Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ολοι θυμόμαστε εκείνα τα ωραία χρόνια της αθωότητας την λαχτάρα με την οποία περιμέναμε να δούμε την νέα ταινία του υπερήρωα κατασκόπου James Bond… Συνήθως εκείνο που μας προσέλκυε ήταν οι έντονες σκηνές δράσης, τα ωραία αυτοκίνητα και αργότερα και οι ωραίες γυναίκες. Θυμάμαι δε πως από την ομώνυμη ταινία ' For your eyes only " αυτό που μου είχε αποτυπωθεί πιο έντονα στο μυαλό ήταν η ολοκαίνουρια τότε YAMAHA XT500 με τις ολόχρυσες ζάντες.
Πρόσφατα έτυχε να δω στην κρατική τηλεόραση την ίδια ταινία και εκείνο που μου έκανε τώρα περισσότερη εντύπωση είναι τα υπέροχα πράσινα μάτια της Carole Bouquet… Αμέσως το μυαλό μου πήγε στα υπέροχα γαλαζοπράσινα εκφραστικά μάτια της Μελίνας Έρωτας και ήξερα πως η συνάντηση μαζί της μονόδρομος Ναι!
Το τηλ. της αποθηκευμένο πολύ καιρό τώρα, μου απάντησε σχεδόν αμέσως και οι δύο ώρες μαζί της γεγονός. H Μελίνα είναι ωραία γυναίκα η μάλλον πολύ ωραία γυναίκα Έρωτας και εκτός από πολύ ωραίο πρόσωπο έχει και κολασμένο σώμα..με καμπύλες όσο..όσο..βελούδινη επιδερμίδα και ένα ποπουδάκο Γλώσσα να τον θωπεύεις και φιλάς μέχρι να βαρεθείς..η δε ρώγα κάγκελο.. Γλώσσα και μου τον έκανε και εμένα κάγκελο.. Ναι!
Αργήσαμε λίγο να συντονιστούμε – συγχρονιστούμε αλλά το αποτέλεσμα θεικό..με πεολειχία υψηλού επιπέδου όπως ακριβώς μου αρέσει..με σφιχτά τα χείλια πάνω στον κορμό και παίξιμο της γλώσσας..ουφ σταματάω..το δε στήσιμο στα τέσσερα και η ενέργεια που βγάζει, συμμετέχει και προσπαθεί έτσι ώστε να είμαστε και οι δύο ικανοποιημένοι..όλα τα λεφτά Προσκύνημα
Το κερασάκι στην τούρτα το μασάζάκι για την μετάβαση από το δεύτερο στον τρίτο γύρο..τρομάρα.. Μαλακία μου θέλω και extreme sport τώρα στα γεράματα αντί να πίνω το χαμομήλι μου στην βεράντα..ήταν καταλυτικό Ναι! και το σφυροκόπημα στα τέσσερα αναπόφευκτο Κατσικογάμης Sorry μωρό μου αλλά δεν μπορούσα να αντέξω περισσότερο... ίσως την επόμενη φορά στον τέταρτο γύρο εάν την βγάλω καθαρή από τους προηγούμενους.. Χμμμ;
Η Μελίνα κυριολεκτικά με στράγγισε, μου ρούφηξε το μεδούλι και όχι μόνο και στο τέλος ήταν ακούραστη σαν να μην τρέχει τίποτα..εν αντιθέσει με εμένα άσε καλύτερα να μην περιγράψω... Κεφάλι σε τοίχο!
Τελικά ήταν μία ωραία συνάντηση και η Μελίνα δικαίωσε την φήμη της στο έπακρο. Θα ήθελα να σε ευχαριστήσω μωρό για τις υπέροχες αυτές στιγμές, για τα καλά σου λόγια και ελπίζω την επόμενη φορά να δοκιμάσουμε καινούρια πράγματα...
First but not last time with a special lady... Ναι!
Να περνάτε όλοι καλά, και θα ακολουθήσει το δεύτερο μέρος...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
borbi2525
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.773
Πόντοι:
5.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, delipas και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2019
Είναι ΘΕΑ!!!
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιουλίου, 2019
Θες και τέταρτο γύρο κωλογερε Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 3 hornyasfuck
08 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η πρόθεση μετράει " Το μεν πνεύμα πρόθυμον, η δε σαρξ ασθενής ¨ Κεφάλι σε τοίχο! Ναι!
review reaction 2 hornyasfuck
08 Ιουλίου, 2019
Παίδες το τηλέφωνο της πως το βρίσκουμε επιτέλους? Γιατί είστε κρυψίνοι μερικοί?
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και να μην θες, σε αφήνει το μωρό σε ησυχία; Money Mouth
review reaction 1 hornyasfuck
02 Σεπτεμβρίου, 2019
Τηλ θα εχω
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6