Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη επαφή με το γραφειο γιατί τύχαινε να ήμουν πελάτης συγκεκριμένου άλλου, που δεν είναι πια σε λειτουργία ,και εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

Γρήγορη επικοινωνία και ευγενεστατη συμπεριφορά μέσω μυνηματων και μόνο στην αρχή.

Ζήτησα κάτι σε ντόπιο και μικρό ηλικιακά,τρυφερό, με ενημέρωσαν για Πέγκυ, Λίλα, Μελίνα.

Διαβάζοντας τις κριτικές της Πέγκυς, ζιτησα Πέγκυ αλλά λόγο ώρας που ενδιαφερομουν ήταν ήδη καπαρωμενη.

Λίλα γνώριζα ήδη από πριν.

Κοιτάζοντας φωτό αν και δεν έχει κριτικές, διάλεξα Μελίνα και επειδή μου είπαν απτό γραφείο πως είναι εντελώς new entry baby.

Η Μελίνα στην ώρα της, ανοίγω τη πόρτα, και μένω εκπλήκτος καταρχήν γιατί την ήξερα ήδη σαν πελάτης της από προηγούμενο γραφείο.
Είναι η χορεύτρια μας όπως μου είχαν αναφέρει.

Χάρηκε και χάρηκα ιδιαίτερα και σε αυτό βοήθησε η τύχη θα έλεγα.

Ντύσιμο καυτό τζην σορτσάκι, με ένα τύπου σουτιέν μαγιό από πάνω μαύρο και μαύρο ψιλοτακουνο πέδιλο που ξέρει να το περπατάει σαν κυρία.

Έχει πιο κοντό το μαλλί τώρα πια,
Βυζάκι νεανικό και ωραίο στο πιάσιμο.
Δεχτική σχεδόν σε όλα με πολύ διάθεση να σε ευχαριστήσει, γουστάρει τη δουλειά της,είναι σωστή και αν είσαι ένταξη και στα γούστα της θα σε γαμησει σαν να είσαι ο γκόμενος που γουστάρει στο κλαμπ που χορεύει όταν δε δουλεύει.
Πολύ συζητήσιμη όταν πρέπει και πολύ γαμησιμη όταν επιβάλλεται.

Κωλοτρυπιδα όνειρο που δυστηχως δε τη δίνει αλλά γουστάρει πολύ τα γλυψιμο εκεί όπως και στο τρυφερό μουνακι της.

Πίπα της καλή με ρουφηγμα και σαλιωμα αρκετό στη γύρω περιοχή.

Γαμησι δυνατό που αντέχει και πολύ αγριάδα ενώ το γουστάρει κιόλας, δεν είναι του ρομαντικού γλυκαναλατου τόσο.

Ένα τελείωμα παίχτηκε και αυτό ήταν στο πρόσωπο που ήθελα να τη ζωγραφίσω στα χειλάκια της.

Μπράβο Μελίνακι μου και ευχαριστώ για το δωράκι σου,ξέρεις εσυ.Κουλ
Η τύχη μάλλον ήθελε να ξαναβρεθούμε.

Ίσως και η τύχη ίσως και η Μελίνα ίσως και το γραφείο, συνέναισαν όλοι μαζί για μια υπέροχη ώρα που πέρασα.

Το γραφείο κάλεσε πίσω μετά για feedback ,κάτι που μου έκανε εντύπωση ,αλλά ίσως είναι για τη καλητερη επαγγελματική συμπεριφορά προς τους πελάτες.

ΜελίναΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lagonisian, TurboLover, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2019
Αμαρού,έτσι όπως έγραψες τον τίτλο είναι σαν να έχεις δώσει στην χορεύτρια το προσωνύμιο "Σκότωσε με" - δηλαδή - >
29 Ιουνίου, 2019
Ποιά χορεύτρια είναι αυτή ρε παιδιά?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 113062
01 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βαλεντίνα από πρώην Diva
A
amaru
04 Ιουλίου, 2019
Το δωράκι που σου έδωσσε ξταν τίποτα ρομαντικό κάτω από τη Ακρόπολη;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4