Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Call-Girls 3616
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω. Πρώτη φορά με το γραφείο YourAngel και μου άφησαν κακές εντυπώσεις.
Απότομη τηλεφωνήτρια και οι υπηρεσίες που γράφουν δεν τηρούνται από τα κορίτσια .
Η Julia είναι ένα πανέμορφο μωρό από Μόσχα ότι βλέπεται στις φωτογραφίες. Έχει φτιαγμένο βυζί, πεταχτό κωλαράκι , καυλόφατσα και ωραία πόδια. Επίσης μιλάει αργά και έχει και καυλιαρικη φωνή. Ζήτησα μαύρα εσώρουχα και έτσι εμφανίστηκε.
Στον αγώνα τώρα η κοπέλα δεν δίνει φιλιά ούτε με γλώσσα ούτε με τίποτα. Έκλεψα μερικά επιφανειακά. Ενώ στις υπηρεσίες γράφει φιλιά με γλώσσα Γερο-μύστης Έχει θέμα με το προσωπό της, δεν θέλει να το βλέπεις όταν την γαμάς και ούτε καν να το αγγίξεις. Μάλλον επειδή είναι παντρεμένη όπως μου είπε.
Πίπα πολύ ωραία αλλά για deepthroat ήθελε προφυλακτικό γιατί είναι λέει επικύνδυνο Χμμμ; . Πρώτη φορά το ακούω. Στο σεξ αντέχει σφυροκόπημα και παίρνει ωραίες στάσεις πάντα στα τέσσερα ή από πάνω με πλάτη έτσι ώστε να μην την βλέπεις Κεφάλι σε τοίχο! . Τελείωσα στο πρόσωπο της όπως μου ζήτησε .
Τις δίνω 100€. Το αντίτιμο ήταν 90€ και τις ζητάω ευγενικά τα 10€ γιατί δεν έκανε κίνηση να μου τα δώσει και μου λέει είναι το έξτρα για την εκσπερμάτωση στο πρόσωπο. Μα της λέω στις υπηρεσίες αυτό δεν είναι έξτρα. Είναι μου λέει και πληρώνουν 110 κανονικά αλλά επειδή μου αρέσεις και στο ζήτησα μόνο 10€. Εγώ ρώτησα το γραφείο πριν και μου είπε δεν είναι έξτρα ,ότι να ναι μιλάμε!!!!

Μόλις της εξήγησα λίγο προσφέρθηκε να τα επιστρέψει μέσω της reception αλλά δεν τα δέχτηκα.
Θα την ξανασυναντούσα αν έδινε φιλιά γιατί είναι μούναρος και ξέρει να γαμιεται.
Αυτό με τις υπηρεσίες είναι λάθος του γραφείου 100%. Δύσκολα θα το ξαναπροτιμήσω ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
7.481
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, sithlord, djantonis666 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2019
Συγνωμη ειναι παντρεμενη κ ηρθε να την χυσουν στην Ελλαδα???Χμμμ;
19 Ιουνίου, 2019
φιλε ευχαριστουμε για την κριτικη αλλα για μενα επρπε να παρεις τηλ το γραφειο και να πεις αυτα που λες και σε εμας και για το δεκαρικο για την εκσπερματωση και αυτο για το προσωπο...
19 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελα ντε????τι αλλο θα ακουσουμε...Κεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΜαλακία
xlm
xlm
19 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι οπως τα λες στην κριτικη σου η κοπελλα ειναι ψυχοπαθης. Πως θελεις να την ξαναδεις μου κανει εντυπωση. Μουναρες πολλες παντου.
19 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι. Γιατί η μόνη είναι ?? Πολλές το κάνουν . Πάρα πολλές !!
20 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προφανώς δεν της λείπει το γαμήσι αλλα τα φραγκα
20 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα διαβάζουν εδώ μην ανησυχείς. Έτσι και αλλιώς τι θα μου έλεγαν ?? Τίποτα.
20 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έτσι είναι οι ρωσίδες σε παντρεύονται στον 1ο-2ο μήνα Χμμμ;Money MouthΕμμμμ αλλά στην 1η εβδομάδα ξεκινάνα να σου ρίχνουν κέρατο...ΈρωταςΈρωτας
22 Ιουνίου, 2019
>
Την έχουνε πληροφορήσει ότι τα κύτταρα του φάρυγγα είναι πιο επιρρεπή στις λοιμώξεις (μολύνσεις στην καθομιλουμένη) από τα κύτταρα του στόματος...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9