Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν, η κοπέλα ήρθε στην ώρα της η συνεννόηση με το γραφείο μια χαρά, όπως αναφέρει και ο συνάδελφος παραπάνω αν δεν θες να κάνεις μπάνιο μαζί με την κοπέλα εκείνη δεν κάνει, είχε κάνει σπίτι της.
Στο παρασύνθημα τώρα περιμένει τις δικές σου κινήσεις, πρωτοβουλία μηδέν, ούτε καν για πιπα, αράζει στο κρεβάτι και αναρωτιέται τι γίνεται θα κάνουμε σεχ? Δηλαδη αν δεν δουλεύετε στον αυτόματο χάσατε. Είναι του δόγματος αντε τι θα γίνει? Αν δεν είσαι με το εργαλείο στο χέρι έτοιμο άστο, βοήθεια μην περιμένεις. Δεν καταλαβαίνω δεν ξέρω τι να κάνω. Θεωρεί ότι με το που θα την δεις θα σου φτάσει στο ταβάνι.
Συννεοηση γιοκ, αν δεν είσαστε του οπτικού ξεχάστε το. Με το ζόρι την προσπάθησα να ξεκινήσει λίγο με πιπα, αλλά όταν δεν βλέπεις καθόλου προθυμια τι να γίνει τσαντίζεσε αφού βλέπεις και την άλλη να δυσανασχετεί! Δεν μου έχει ξανατυχει αυτό ούτε Ελλάδα ούτε στα Βαλκάνια τόσα χρόνια. Επομένως στο 30 λεπτό την έστειλα σπίτι της. Από ένα σημείο και μετά αν στραβώσει η κατάσταση δεν ξαναγυρίζει, Για μένα δεν αξίζει τον χρόνο και τα χρήματα υπάρχουν πολλές κοπέλες που είναι φιλότιμες και θέλουν να περάσεις καλά! Η συγκεκριμένη δεν είναι από αυτες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
132
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, koukos19, muffer35 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 17 Ιουνίου, 2019) 17 Ιουνίου, 2019
Συγνώμη την έστειλες στο 30λεπτο και πλήρωσες 1 ώρα 140 ευρώ;;; Για ποιον λόγο; Γιατί δεν πήρες την Άντζυ και να της πεις ότι η κοπέλα δεν κάνει και θέλω να κάνω το ραντεβού μόνο για 30 λεπτά το ελάχιστο δηλαδή;
Κανονικά δεν έχεις αυτό το δικαίωμα;; Εγώ μάλιστα ξέρω πολλούς που αν δουν απο την αρχή ότι δεν μπορούν να συννεοηθούν της δίνουν λεφτά για το ταξί και την διώχνουν. Μιλάω για τα πρώτα 5 λεπτά, πριν γίνει η επαφή , όπου βλέπεις αν τραβάει.
K
kostas21d
17 Ιουνίου, 2019
Δυστυχώς τα περισσότερα 18-22χρονα νομίζουν ότι χύνεις μόλις τα βλέπεις...αυτά θα πρέπει να κάνουν το αγροτικό τους στα ΗΑΕ και μετά εδώ...
17 Ιουνίου, 2019
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση...και την είχα βάλει στο μάτι.
Κρίμα το βυζόμπαλο.
22 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλό το βυζομπαλο ωραία η κοπέλα, αλλά ότι έχω γράψει παραπάνω, τελικά πολλές φορές βλέπεις κοπέλες που λες πολύ ωραία αλλά για σεξ δεν κάνουν, ενώ σου τυχαίνει κάποια που δεν σου γεμίζει το μάτι αλλά σε φτιάχνει σούπερ. Τι να πωα εκτός και αν ήταν τόσο στρςβομενη εκείνη την μέρα και την είχε πιάσει η άρνηση.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4