Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21076
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο μηνιαια αποχη απο το αθλημα λογω προβληματος στην μεση μου η προσμονη ειχε φτασει στο αμην και νωρις το πρωι πηρα τηλεφωνο την Νικολ. Στην ερωτηση να παρω την Νικα η Νικολ γελασε και μου ειπε καλα δεν την εχεις παρει ακομη? Της ειπα οτι ηθελα Ντουο και μου προτεινε και την Ντιανα. Προσμονη στον Πριαμο Ηλιουπολης στην καινουργια πτερυγα που ανοιξανε πολυ ωραια δωματια. Τρομερη ακριβεια στην ωρα αφου ισα που προλαβα να μπω και να κανω μπανιο και τα μωρα χτυπανε την πορτα. Νικα μουναρα σκετη καυλα με σωμα μοντελου. Δεν ξερω τι γινεται με τον φωτογραφο μην νομιζει ο ανθρωπος οτι εχω και κατι μαζι του αλλα τετοιο μουνι απο κοντα να φαινεται τοσο χαλια στις φωτογραφιες ειναι κριμα. Προσωπο καλο γλυκο οχι τοσο αγριο οπως στις φωτογραφιες. Σωμα παρα πολυ καλο. Κοιλια πλακα πολυ ωραια ποδια πολυ ομορφο μουνακι σαν παρθενας και πεταχτο μικρο κωλαρακι. Ντιανα πολυ ομορφο προσωπο ωραιος κωλος πετρα ωραια μεγαλα βυζια αλλα και κοιλιτσα την οποια εχει εξαφανισει τελειως το φωτοσοπ. Υπηρεσιες Αρχισε η Νικα μια απιστευτη βαθια πιπα με χαιδεμα αρχιδιων με τα νυχια της ενω η Ντιανα με φιλαγε βαθια με γλωσσα. Μετα βαθια η Νικα γλυψιμο αρχιδιων η Ντιανα και εναλαξ. Απιστευτη διπλη πιπα με τα χειλια τους να γλυφουνε τον πουτσο μου απο πανω εως κατω ταυτοχρονα σε ολο τον κορμο. Εναλλαξ βαθια πιπα πρωτα η μια μετα η αλλη. Η Νικα παιρνει απιστευτα βαθια πιπα αλλα ειναι τοσο μαλακη η γλωσσα της και τα χειλια της που ταξιδευεις σε αλλους κοσμους. Η Ντιανα το παιρνει και αυτη πολυ βαθια ειναι ποιο αγρια αλλα σου ρουφαει σαν βεντουζα το πουτσοκεφαλο που ειναι ικανη να σε στειλει. Αφου με τρελλανανε στην πιπα σηκωθηκανε η μια ντυθηκε νοσοκομα και η αλλη οπως ακριβως στην πεμπτη φωτογραφια με μασκα και τα συναφη. Πηρανε και δονητες και εκει καταλαβα οτι θα περασω πολυ ωραια με τις 2 αυτες κοπελλες. Η Ντιανα συνεχισε την πιπα και η Νικα πηρε τον Δονητη ηρθε ακριβως διπλα μου και τον εβαλε στην κωλοτρυπιδα της δεν αντεξα για πολυ ωρα ακομη και τις εστησα και τα εριξα ολα πανω στα προσωπα τους. Ουτε βιασυνη ουτε τιποτα φιλαγανε η μια την αλλη με τα χυσια στην μαπα και στο στομα και γελαγανε. Παραγγειλα ποτακια ντους ολοι εναλλαξ και αφου τα ειπαμε για λιγο ερχεται η Ντιανα και μου λεει βαλε τα δακτυλα σου στο μουνι μου ειμαι μουσκεμα ασε τις ομιλιες παμε στο κρεββατι να μας γαμησεις. Αυτη απο πανω στο στομα μου να την γλυφω στην κλειτοριδα και να της ριχνω δυνατα σκαμπιλια στα κωλομερια και στα βυζια της ενω η Νικα τον ειχε εξαφανισει για πλακα στο λαρυγγι της. Ειπα στην Νικα να μου βαλει προφυλακτικο και πραγματικα εριξα με δυναμη πανω στον πουτσο μου την Ντιανα οπου αρχισε να κουνιεται σαν τρελλη. Σφαλιαρες στο προσωπο βρισιμο και ανελεητο γαμησι ενω η Νικα μια εγλυφε τις ρωγες της μια εσκυβε και εγλυφε τα αρχιδια μου οπου εγω χαμηλωνα ρυθμο για να το απολαυσω. Στησιμο στα τεσσερα της Ντιανας πολυ ωραια σφιχτη κωλαρα καρφωμα στην κωλοτρυπιδα δονητης στο μουνι της οπου το εβαζε μεσα εξω μονη της και απο κατω η Νικα να γλυφει μια το μουνι της μια τα αρχιδια μου. Εγω γαμουσα αλυπητα κωλοτρυπιδα και βαραγα τα κωλομερια της. Χαμπαρι η γκομενα ριξε μου ξυλο ξεσκισε με ελεγε στα Ρωσικα. Σηκωνομαι και παω να βαλω την Νικα στα τεσσερα σκυβουνε και οι δυο και αρχιζουνε εναλλαξ βαθια πιπα ενω η Ντιανα λεει παω να δω αν εφερα τα σχοινια να με δεσει με πισω τα χερια και να με δερνει πολυ γουσταρω. Εχω μεινει τελειως μαλακας αυτα που ζηταω η κανω σε αλλες με χιλια κολπα οι γκομενες μου τα λενε μονες τους χωρις να ζητησω η να αναφερω κατι. Στησιμο στα τεσσερα την Νικα και σφυροκοπημα κωλοτρυπιδας απιστευτος κωλος απιστευτη κωλοτρυπιδα. Βγαλσιμο απο την κωλοτρυπιδα της Νικας και τελειωμα στο λαρυγγι της Ντιανας οπου ανετα τα ηπιε μετα στο λαρυγγι της Νικας οπου τα καθαρισε ολα οσα ειχανε μεινει. Παλι ντους ποτακι και συζητηση στην φαση με τα σχοινια. Ξεχασα τα σχοινια γιατι δεν τα χρησιμοποιω σχεδον ποτε με κανεναν αλλα θελω να τα φερω την αλλη φορα που θα βρεθουμε να με δεσεις και να με γαμησεις πολυ δυνατα. Λογω φετιχ που εχω μονο που ακουσα αυτα τα λογια μαζι και με τα ποτα που ειχα πιει μου εγινε παλι καγκελο. Οπως καθομαστε και οι 3 στον καναπε με εμενα στην μεση ριχνω κρασι απο το ποτηρι την Νικας πανω στον πουτσο μου και της τον καρφωνω στο λαρυγγι της με πλακωσανε παλι στην πιπα της πηρα στον καναπε στο κρεββατι στα ορθια οπως γουσταρα και οτι ηθελα και στο τελος επειδη δεν εχυνα τριτη φορα με πηγανε στο ντους και μου κανανε μπανιο τριβωντας τα σωματα τους πανω μου με επλυναν παντου μου τον επαιζαν με το σαπουνι μετα διπλη πιπα και ξανα χυσιμο. Οι κοπελλες αξιζουνε με χιλια γιατι πραγματικα γουσταρουνε το γαμησι και θελουνε να προσφερουνε απολαυση σε εναν αντρα. Προτεινονται ανεπιφυλακτα και για προγραμματα bdsm pse για ντουο και τριο. Απο οτι μου ειπανε γαμαει η μια την αλλη με στραπον. Της βλεπεις να γαμιουνται και αλλη γκομενα σε πιπωνει φοβερο προγραμμα και αυτο. Εγω θα της ξαναπαρω συντομα πολυ καιρο ειχα να πετυχω τοσο δυνατο ντουο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manaconda13, Sproxe Garsia, 6Y44 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2019
Είσαι σίγουρος ότι για τα 2 μουνέτα για 2 ώρες πλήρωσες μόνο 400€€ ??
Ρωτάω διότι η κάθε μία κοστίζει για 2 ώρες από 280€ + 50 €
Εκτός και εάν δεν τα πάω καλά με την αριθμητική
02 Ιουλίου, 2019
τρομερός! μπράβο φίλε!
03 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις απολυτο δικιο εκανα μαλακια συν 100 τα αναλ. Αντι 660 πληρωσα 500 λογω οτι εχω παρει παρα πολλα μουνια απο εκει τωρα τελευταια. Φιλε η φαση αξιζε και για περισσοτερα περασα παρα πολυ καλα τα μουνακια αξιζανε με χιλια. Αν σε παιρνει οικονομικα δοκιμασε θα με θυμηθεις.
04 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω φιλε αν σε παιρνει οικονομικα δοκιμασε αξιζει.
28 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολλά τα λεφτά Άρη που έλεγε ο Καλογήρου στο Κούρκουλο στην ταινία ΛόλαΧαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5