Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84749
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες για ραντεβού με το Ευάκι επιτέλους βρέθηκε χρόνος και για τους δύο ώστε να κανονιστεί το ραντεβού. Έχοντας διαβάσει και την κριτική του μέγιστου παίχτη και καλού μου φίλου Errikos 77, είχα προετοιμαστεί για έντονες συγκινήσεις. Ραντεβού στο Priamos suites στην Ηλιούπολη και η Εύα ήρθε στην ώρα της. Ξανθό μακρύ μαλλί, πανέμορφα μεγάλα πράσινα μάτια, που στάζουν καύλα, ωραίο και παιχνιδιάρικο πρόσωπο, και σώμα με καμπύλες και πιασίματα όπως πρέπει να είναι μιας σωστής γυναίκας. Φυσικό ωραίο στήθος 3άρι και ωραίος κώλος σφιχτός και στρογγυλός. Κουβεντούλα σε φιλικότατο κλίμα,γούσταρα την προφορά στην εκφορά του λόγου της, χαρακτηριστικό της Κρήτης. Τα πρώτα γλωσσόφιλα αισθησιακά και αργά δεν άργησαν να έρθουν και να βάλουν φωτιά στο δωμάτιο. Γρήγορο φρεσκάρισμα και από τους δύο μας και επιστροφή στο στιβο μάχης. Πρωτοβουλία από εκείνη και με ξεκινάει σε ένα αριστοτεχνικό τσιμπούκι με σάλια, βαθύ, έντονο, με περιποίηση και στην ευρύτερη περιοχή, να παίζει με τη γλώσσα της, κοπανήματα τα πάντα όλα. Σηκώθηκα όρθιος και εκεινη ξαπλωμένη συνεχίσαμε με έντονο mouthfucking χωρίς να κωλώνει καθόλου. Στη δική μου περιποίηση αντέδρασε έντονα, φάνηκε να το ζει, πεντακάθαρη και περιποιημένη, μου πίεζε το κεφάλι όλο και ποιο βαθιά στο μουνάκι της.
Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα σε ιεραποστολικό με γρήγορο ρυθμό κάτι που το επιζητά και η ίδια, κραυγές, φωνές, σφαλιαρίτσες, πολύ παιχνίδι σε όλο το μήκος και πλάτος του γηπέδου. Επόμενη στάση cowgirl που καρφωνόταν λυσσαμένα πάνω μου, εγώ να ασχολούμαι με το υπέροχο στήθος της και τα φιλιά να δίνουν και να παίρνουν. Ένιωσα ότι έπαιζα σε τσόντα(άλλες έχουν το όνομα τελικά και άλλες τη χάρη)...Τελευταία στάση στα 4, με θέα την κωλάρα της, σε έντονο συνεχιζόμενο ρυθμό, με παρότρυνε για πιο σκληρά και πιο δυνατά, σφαλιάρες στα κωλομέρια χωρίς άρνηση από μέρους της. Ένιωσα το τέλος να φτάνει, οπότε, έβγαλα καπότα και την άφησα να αναλάβει δράση και με το σούπερ στοματικό της, κατέθεσα το ζωμό μου στο φιλόξενο στοματάκι της.
Η Εύα αποδείχθηκε ισάξια των όσων λέγονται και ακούγονται, είναι μια Ελληνιδάρα φτιαγμένη για σεξ και τιμάει τα λεφτά του πελάτη και φροντίζει ώστε ο παρτενέρ της να φύγει απόλυτα ικανοποιημένος.
ps: Φίλε Ερρίκο, όσα γνωρίζεις εσύ δε τα γνωρίζουν μύστες με υποτιθέμενη πορεία χρόνων στο χώρο...να σαι καλα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Spartan2, batzanakis21 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2019
Σε ευχαριστώ και χαίρομαι που πέρασες όμορφα...Στη Κρήτη εκτός από φιλόξενοι είμαστε και της καλοπέρασης... ΜατάκιΝαι!
24 Ιουνίου, 2019
εχει και ωραιο προσωπο η ευα ,ότι πρεπει για χυσιμο εξ επαφης.
24 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στοματακι αυστηρα @greekarmyΚουλ
27 Ιουνίου, 2019
Καλησπέρα eua30 αν μπορείς πες μου πως εποικινωνω μαζί σου
28 Ιουνίου, 2019
Καλησπέρα θα μπορούσες να μου στείλεις π.μ πως να επικοινωνήσουμε μαζί σου eua30;
28 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γεια σου μωρο!εχεις π.μ
01 Αυγούστου, 2019
Όντως η Εύα είναι πολύ καλή. Είχαμε συναντηθεί τον χειμώνα που μας πέρασε και πέρασα πολύ καλά και δυστηχως δεν έχω γράψει ακόμα κριτική.
01 Αυγούστου, 2019
Καλησπέρα eua30 θα ήθελα και εγώ το τηλέφωνο σου , δεν μπορώ να στείλω pm
01 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κωστααααα μου να εισαι καλα μωρο!οποτε μπορεσεις δεν υπαρχει θεμα προς θεου! Ναι!Ναι!Ναι!
29 Ιανουαρίου, 2021
Καλημέρα μήπως μπορώ να έχω το νούμερο σου
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2