Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 16980
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι αυτα που λίγο-πολύ συζητάμε με τους κολλητούς μας στις παρέες μας όταν βλέπουμε κάτι διμετρα μουνια ...κάτι σαν αυτό

Πως ήρθες έτσι ρε νουμερο λεω στον εαυτο μου σαν τον Indiana jones ? Να πιάσεις φίδια κ αράχνες η να γαμισεις ?
Έτσι ήρθε η nika .Μουναρος στην πέννα .
Γελώντας κ προσπαθώντας να επανέλθω από το σοκ κ να το παίξω άνετος η nika έχει σκύψει στο λαιμό μου με φιλάει κ σε
δευτερόλεπτα πέφτουν γλωσσόφιλα .
Πάμε για μπάνιο μαζί μου λέει θέλω να σε έχω δίπλα μου .
Τα υπόλοιπα που έγιναν στο κρεβατι δεν πολύ ενδιαφέρουν σε σχέση με τις επιδόσεις μου κ τα αεροπλανικά γαμισια που της έκανα (για τέτοια να διαβάζεται το μαστορα το your lover )
Ίσως όμως κάποιους να ενδιαφέρουν τα παρακάτω ...
Η γκομενα είναι κουκλάρα .
Φυσικά δεν είναι 20χρονο πιπίνι αλλα 30χρονη .
Πήρα τη GFE πλευρά της κ το απόλαυσα .
Σε κλάσματα δευτερολέπτου μετατρέπεται σε ότι ρυθμό θες .
Φιλάει κ γλύφει οτιδήποτε σε οποιοδήποτε μέρος του σώματος θες .
Δοτική με χαμογελο κ ακούραστη .
Σωμα λαμπάδα (μη της βγάλεις τα τακούνια της δίνουν πολλά συν )
Το στηθος ναι όχι τέλεια δουλεια αλλα δε θα το παρεις κ στο σπίτι μετά ...
Άλλωστε για να βρεις καλο πλαστικό κ οδοντίατρο στη ρωσια είναι σα να έχεις πιάσει το joker .
Αγγλικα επαρκή για το διαλειμα .
Εγκεφαλική γκομενα που είναι δίπλα σου , κουλούριαζεται σα γάτα , σε αγγίζει σε καυλωνει κ αντέχει .
Πάντα είχα μια απορία από πολύ παλιά όταν άρχισα το σπορ .
Πως υπαρχουν τόσες διαφορετικές συμπεριφορές σε εργαζομενες ? Κάποιες να είναι το ίδιο όμορφες αλλα κάποιες να αξίζουν κ να δουλεύουν τα λεφτά στα ραντεβού κ κάποιες να μασάνε τσίχλα κ να παίζουν με το κινητό ?
Για μένα υπαρχουν 2 κατηγορίες μετά από τόσα χρόνια .
Υπαρχουν οι γυναίκες που έχουν φαει σκατα ( γάμος,χωρισμός , παιδί , οικογένεια και προσπαθούν να δουλέψουν για
συγκεκριμένους στόχους για καλύτερη ζωή κ υπαρχουν κ τα σαπακια που σκέφτονται ...
Έλα μωρε θα βγάλω λεφτά να πάω διακοπές ,θα μου την πέσει κ κανας χαλβάς να περάσω κανα μήνα τζαμι κ βλέπουμε μετά ...
Δεν υπάρχει ούτε κούραση , ούτε κακη διαθεση ούτε η κοπελα δεν αισθανόταν καλά κ ήταν πτώμα ούτε κάτι έτυχε .
Η nika ανήκει στην πρώτη κατηγορία κ στη δεύτερη ανήκουν αυτα τα σαπακια που αλλάζουν γραφεία , φωτογραφίες κ πηγαινοέρχονται κάθε μήνα στην Ελλάδα σαν τις άδικες κατάρες Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.087
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, Karelis69 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού