Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 16948
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολλές οι κοπέλες που είναι διαθέσιμες και όρεξη να έχεις να παίρνει κάθε μέρα και μία άλλη, αλλά από τις πολλές, ξεχωρίζεις μερικές για κάτι το ιδιαίτερο που έχουν και αυτές τις αποκαλώ στανταράκια…
Ένα από τα τρία στανταράκια μου είναι η Νίκα. Την Νίκα την πήρα πριν 2 μήνες και μου άρεσε σαν γυναίκα αλλά και σαν χαρακτήρας. Εύκολη η συνεννόηση με το γραφείο και το ραντεβού έκλεισε σε δικό μου ξενοδοχείο για μιάμιση ώρα… Ήρθε με μία δεκάλεπτη καθυστέρηση και το άγχος της ήταν εμφανές… με το που μπήκε και πριν προλάβει να δικαιολογηθεί με θυμήθηκε και αμέσως ξε αγχώθηκε, χαμογέλασε και είπε ότι χάρηκε που με ξανά είδε προσθέτοντας ότι θα αναπληρώσει τον χρόνο που χάθηκε… Είπαμε δυο – τρεις κουβέντες τυπικές ψιλό αδιάφορες μέχρι που τις έδωσα τα χρήματα και πήγε για ντουζάκι… Στο πρώτο μας ραντεβού από ότι θυμάμαι στην αρχή ήταν μαζεμένη και λίγο διστακτική, ενώ στο δεύτερο από την πρώτη στιγμή ένοιωθα ότι ήμουν με την κοπέλα μου που είχα μέρες να την δω… Γίνανε τρείς γύροι (από μεριάς μου) με τα διαλείμματα τους και με ενδιάμεσα ντουζάκια… Καλό το πρώτο ραντεβού αλλά το δεύτερο ήταν όλα τα λεφτά… Από την αρχή ήταν ποιο άνετη και δοτική στα φιλιά της και στις υπηρεσίες της … Πολύ καλή η πίπα της με μεγάλο ρεπερτόριο, δυνατά ρουφήγματα και τις δύο από τις τρείς καταθέσεις γίνανε στο στόμα της μέχρι την τελευταία σταγόνα…
Πολύ καλό το ραντεβού μου με την Νίκα, πέρασα ευχάριστα, ηδονικά, ένοιωσα ότι ήμουν με την κοπέλα μου και χαμπάρι δεν πήραμε την ώρα που πέρασε… Στο πρώτο ραντεβού την καταχώρησα στα στανταράκια μου, στο δεύτερο επιβεβαιώθηκε και πολύ πιθανόν στο μέλλον να υπάρχει και τρίτο και τέταρτο…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Old.rabbit, Alex_Born, mick11 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού