Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Call-Girls 5542
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μεσα στο site ατη την στιγμη δεν ξερω ποιοι γραφουν κριτικες και ποιο οχι.Τι θελω να πω.Οποτε εχω πετυχει μια κριτικη σιγουρα μα σιγουρα ειναι απο αυτον που την φερνει το μαγαζι δηλαδη Ενω αν διαβασει καποιος 5-6 κριτικες ειναι απο συναγωνιστες
Λοιπον Σαββατο απογευμα πριν φυγω να ψηφισω επαρχια (μιαε και το κυβερνων κομμα μας εκανε δωρεαν τις διελευσεις απο τα διοδια και χωρις αγχος χρονου) αποφασισα να πληρωσω κατι παραπανω να παρω ενα δυνατο μουνι απο γραφειο και οχι τις ανεξαρτητες οπως παιρνω τελευταια λογω οικονομικου.Παιρνω τηλεφωνο στο εν λογω γραφειο και μια εξηπηρετικη φωνη μου δηλωσε μολις ειπα το ονομα της οτι ειναι ΟΠΛΟ και εχει πολλους πελατες και θα αργησει λιγο.Της εξηγησα πως δεν εχω προβλημα θα περιμενω Πηρα τηλεφωνο 5 και η τυπισα 5¨και 30 ηταν στο γνωστο hotel του κεντρου εντλς αβαφτη και χωρις κατι θυληκο πανω της τουλαχιστον να με εξιταρει.Μπηκε μεσα μου ειπε που ειναι η πετσετα να παρει μπανιο και τα λεφτα
Της τα δινω κανει μπανιο γδινεται και ξεκιναμε τον αγωνα ποιον αγωνα ομως αυτη αγαλμα λεω για να δω τι θελει Στην αρχη μουδινει κατι φιλακια στο κορμι κε μετα προχρισε στο επιμαχο σημειο μου τον πιανει με το χερικαι της ελεγα οχι χερι στομα
Αγγλικα εντωμεταξυ καθολου λιγο τον πηρε στο στομα Μετα εβαλε προφυλακτικο και τον ξαναπηρε οπου μετα τσαντιστηκα πετα ξα το προφυλακτικο και αυτη μαζι απο το δωματιο.Η χειροτερη εμπειρια με δαυτεςΑτοδιαολο καλυτερα να τα δωσω για διοδια παρα στους ξεφτυλες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.270
Πόντοι:
201
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, satyrus, chris1955 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού