Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 21138
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάποια στιγμή καυλαντίζοντας στο διαδίκτυο με ξέρασε, άλλο που δεν ήθελα, στις σημερινές ρωσσίδες popstars. Η αναζήτηση σε φέρνει από την μία στην άλλη, από μαγικό νησί σε εξωτικό και τούμπαλιν...Έτσι λοιπόν βρέθηκα στην Polina Favorskaya. Εξαιρετικό μουνέτο με μινιόν διαστάσεις όπως μου αρέσουν τα ρωσσάκια. Σκέφθηκα λοιπόν ότι πολλά πολλά από τα κορίτσια που έρχονται στην πατρίδα μας γιά να ασκήσουν το αρχαιότερο επάγγελμα έχουν τις ανάλογες προδιαγραφές... Τι ξεχώρζε λοιπόν αυτήν την Polina Favorskaya από αυτές που γαμάμε εμείς; Τι την έκανε τόσο ακριβό μουνί; Στο μυαλό το δικό μου ψήθηκα πως τίποτα!

Το απόγευμα επικοινώνησα μετο γραφείο και ζήτησα την Μrs Rada αλλά ήταν κλεισμένη. Η Νικόλ μου πρότεινε την Polina σαν νεοαφθείσα. Την εξέτασα αλλά δεν μου γέμιζε το μάτι και θυμήθηκα την πρωινή popstar...λες;

Η Polina έφθασε ακριβώ στην ώρα της. Χτύπησε ευγενικά την πόρτα και με αγωνία άνοιξα την πόρτα... αντίκρυσα την Favorskaya...ίσως και πιό όμορφη απ’ αυτήν!
Δειλά συστήθηκαμε προσπαθώντας να αφουγκραστώ το momentum...
Συγκρατημένη, βλαστάρι 21 πραγματικών Μαίων με καταγωγή από την Κριμαία. Έδειχνε άβγαλτη, άφθαρτη χωρίς ακόμη να γνωρίζει πως παίζεται το παιχνιδι...μάλλον δεν ήξερε πως να το χειριστεί!
Γδύθηκε μετά τις συστάσεις με την ευκολία και την ακομπλεξάριστη ειλικρίνια που διακρίνει σχεδόν όλες τις σλάβες γυναίκες. Πήγε γιά μπάνιο και επιστρέφοντας ξάπλωσε τρυφερά δίπλα μου...
Με κοίταξε σαν να μου έλεγε κάνε με ότι θέλεις...

Εκεί έπρεπε να παίξω εγώ μπάλα γιατί αλλιώς θα χάναμε από την σέντρα.
Δεν συνηθίζω να περιγράφω για τακτικές, τους τρόπους η τις στάσεις... δεν είναι ο τρόπος μου...θα πω μόνο αυτό
Η Polina είναι άγγελος που γαμιέται με πάθος... χωρίς αύριο!
Μόλις ξεκλειδώσει ξεχνάει ότι δουλεύει θα σου ανταποδώσει όλα τα χάδια και την λαγνεία που της έδωσες...
Συμπληρωματικά να αναφέρω ότι είναι πιό όμορφη από τις φωτό και τα στηθάκια είναι 1μισάρια.

Συστήνεται γιά εκπεδευτές και αγκαλίτσες!

ΥΓ Εκεί στην Ρωσσία ας φτιάξουν μία σχολή για τις ρούκις, στο Πανεπιστήμιο στα ΙΕΚ τους δεν ξέρω κι εγώ που... Ανωτάτη Πουτανική...αφου έχουν τις καλύτερες!

Cheers Tavaris!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, vltepdr, blizardeye και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού