Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ενω επρηξα με τις ερωτησεις μου και τις αλλαγες ωρας την Αννα με απολυτη επαγγελματικοτητα και υπομονη μου εκλεισε το ραντεβου και η κοπελλα ηρθε ρολοι στην ωρα της. Ηρθε μεσα στο δωματιο λιγο αγχωμενη χωρις να ξερω το γιατι και επειδη της παραγγειλα ενα λευκο κρασι 2 τοστ και την αφησα κατα την διαρκεια της ωρας να κανει και 2 τσιγαρα με χιλιοευχαριστησε. Ρε συναγωνιστες τι γινεται τι κανετε στις κοπελλες. Μου εκανε αλγειινη εντυπωση πραγματικα αυτο το πραγμα αντι να δειχνουμε οτι ειμαστε η ανωτερη φυλη σε αυτον τον καταραμενο κοσμο γινομαστε ρεζιλι. Τελως παντων στο θεμα μας. Φερθηκα αψογα και η κοπελλα με ανταμειψε με το καλυτερο γαμησι που εχω κανει το τελευταιο διαστημα μαζι με της Αλεξιας και της Τζεσικας θα ελεγα. Παντως θελω να πω οτι τα περισσοτερα γνωστα πρακτορεια εχουνε ανεβασει πολυ ψηλα τον πηχυ των παρεχομενων υπηρεσιων και αυτο σημαινει οτι σεβονται τον πελατη αλλα και τα λεφτα που δινει τα οποια ειναι αρκετα θα ελεγα για την συγκεκριμενη χρονικη περιοδο. Λαουρα την βλεπεις και δεν σε τρελλανει εμφανισιακα αλλα σε τρελλαινει ο χαρακτηρας της η τρελλα της και το προγραμμα της που εκει πραγματικα σε στελνει αδιαβαστο. Πηγε στο μπανιο και βγηκε παλι ντυμενη ρε Λαουρα θα γδυθεις κοπελλα μου τι επαθες? Της πιανω ενα μινι φορεμα που ειχε πανω της και της το βγαζω. Για εμενα πολυ θηλυκο σωματακι οχι μοντελου αλλα ωραια φυσικα βυζια ωραια κοιλιτσα μαλακη με ελαχιστο παχος ωραια ποδια κανονικα οχι γυμνασμενα και πολυ ωραιο καλοσχηματισμενο μουνακι. Μου ορμηξε κα με φιλαγε με παθος με πολυ βαθια την γλωσσα της με χαιδευε με παθος και με πηγε στον καναπε για πιπα και γλυψιμο. Μιλαμε για ηλεκτρικη σκουπα τα περναει ολα με την γλωσσα της μαλακα αρχιδια λιγο ποιο κατω στον βαλανο κωλογλυψιμο δεν γουσταρω και αισθησιακη πολυ καλη πιπα με φτυσιματα και ολος μεσα. Μετα γλυψιμο εγω κλειτοριδα και βογγαγε σαν τρελλη και ανοιγε πολυ τα ποδια της ενω τραβαγε το δερματης για να βγει ακομη ποιο εξω η κλειτοριδα της για καλυτερο ακομη γλυψιμο. Ξαφνικα με πεταξε κατω μου εβαλε ενα μαξιλαρι στην πλατη και ενα κατω απο τον κωλο μου να καθομαι καθιστος και καρφωθηκε με δυναμη πανω στον πουτσο μου. Της αρεσει ετσι γιατι με τα μαξιλαρια σηκωνεσαι ποιο ψηλα και μπαινει ο πουτσος τερμα μεσα στην μυτρα της. Μιλαμε η γυναικα ειναι νυμφομανης και πολυοργασμικη. Κουνηθηκε πολυ δυνατα με εδερνε με εβριζε και εχυσε με λυγμους εκλεισε τα ποδια της και κουνιοτανε ολοκληρη.Δεν σταματησε καθολου ξανα δυνατο καρφωμα πανω κατω πισω μπροστα κυκλικα με ενα ποδι σηκωμενο με 2 ποδια σηκωμενα μιλαμε για 10 εναλλαγες. Αυτη ειναι η καλυτερη σταση της αυτη γαμαει εσυ απολαμβανεις. Πολυ γαμησι μιλαμε για κανα μισαωρο καβαλημα και οταν καταλαβε οτι θα χυσω εσκυψε και τα καθαρισε ολα. Πηγε για ντους εκανε ενα τσιγαρο και πραγματικα δεν προλαβα εγω να βγω απο το ντους ειχε σκυψει και ολος παλι στο στομα. Θελω να ξαναχυσω μου λεει και μενω μαλακας. Αφου απολαυσα πιπα δυνατο σφυροκοπημα απο μπροστα με πολυ ανοιγμενα τα ποδια σχεδον τερμα της αρεσει σε βριζει και σε βαραει στο προσωπο σου και στον κωλο σου σε φιλαει και σου λεει σκισε με ποιο δυνατα σπασε μου το μουνι και τετοια. Μετα γυρισμα στα τεσσερα σφυροκοπημα ανελεητο με πολυ ξυλο στα κωλομερια αυτη να βριζει να χτυπαει με τα χερια το κρεββατι να γυρναει να κοιταει και να προσπαθει να σε βαρεσει σπρωξιμο προς τα πισω με δυναμη για να τον φαει οσο ποιο βαθεια γινεται χυσιμο με κραυγες δυνατες απο αυτην και εγω βγαλσιμο προφυλακτικου και χυσιμο στο γνωστο μερος λαρυγγι και μονο λαρυγγι. Αυτη να πνιγεται και εγω στα αρχιδια μου. Η γυναικα δεν παιζει με Δονητες γιατι οπως μου ειπε θελει μονο πουτσο δεν της αρεσουνε τα δεσιματα μονο το ξυλο βρισιμο ολα αγρια δεν εχει εχτρα τιποτα δεν κανει πρωκτικο αλλα την χυνεις ανετα μαπα λαρυγγι. Αλλα η γυναικα χωρις πολλα εχτρα χωρις σωμα μοντελου με μετριο προσωπο αλλα ειναι το τελειο γαμησι. Χωρις πλακα οποιος δεν την εχει γαμησει ας τρεξει να κλεισει ραντεβου τωρα. Θα με θυμηθειτε οταν βγειτε απο το ραντεβου και ειπαμε κυριοι με τις κοπελλες αδερφια Ελληνες ανεξαρτητα ειναι πουτανες η οχι. Πανω απο ολα ειναι ανθρωποι σαν και εμας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mixalis mixoy, andronikos3 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού