Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα μπορούσα να πω ότι είμαι και εγώ ένας από τους τυχερούς που είχε ραντεβού με την Arina και το οφείλω κατά κύριο λόγο στον (φίλο) geroksouras … Διάβασα την κριτική του και μερικές άλλες και μπήκα σε μεράκια… Εύκολή και γρήγορη η συνεννόηση με το γραφείο της και η Arina ήταν στην ώρα της έξω από την πόρτα του ξενοδοχείου μου …
Από εμφάνιση είναι ότι σχεδόν βλέπετε … Όμορφο πρόσωπο, κορμάκι αδύνατο με καμπύλες, τρουλωτό κωλαράκι, στήθος σχετικά μικρό και λίγο χαλαρό… Είναι ευχάριστη στην παρέα της, χαμογελαστή και τα αγγλικά της είναι πολύ καλά, δεν κλέβει χρόνο με κουβέντες και υπεκφυγές και μπαίνει στον αγώνα με γλωσσόφιλα… Οσκαρική θα μπορούσα να πω η πίπα της!.. από τις καλύτερες που μου έχουνε κάνει!... περιλάμβανε τα πάντα!... (βαθύ λαρύγγι, σάλια, αρχίδια, κορμός, ρουφήγματα…)
Γίνανε δυο γύροι, ο πρώτος ξεκίνησε με γλωσσόφιλα, χαμουρέματα και το κορυφαίο 69 που ευχαριστήθηκα γλειφομούνι… Πεντακάθαρο, ευωδιαστό και στενό το μουνάκι της (παρόλο που έχει και παιδί όπως μου είπε)… με συνδυασμό την πολύ καλή πίπα της το τέλος του πρώτου γύρου ήρθε στο στόμα της που με ρούφηξε μέχρι και την τελευταία σταγόνα…
Στην συνέχεια κάναμε μαζί ντουζάκι, με χαμουρέματα , αφρόλουτρα και πολλά γλωσσόφιλα… Βγαίνοντας από το ντούζ και πριν να σκουπιστούμε καλά καλά, έσκυψε τον πήρε στο στόμα ρούφηξε το πουτσοκέφαλο και με τρία – τέσσερα ρουφήγματα ήταν ντούρος με σκουφάκι έτοιμος για δράση… Την δράση την ανέλαβε η Arina καβαλώντας με και γαμώντας με στην κυριολεξία!.. Μεγάλη η καύλα της και έσπευσε να την σβήσει χοροπηδώντας πάνω στον πούτσο μου…. Πήρα τον έλεγχο για λίγο ξαπλώνοντάς την στα πλάγια αλλά μετά από λίγο καταλήξαμε : εγώ ανάσκελα και η Arina από πάνω, πάνω στον πούτσο μου να χοροπηδά και η καύλα που έβγαζε στο πρόσωπο της την ώρα του οργασμού της με παρέσυρε και εμένα και ξεχείλισα το προφυλακτικό (σχεδόν) πριν την ώρα μου!..
Αν θα μπορούσα να χαρακτηρίσω την Arina με υπερθετικό βαθμό θα έλεγα :
Σεξουαλικό ηφαίστειο!... Γιατί επιζητούσε την ηδονή, είχε δυνατούς (εκρηκτικούς) οργασμούς και το ευχαριστήθηκε εξίσου… Για εμένα η Arina είναι ένα στανταράκι ακόμα στην πολύτιμη συλλογή μου που θα προτιμηθεί όταν ξανά έρθει… Περιληπτικά αυτά από εμένα φίλοι μου για την Arina και το αλησμόνητο ραντεβού μας …

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
523
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, petergsp, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού