Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 32 10
Call-Girls 60230
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας γραψω δυο λογακια για την κορασιδα..Απογευμα πεμπτης και οι καυλες μου ειχαν βαρεσει κοκκινο..Παιρνω τηλ το γραφειο το σηκωνει η φιλη μας η νικολ και μου λεει θα παρεις στεφανια που ειναι το στυλ σου και θα με θυμηθεις..Ανεβαινω στ δωματιο χαλαρωνω πινω καφεδακι και χτυπαει η πορτα..Τσουπ ανοιγω και βλεπω μια μουναρα να μπαινει μεσα με Ξανθο μαλακι ωραιο προσωπακι να με φιλαει στ στομα και να περναει μεσα...Η κοπελαα ειναι τουμπανο εχει peircing στη γλωσσα στις δυο ρωγες στον αφαλο και εκπληξη που αλλου λιγο πανω απο την κλειτοριδα της..Ενταξει αλλη φαση να την γλυφεις κατω και να παιζει με το σκουλαρικι και το μουνακι της..Στηθος δυομισαρι ωραιο και με γλυψιμο στη ρωγα και στ σκουλαρικι τρελαινεται..Ειναι πιο λαιτ φαση δεν της αρεσουν οι αγριαδες δεν λεει οχι σε τιποτα της τον εβαζα μεσα και γουσταρε πολυ βογγαγε..Εντυπωση μου εκανε οτι μου φανηκε στενη δεν εμπαινε ολο μεσα και μαλιστα μου ελεγε ολη την ωρα οτι τον εχω μεγαλο..Τι γινεται ρε παιδια..???Εχει καλη αισθηση οταν την γαμας και υγραινεται εκολα..Η πιπα της καλη με φτυσιματα προσπαθησε να τον παρει ολο μεσα παιζει καλα το κεφαλακι και ε το σκουλαρικι της..Επικοινωνια καλη καθως μιλαει καλα αγγλικα απο οτι μου ειπε δε θα κατσει πολυ θα γυρισει ξανα πισω στη Μοσχα..Αυτα απο μενα καλαα γαμησια παιδια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IvanTheGreat, adamidis, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού