Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επιβεβαιώνω τον προλαλήσαντα με την αρνητική κριτική. Ραντεβού στο λακόμπα για μια ώρα με CIM. Παρόλο που είχε ελαφρώς καλύτερη συμπεριφορά (π.χ. δεν έβλεπε το κινητό, ούτε ζήτησε μπροστά τα χρήματα), παρατήρησα και εγώ ότι προσπαθούσε να καθυστερήσει με κουβεντούλα. Όταν της έδειξα ότι θέλω να αρχίσουμε τη μάχη, ήρθε δίπλα μου όρθια και καθόταν σα το άγαλμα της ελευθερίας. Φιλί στο στόμα απαγορέυεται. Φιλί στο στήθος μόνο σα να κάνεις χειροφίλημα σε μητροπολίτη. Όταν πήγα να της βάλω δαχτυλάκι μπροστά μου έκοψε τον αέρα άμεσα. Για CIM ούτε λόγος, όσο τον έπαιρνε στο στόμα, σταματούσε κάθε δύο λεπτά και μου έλεγε "You tell me when you finish". Mόνο να υπογράψω μια υπεύθυνη δήλωση ότι δε θα τελειώσω στο στόμα της δε με έβαλε. Αν τον έχετε πάνω απο δέκα εκατοστά δε θα δεχτεί να καθίσει πάνω σας γιατί πονάει.

Για να πω όμως και τα θετικά, το γραφείο ήταν ευγενέστατο και άμεσο, η κοπέλα είναι όμορφη με σφιχτό σώμα και γλυκό πρόσωπο πιτσιρίκας. Θα μπορούσε να είναι μια 20 χρονη τουρίστρια της διπλανής παραλίας και αυτό είναι το μόνο που ίσως θα με έκανε παρόλα τα στραβά να την ξαναπάρω όταν θα ένιωθα μαζοχιστικές τάσεις στο μέλλον. Τέλος, στα 4 έφαγε τρελό σφυροκόπημα χωρίς παράπονα και μια από τα ίδια στο ιεραποστολικό. Εάν όμως είχα προλάβει να διαβάσω τη προηγούμενη κριτική θα είχα διαλέξει κάτι άλλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 akorestos13, pilotgr, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2019
Με αυτά που λες...αν μου επιτρέπεις, την αδικείς λίγο στην βαθμολογία που αφορά εμφάνιση σώμα-πρόσωπο! Χμμμ;
09 Ιουλίου, 2019
Δεν έχεις άδικο, με έχει επηρεάσει η συμπεριφορά. Αν μπορούσα να αλλάξω, εμφανισιακά θα τη βαθμολογούσα παραπάνω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2