Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνεδρία την τελευταία μέρα παρουσίας της κοπέλας στο τουρ της
εμφανώς κουρασμένη αλλά με διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη, κάτι όμως που δεν το κατάφερε απολυτά λόγο της κούρασης της
Παίζει να είναι το καλύτερο κορμί που έχω συναντήσει...φιτ γυμνασμένο όσο πρέπει ίσως και λίγο παραπάνω από ότι πρέπει
με άψογη προσθήκη συνολικότατου στήθους.. Το πρόσωπο της με άγρια χαρακτηριστικα , και ακόμα πιο άγρια ίσως από την κούραση
με υποδέχτηκε με ένα κόκκινο κορμάκι και μου έσκασε ενα φιλη χαμογελαστη οταν μπηκα στο δωματιο

στα τις μάχης κάλο τσιμπούκι καραμελωμα στα αρχίδια
και σταsη cowgirl
όταν την γύρισα στο ιεραποστολικο κατάλαβα και την κούραση της από τους μορφασμούς πόνου που έβγαζε λες και ήμουν ο μεγαλοψολης της Αθήνας, κάτι που το κατανόησα και γι αυτο τον έβγαλα και την έχυσα στα βυζιά
Σίγουρα είναι φιλότιμη, σίγουρα το προσπαθεί, αλλά στη προκειμένη περίπτωση το μυαλό της ήθελε να με ευχαριστήσει αλλά το κορμί της από τα ξενύχτια και της πουτσες που είχε φάει όλες αυτές τις μέρες αδυνατούσε να το κάνει
Δεν ήταν από τα καλύτερα μου, παρότι είχα προειδοποιηθει απο το γραφείο ότι ήταν η τελευταία μέρα του τουρ της εγώ ήθελα να κάνω το τεστ drive μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mindreader, Sproxe Garsia, petergsp και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού