Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σύντομη και περιεκτική κριτική -ελλείψη χρόνου- για την Μιλάνα μύστες μου..

Δυστυχώς δεν έχω την πολυτέλεια να κανονίζω από προηγούμενες μέρες (πολλές φορές ούτε καν ώρες) τις συναντήσεις μου, γιαυτό και ως άλλος Πίπο Ιντζάκι, περιμένω τη μισή ευκαιρία να την κάνω γκολ... Έτσι αφού είχα κάτι ακυρώσεις σε δουλειές, έριξα μια γρήγορη ματιά στο Glamour και με τη βοήθεια της -ευγενέστατης- τηλεφωνήτριας κατέληξα στη Μιλάνα κυρίως λόγω σωματοδομής... Το ραντεβού κλειστηκε άμεσα για το ξενοδοχείο της Συγγρού.

Χτυπάω την πόρτα και ακούω αυτόν τον υπέροχο ήχο που κάνουν τα τακούνια στο πάτωμα... Ανοίγοντας την πόρτα εξεπλάγην θετικά, διότι η Μιλάνα αλάνια μου....είναι πολύ πιο ωραία από τις φωτό. Ειδικά το κορμί της είναι το ιδανικό για μένα... Λεπτά μακρυά άκρα, μοντελέ κορμάκι που στήθος και ποπός αψηφούν τη βαρύτητα, γυμνασμένη χωρίς όμως να χάνει τη θυλικότητά της, το δέρμα της απίστευτο, εσώρουχα - γόβες - άρωμα κομψότατα....να την γλύφεις και χεσμένη με λίγα λόγια. Επίσης : φορούσε και αυτό το ωραίο χαμόγελο ρε μύστες μου... Όλα καλά λοιπόν..

Στον αγώνα: Αρχίσαμε με χαδάκια και φιλιά σε λαιμό και σώμα που κατεβαίνανε προς τα κάτω... Αργή αισθησιακή πίπα χωρίς όμως ιδιαιτερες προσπάθειες να τον εξαφανήσει, πράγμα που δεν με πειράζει καθόλου γενικότερα, αν έχω ένα κομψό πλασματάκι να μου το κάνει. Ενώ ασχολούταν με τον ψηλό, πήγα να χαιδέψω το νινάκι της και εκεί άκουσα το μοναδικό όχι της συνάντησης... No fingers inside...Δεν το είχα σκοπό, και δεν το έδωσα σημασία... Τρίβοντας την κλειτορίδα της, τα σημάδια της ικανοποίησης έγιναν εμφανή, οπότε και αυτό ξεπεράστηκε γρήγορα...

Ξεκινώντας στην αρχή χαλαρά, αλλάξαμε διάφορες στάσεις και ρυθμούς ενώ δέχτηκε αδιαμαρτύρητα τα σκαμπιλάκια της και γενικά όπως ανέφερα και πριν, δεν ξανα άκουσα οχι σε τίποτα...

Γενικά πέρασα καλά και θα την ξαπερνα άνετα, outcall αυτή τη φορά αφού πέρασε με ιδιαίτερη ευκολία τις εξετάσεις του μισαώρου. Φεύγοντας, έστειλα μνμ στο γραφείο να συγχαρώ για τη Μιλάνα.. Το έχω κάνει άλλη μία φορά για άλλη κοπέλα, οπότε ναι....πέρασα καλά! Επίσης, όταν η γυναίκα μου μου ζάλιζε τα @@@@@ για διάφορα θέματα, απαντούσα τόσο ήρεμος....οπότε ναι, λογικά ...πέρασα καλά! Θα ξαναπάρω ...

Συνοψίζοντας θα πρότεινα τη Μιλάνα σε άτομα που γουστάρουν μοντελέ μωράκια, καλόγουστα ντυμένα χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις για hard core (χωρίς να το αποκλείω) καταστάσεις. Όσοι ψάχνουν για Τάσους Πάντους - Γεωργέες - Τζενάρο Γκατουσο, θα τους απογοητεύσει λογικά....

Αυτά από μένα μύστες μου....!

Καλά βόλια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, kwstasxat, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2019
Από πρόσωπο τι λέει;;;
Έχει κάνει πολλές πλαστικές ή είναι φυσικό;;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1