γλωσσόφιλο περιοιημένο.
Μέχρι καιη παλιόσαυρα στο χέρι που έχει κάνει tatoo πρέπει να της είπε... πάμε να φύγουμε αυτός είναι τρελλός για δέσιμο.
Συμπερασματικά πέρνεις ένα γρήγορο επιθετικό πρόγραμμα από μία μέτρια προς καλή εμφανισιακά κοπέλα. Τίποτα να θυμάσαι όμως κ τίποτα να σε κάνει να ξαναπάς για να ξαναθυμηθείς.
Τέτοιου είδους προγράμματα νομίζω όλοι οι συναγωνιστές έχουν τις καβάτζες τους λίγο η πολύ.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.035
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, Annapurna και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2019
Να σαι καλά ρεεέεεεε φίλε.. μου θύμησες με τον τίτλο που έβαλες στην κριτική σου έναν παλιόφιλο που κάναμε μαζί φαντάροι στον Έβρο!
*Ήταν η αγαπημένη του ατάκα..
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1