Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιας και υπάρχει μόνο μια κριτική μέχρι στιγμής, να προσφέρω κι εγώ στην πορνο-επιστήμη την εμπειρία μου με την Άντζυ .

Το ξενοδοχείο πολύ μέτριο στο σταθμό Λαρίσης. Μικρό δωμάτιο με μεγάλο καθρέπτη.

Η Άντζυ υποδέχτηκε κι εμένα με το σετάκι των άσπρων εσωρούχων που αναφέρθηκε, και με ένα υπέροχο χαμόγελο. Τα εσώρουχα αφαιρέθηκαν πάραυτα, το χαμόγελο παρέμεινε μέχρι τέλους.

Έχει κάποια σημαδάκια ακμής στα ζυγωματικά αλλά το βλέμμα δε μένει εκεί αρκετά για να ενοχλήσουν. Οι φωτό αλλάζουν κάπως το πρόσωπο προς το λάτιν ενώ είναι τυπικά σλαβικό.

Το σώμα είναι αναλογικό και όμορφο, με μοναδική παραφωνία το στήθος που είναι μια μέτρια δουλειά τόσο στο σχήμα (βλέπε φωτό 3) όσο και στην αφή μιας και είναι πολύ σκληρό. Οι ρώγες της όμως είναι υπέροχες. Γενικώς η εμφάνισή της είναι πολύ καλή.

Εκεί που αριστεύει το κορίτσι αυτό είναι στη συμπεριφορά και τη διάθεση. Τα κάνει όλα με προθυμία και γουστάρει να πηδιέται. Είναι πολύ θερμή και γλυκιά, ιδανική για gfe.

Δεν θα έλεγα ότι έχει κάποια φοβερή τεχνική, αλλά ακολουθεί με φοβερό πάθος. Τα φιλιά της είναι υπέροχα και οι κραυγούλες της κάποιες στιγμές γίνονται γατίσια γουργουρίσματα ηδονής.

Παρά την έλλειψη "σόσιαλ-τάιμ" εξαιτίας των λίγων αγγλικών, δεν πέρασε λεπτό αμήχανα και χωρίς επικοινωνία.

Δύσκολα θα μείνει κάποιος ανικανοποίητος από μια συνάντηση μαζί της, με το βαθμό επιτυχίας να εξαρτάται στις επιμέρους προτιμήσεις του κάθε παίκτη.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Bokolinos, THV και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού