Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα στα εδω φιλαρακια
Συναντηση με την Αφροδιτη προ λιγων ημερων σε ενα ξενοδοχειο προς εδδεσα μερια οχι πολλυ μακρια ομως καπου στην αγχιαλο.
Στο ραντεβου της ακριβεστατη στην ωρα της στο δωματιο που της ειχα πει .
Ηρθε απλα ντυμενη με ενα φορεμα θα το ελεγα αλλα κατεληγε σε παντελωνα οχι φουστα ελπιζω να καταλαβαινεται τι εννοω και φορουσε επισης 10ποντα κοκκινα πεδιλα εγω ειχα κανει το μπανιο μου και ημουν τυλιγμενος με μια πετσετα ζητησε να κανει και εκεινη φυσικα και δεν το αρνηθηκα βγαινωντας απο το μπανιο ειχα βγαλει την πετσετα και ημουν γυμνος τελειος στο κρεββατι φυσικα και δεν κομπλαρισε απλα συμμετειχε σε οτι και αν τις ζητησα .
την εστησα λοιπον σε μια πολυθρονα με γυρισμενη προς εμενα την πλατη της και αρχισα απο τα αυτια να τη γλυφω και να κατεβαινω σιγα σιγα προς τον κολο της οι αναστεναγμοι της αφθονοι και με ποιοτητα γυναικας που θελει να γαμιθει καλα και να το ευχαριστηθει και εκεινη .
Της εγλειψα μεχρι τα ποδια της το μικρο της δαχτυλακι , της ζητησα να την παρω απο τον κολο το οποιο φυσικα και δεν αρνηθηκε καθως τη γαμουσα οπως ηταν στην πολυθρονα στημενη ουρλιαζε και φωναζε σκισε με γαμα μου τον κολο για να μην μας παρουν χαμπαρι στα διπλα εσκυψα και της εδωσα ενα γλωσσοφιλο σκετη καυλα απο μερια της γυναικας που γαμιεται με τον γκομενο της η με τον αντρα της, μετα απο λιγο εχυσα μεσα στο μπαλονι ενω τις επαιζα το μουνι της και χυσαμε μαζι .
Η γυναικα ξερει να γαμιεται και το ευχαριστιεται αν τησ φερθεις καλα και τη φτιαξεις δεχεται προστυχολογα και λεει και αυτη κατα τη διαρκεια του ραντεβου και δεν κομπλαρει παιχτηκε αλλος ενας γυρος μετα απο μπανακι και απο τους δυο μας τον οποιο Αφροδιτη μου θα τον κρατησω στη μνημη του μυαλου μου για παρτη μου βα θυμαμαι την καυλα που εβγαλες να εισαι καλα να περνας καλα και σιγουρα θα τα ξαναπουμε οταν ανεβω ξανα θεσσαλονικη ξερεις τι δουλεια κανω και οπως μου ειπες ειναι δυσκολη φιλακια πολλα και σε ολα τα φιλαρακια εδω θα περασετε καλα με την Αφροδιτη αν την προσεξεται και τη χειρησειτε αναλογα .
φιλακια Αφροδιτουλα ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, The_Drill, razorxt και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού