Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παλαιότερη συνάντηση με το κοντοπούτανο και ας πω και εγώ την περιττή άποψή μου.
Βασικά η προηγούμενη κριτική του Depositos ακριβέστατη οπότε δεν θα πλατιάσω, ούτε θα μπω σε ανούσιες περιγραφές. Τώρα που τις ξαναβλέπω να πω πως σχεδόν όλες οι προηγούμενες κριτικές είναι ακριβέστατες.

Στα της εμφάνισης να πω ότι δεν θα συναντήσετε το μοντέλο που βλέπετε, αλλά ένα καυλιάρικο κοντοπούτανο το οποίο είναι συνεχώς στη τσίτα σε ύποπτο βαθμό...Χμμμ; Ελαφριά σημάδια καλοπέρασης στην περιοχή της κοιλιάς και ανύπαρκτο βυζί, τα δικά μου είναι μεγαλύτερα. Σε κάποια φάση μπήκε και η συγκάτοικος στο δωμάτιο, τα δικά μου βυζιά εξακολουθούσαν να είναι τα μεγαλύτερα...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Τέσπα, μαζί με μια γενναία, διπλή δόση σπέρματος παράλληλα μου ρούφηξε την ψυχή....Ναι! Η όλη κατάσταση ήταν απερίγραπτη. Από τα καλύτερα κορίτσια που έχω συναντήσει, σαν σέρβις αλλά κυρίως σαν άνθρωπος. Φαίνεται από το χαμόγελό της, δεν βγαίνει με το ζόρι, φυσικότατο, αληθινό.Έρωτας

Γράφω ότι θα την ξαναδώ σίγουρα αλλά μάλλον όχι.....φοβάμαι να μη χαλάσω την υπέροχη ανάμνηση από την ώρα που μου χάρησε. Όχι σαν γκόμενα, όχι σαν μουνί, αλλά σαν αληθινός και προσγειωμένος χαρακτήρας.
Το πονηρό και καυλιάρικο βλέμα της είναι ο ορισμός της γυναίκας που ξέρει να χειριστεί και να ευχαριστήσει αυτόν που έχει δίπλα της. Σπάνια τέτοια κορίτσια μας επισκέπτονται στο κωλοχώρι μας, απότε ευχαριστώ το παίχτη που μου την πρότεινε, όπως και ξύνω το κεφάλι μου με την συμπεριφορά του γραφείου. Αν δεν είχα τις σωστές πληροφορίες θα την έχανα...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
24.003
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, sithlord, mamasan και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού