Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κριτική που θα ακολουθήσει έχει εναν διαφορετικό χαρακτήρα και ύφος απο τις υπόλοιπες. Κατα αρχήν δεν θα ασχοληθω με τα τετρημενα δηλαδη ποσο μουναρα ειναι ποσο καυλα διαθετει, αν τον τσιμπουκονει καλα η όχι, αν τον παιρνει βαθιά, η αν ξεσκίζει το κολαρακι της. Γενικά αν πηδιεται σωστα (άγρια η συναισθηματικά). Όλα τα παραπανω τα κανει άψογα και τέλεια! Που όμως αυτό? Σε ολους? Και γιατι σε ολους και όχι εκεί που γουσταρει? Δηλαδη με αλλά λογια γιατι περιμένει κανεις η Ναταλυ να συμπεριφερεται ως γκομενα του καθενός με κριτήρια 10 καρδιναλίων λες και ολοι εμείς είμαστε παιδαραδες, κουκλοι, γαμιαδες, και που δουλεια δεν έχουμε να πηδάνε και να κριτηκαρουμε εκ του ασφαλούς. Τι κοπελα την ρώτησε κανεις αν γουσταρει τον καθένα απο εμας. Αν το αντιστρεψουμε και ρωτησουμε την κοπελα να κανει κριτική για ολους εμας... Το 80% θα είχε πάρει τον Πούλο και τα αρχίδια του. Και επειδή πληρώνουμε τι έγινε? Έχουμε απέναντι μας μια σκλάβα του σεξ και θα τα κανει όλα όπως εμείς γουσταρουμε? Και ποιοι είμαστε εμείς? Άλλοι απο σπορ και άλλοι απο αναγκη. Για καθοιστε ρε γαμιαδες ολοι. Εδώ έχουμε να κάνουμε με ανθρωπο! Με ψυχή, με καρδιά και μυαλο. Δηλαδη κάθε φορά πρεπει να ευθυγραμμιζονται όλα για να εισπραξουμε την απίστευτη καυλα της(την οποία και διαθετει), για να ικανοποιησουμε την αρρωστημένη μαλακια του εγκεφαλου μας.? Με αλλά λογια αν εισαι μπαζο, άσχημος, λιγδιαρης, απλητος, χωρίς να γνωρίζεις πως πρεπει να φερθεις στην κοπελα, μην περιμένεις να σου κανει τρελό ερωτα Οκ? Ποιος εισαι εσύ και τι δινεις? Τι διαθέτεις για να στα δώσει όλα? Εχεις τρόπους, χιούμορ, μπορεις και εξηταρεις το μυαλο της? Τοτε ναι μπορεί και να περασεις καλα. Ειδάλλως θα σε ξεπεταξει και δεν θα το παρεις χαμπαρι, απλα σαν μαλακας που εισαι θα γραφείς οτι δεν μου έκανε πίπα, δεν μου έκανε τα κουνηματα που ήθελα ο Αγάς(γιατι πληρώνω) και αρα το πουτανακια δεν αξίζει τα λεφτα μου. Ενω αξιζεις εσύ!!! Χα, χα, χα ποσο μαλακας εισαι!!! Δηλαδη με 130+30 κώλο η 260+30 κώλο, αγορασες την υπέρμετρη καυλα!!! Αν δεν εισαι σε θέση να επικοινωνήσεις με την κοπελα (τον ανθρωπο και γυναικα Ναταλη) σε μια πιο υψηλη συχνότητα, τοτε καλα να παθεις. Ξεφόρτωσα τα αρχίδια μου... Λέει ο αλλος μαλακας. Και τι ειναι η κοπελα ρε μεγάλε γαμια του κωλου? Το Caterpillar εκφορτωτης? Γυναικα ειναι ηλιθιε και πρεπει να ξέρεις να φερεσαι!!! Και πανω απο όλα να νιώθεις. Να την νιώθεις, να την ηρεμεις, να μην την κανεις να νιώθει πουτανα (απο αναγκη ειναι εκεί) να την ανεβαζεις... Κλπ. Με λιγα λογια να την σεβεσαι! Αντί λοιπον να γράφεται ποσά δάχτυλα βαλατε στο Μούνι της, και ποσο δυνατά σφυρωκοπησατε τον κώλο της και ποσο δυνατά πήρε τσ φλοκια σας, σκεφτείτε μήπως γραφαται κάτι πιο ομορφο για την κοπελα που δεν ειναι η γυναικα σας, η γκομενα σας,η φιλη σας διότι πανω απο όλα έχει ψυχή, και καρδιά. Μην τα γαματε αυτά. Διότι καλα κανει και σας γαμαει και σας ξεπεταει εσάς και ας πληρωσατε! Αν μπορουσα να βάλω 10 σε όλα θα το εβαζα. Αλλά μάλλον θεωρούταν διαφήμιση. Αυτά στα γενικά. Τώρα η Ναταλη, για όσους την ξέρουν η την εχουν ψάξει... Ειναι ενα Διαμάντι, μια Κυρια με τα όλα της! Εφυεστατη, σεξη, λάγνα οποτε γουσταρει και της το βγαλεις θα σου πηδηχτει με τρελα,επικοινωνιακή, ευαίσθητη, αλλά και τίγρης (τα έχει και τα δυο). Θα σε ξεπεταξει αν νιώσει οτι την εχεις ως σκλαβα και αντικείμενο να γαμησεις και να ξεφορτωσεις. Ειναι καλυτερα να της κάνετε ερωτα απο το να την γαμησετε.... Οκ? Ναταλη εισαι Αστέρι, εχεις φως, εχεις όλα εκείνα που έχει μια γυναικα για να παει εναν άντρα εκεί που πρεπει.... Χαίρομαι που μου δώθηκε η δυνατότητα στην ζωη να σε γνωρίσω.... Και εύχομαι τα καλυτερα για την ζωη σου γιατι το αξιζεις!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Christostze
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ωρίων, Johnstef, T-DRIVER1 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2019
Tι λες ρε μαστορα;;; Χμμμ;Χμμμ;
Αμα ερθει αυτη η οποιδηποτε αλλη και σε κανει ξεπετα και σου παρει και 2-3 κατοσταρικα τι θα πεις;;;
Ολες τις σεβομαστε και τις τιμαμε πρωτα πρωτα γιατι τις επιλεγουμε, χαλαρωσε λιγο και κατεβα απο τα 10000 ποδια, θα σε προσγειωσουν ανωμαλα αυτες....
review reaction 1 TOMCRUISE
24 Ιουνίου, 2019
Λοιπον φιλε μου οταν εσύ πας στο μηχανικό σου το αυτοκίνητο αν γουστάρει και του κάνει σα μάρκα να σε φτιάξει καλά αν όχι τότε τι να σου πω λοιπόν αποψη μου Σεβαστή βέβαια και η δικιά σου που τα πηγαίνω σε έναν επαγγελματία η σε μία επαγγελματία και την πληρώνω αδρά έχω απαίτηση να πάρω το 100% ούτε καν το 99 στα προγράμματά τους δεν γράφουνε αν είσαι όμορφος θα σου πάρω 150 αν είσαι άσχημος θα σου πάρω 200 ή 300 ή ή ή ή είναι επαγγελματίες ψυχρές μηχανές κοπής χρημάτων τώρα αν εσένα σου περισσεύουν και γουστάρεις να πληρώσεις και να ευχαριστηθείς ανάλογα με τα φεγγάρια της καθεμιάς okay εγώ όταν παίρνω τηλέφωνο στα γραφεία θέλω π****** δεν παίρνω για να κλείσω πιπίνη να πάω για ποτό αυτή είναι η άποψη μου λυπάμαι αν δεν συμφωνώ μαζί σου σέβομαι την άποψή σου αλλά αν κοιτάξεις και στα γραφεία γράφουν ότι σε αυτά τα χρήματα προσφέρουν επαγγελματίες δηλαδή....... Ο νοών νοείτω
review reaction 1 TOMCRUISE
24 Ιουνίου, 2019
καλα το τερματισες....πληρωνουμε και απαιτουμε , οπως το λεω , απαιτουμε οταν εχουμε αψογη συμπεριφορα να μας κανει να νιωσουμε υπεροχα ...πληρωνω και το απαιτω
24 Ιουνίου, 2019
Christostze....
κανείς ΔΕΝ αμφιβάλει πως οι περισσότεροι που πλερώνουν για να γαμήσουν μοιάζουν λίγο-πολύ με τον Κουασιμόδο.
Γύρω στο 85-90% των μελών μπουρδελοσάιτ, είναι κομπλεξικοί κάφροι. Ο απόπατος σχεδόν της κοινωνίας.

Καπέλο
review reaction 1 srek7, TOMCRUISE, Johnstef
25 Ιουνίου, 2019
αδερφέ μία κριτική έχεις όλη και όλη και αυτή για να την πεις σε όλους τους άλλους και να μας πεις ότι δεν βάζεις 10 σε όλα για να μην φανεί διαφήμιση.

τα κορίτσια δεν χρειάζονται προμότορες για να έχουν πελάτες. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

χρειάζονται σωστή συμπεριφορά προς τον πελάτη και σεβασμό όταν και αυτός τις σέβεται ....
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Ιουνίου, 2019
αν εξαιρεσεις το σημειο με την προσωπικη υγιεινη στο οποιο και συμφωνω απο κει και περα εισαι οσο πιο λαθος θα μπορουσες να εισαι....κατάρχην δεν της το επιβαλλει κανεις με το ζορι.στην συντριπτικη τους πληοψηφια εκαναν επλογη καριερας. απο την στιγμη που πληρωνονται επιβαλεται να κανουν τα παντα τελεια......τα παντα απο αυτα που προσφερουν σαν υπηρεσιες....αν για καποιο λογο δεν γουσταρουν επιστρεφουν τα ευρω και φευγουν σαν κυριες,κανεις δεν θα παρεξηγηθει....αν ομως τα παρουν ΑΠΑΙΤΩ να κανουν τα παντα τελεια...ισως αν δω οτι κανουν και το κατι παραπανω να δωσω και γω το κατι παραπανω......αν δω ομως οτι πανε να ξεπεταξουν τη φαση γιατι να τις σεβαστω? προφανως και δεν με σεβεται ουτε εκεινη γιατι το δεντρο που εχω στην αυλη βγαζει νερατζια και οχι κατοσταευρα.....
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το αν είμαι Κουασιμόδος ή όχι δεν μπορώ να σου απαντήσω εγώ αν με ήξερες προσωπικά θα καταλάβαινες ότι έχεις να κάνεις με έναν άνθρωπο Ο οποίος και στη ζωή του και στις προσωπικές του σχέσεις και στην καθημερινότητά του δεν έχει ανάγκη ούτε τον αγοραίο έρωτα ούτε τον απόπατο.... Γιατί πηγαίνω με π******* γιατί απλά μπορώ και μου αρέσει γιατί είμαι σε αυτό το site γιατί ανήκω στην κατηγορία των ανθρώπων που τους αρέσει ο αγοραίος έρωτας εσύ λοιπόν εφόσον δεν ανήκεις σε αυτές τις κατηγορίες που θέλεις να κατατάξεις το 95% από τις χιλιάδες φίλων του μπου τη δουλειά τότε έχεις εδώ και γιατί ψωνίζεις π******* και δεν φτάνει που της ψωνίζεις τις ερωτεύεσαι κιόλας γιατί δεν εξηγείται αλλιώς να υπερασπίζεσαι με τέτοιο πάθος μία π****** δεν έχω τίποτα με τις π******* αντίθετα μου αρέσουν αλλά όχι να τις ερωτευτώ.... Γιατί αν δεν είσαι καψούρης τότε σίγουρα είσαι promο.... Λοιπόν αγαπούλη ξεκόλλα λίγο μην προσβάλεις κόσμο χωρίς να τον ξέρεις και καλά θα κάνεις να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά να φύγεις από το διάστημα και το φεγγάρι και να έρθει στη γη και αν εσύ γουστάρεις να πληρώνεις 200 και 300 και 150 για να σε επιλέγει π****** εγώ προσωπικά και το υπόλοιπο 95% προτιμάμε να δίνουμε 100 150 200 η όσο γενικά αντέχει ο καθένας να δίνει και να περνάμε τέλεια φτάνει λοιπόν αν εσείς ψάχνετε να βρείτε γκόμενα να την αγαπήσετε τρέλα παίρνοντας τηλέφωνα σε γραφεία με π*******εμείς οι υπόλοιποι όλο κοιμάμαι να περνάμε καλά Με αυτές
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βρε φίλε μου από πότε είναι κακό να έχεις απαιτήσεις με τα λεφτά σου αφού απώτερος σκοπός σε αυτή τη συναλλαγή είναι να βγάλει κέρδος γκόμενα και εσύ να περάσεις καλά δεν είπαμε να μπεις μέσα άπλιτος λεχρίτης να αρχίσεις την κοπέλα στα μπινελίκια και να έχεις απαίτηση να περάσεις τέλεια αλλά νομίζω ότι δεν είναι άδικο να απαιτήσεις τουλάχιστον αυτά που τάζουν στα sites να τα τηρούν κατά κανόνα δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να με νοιάξει αν έχει προβλήματα αν έχει στεναχώριες και γενικότερα τα προσωπικά της αν δεν γουστάρει αυτό που κάνει να μην το κάνει να πάει να δουλέψει σερβιτόρα καθαρίστρια και γενικότερα άλλες δουλειές με λιγότερα χρήματα βέβαια στην τσέπη της αλλά χωρίς να χρειάζεται να ανέχεται τον κάθε έναν που δεν γουστάρει αυτό....
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Ιουνίου, 2019
Tρικυμία εν κρανίω....
K
kostas21d
review reaction 1 TOMCRUISE
25 Ιουνίου, 2019
Εν φιλοσοφικόν δοκίμιον.. Ησθάνθημεν ως .. Νατ/ αλιείς μαργαριταριών,,
review reaction 1 TOMCRUISE
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3