Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λιγο αργα το θημυθηκα αλλα εφοσον το αποφασισει να ξαναερθει, καλο ειναι να γνωριζετε οτι.

Παροτι συμφωνω με την περιγραφη της προηγουμενης κριτικης οσον αφορα το σωμα, δηλαδη:

Προσωπο εβαλα 7, ειναι ενα ωραιο προσωπο. Σε πολλους μπορει να αρεσει σε αλλους οχι κ τοσο. Ασχημο δεν το λες. Πιο πολυ το ασχημαινει ο χαρακτηρας της

Σωμα επισης 7. Ειναι λεπτο, με κοιλιακους ,λεπτα χερια, λεπτα μυωδη ποδια, κωλος ψιλοκαλος, στηθος 1 με 1,5 .. Ειναι στο dna της, γιατι δεν γυμναζεται. Ειναι εντελως ρεμαλι


Ολα ομως τα χαλαει ο χαρακτηρας της.. μιλαμε για αντρογυναικα της Τρουμπας! Θυμηθηκα τις Ρουμανες πριν χρονια π ερχονταν ολο μαγκια και κλανια, "εγω τα ξερω ολα"
με το που μπαινει στο δωματιο πεταει το στραπον απο την τσαντα της κ με κοιταει με μισο ματι. Ερχεται να μου το προσφερει κ της απανταω οτι ΔΕΝ ! Αρχιζει τα μπλιατ ναχουι..

Βγαζει το κινητο της να μου δειξει τι κανει με το στραπ ον! Εμενα σταρχιδια μου βεβαια..

Το κοριτσι ξεκαθαρα ηταν υπο την επηρεια ουσιων ! Κανει να μου δειξει οτι ειναι λεσβια κ ψαχνει κανα 5λεπτο κ μου δεινει μια ακυρη φωτο μιας κοπελας με κοντα μαλλια.. οτι να ναι

περηφανευεται για το ζωδιο της το οποιο ειναι το γνωστο του νερου π κ καλα το χει στο σεξ! αρχιδια το εχει βεβαια

Δεν συνεχιζω αλλο ! Οποιος συναγωνιστης ειναι καμενος κ του αρεσει να τον ξεφτυλιζει ενα υποτακτικο βλαχακι απο χουριό να παει ελευθερα

Σιγουρα τα κοριτσια με στραπ ον εχουν τρελη περαση Ελλαδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Pink_floyd
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
644
Πόντοι:
4.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2019
ρε συ δύο κοπέλες (αυτή και η Λάνα) σου μοστράρανε στραπόν έτσι χωρίς λόγο; μήπως δεν μας λες κάτι ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1