Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ακουγα γενικα πολυ κακες κριτικες για το συγκεκριμενο πρακτορειο και δεν τολμουσα αλλα τελικα ειπα να κανω την αρχη με την Κεισυ και να δω επιτελους μονος μου τι παιζετε. Οπως γενικα διαπιστωσα παλι ητανε οι συνηθεις υπερβολες χωρις ουσια και νοημα. Οπως σε ολα τα πρακτορεια απλως με την συμβουλη και της τηλεφωνητριας που θα σε ενημερωσει πρεπει να αποφευγεις τις κακοτοπιες. Εδω θα ηθελα πραγματικα να ευχαριστησω την τηλεφωνητρια Δαφνη η οποια μου φερθηκε αψογα και με ενημερωσε για την κοπελλα και τα παντα και μαλιστα μου εγγυηθηκε οτι θα περασω αψογα.Για να μην κουραζω παμε στο θεμα μας. Ερχεται η Κεισυ και μπαινει θα μπορουσα να πω λιγο αποτομα μεσα στο δωματιο. Ουτε φιλι ουτε πολλα πολλα και μολις πηγα να την πλησιασω μου λεει δωσε μου 160 ευρο ορθα κοφτα. Δεν ηθελα να νευριασω ουτε να παρω αναποδες γιατι ηξερα οτι η θα την εδιωχνα αμεσως η θα χαλαγα το ραντεβου με τα νευρα μου. Τα εγραψα στα αρχιδια μου τι ειπε και τις ειπα και εγω ορθα κοφτα παρε αυτα τα 250 χαλαρωσε και ελα να περασουμε ομορφα. Μολις η γκομενα ειδε οτι το χρημα ηρεμησε. Πηγε για ντους μολις βγηκε ηπιε και λιγο μπυρα και την ειδα ετοιμη για μαχη. Προσωπο σκυλε για γαμησι σωμα μοντελου. Κοιλια πλακα ποδια κωλος πετρα χερια γυμνασμενα δερμα μαλακο το μονο που την χαλαει ειναι η οχι τοσο καλη δουλεια στο σιλικονατο βυζι. Αρχισαμε φιλια με γλωσσα και την επιασα απο τα μαλλια και την εβαλα να μου τον γλυψει. Τερμα deepthroat με πνιξιματα και ηχους πνιγμου δυνατο mouth fucking για πλακα. Γλυψιμο εγω στην κλειτοριδα της και κατευθειαν το ματι της επεσε στην σακουλα που κουβαλαω παντα μαζι. Τι εχεις εκει μου λεει? Δονητες σχοινια γαντια ζελ τετοια πραγματα τις λεω. Φερτα εδω μου λεει. Αρπαξε τους δυο Δονητες και μου λεει δεν ειναι και πολυ μεγαλοι. Δευτερο ξενερωμα εστειλε εμενα να τους πλυνω με σαπουνι και εβαλε αμεσως τον εναν στο μουνι της και με τον αλλον επαιζε την κλειτοριδα της. Εγω αλυπητο mouth fucking και αφου μου εγινε πετρα παλι γυρισμα και αρχισα δυνατο σφυροκοπημα στην κωλοτρυπιδα με ξυλο στα κωλομερια τραβηγμα μαλλιων και χαστουκακια στην μουρη της. Η καυλα καυλωνει αγρια και παιζει συνεχως την κλειτοριδα της χυνωντας οχι ψευτικα αλλα πραγματικα με σπασμους. Μετα την εβαλα πανω σε ενα μεγαλο μαξιλαρι παλι γυρισμενη της τον εχωσα στο μουνι της και της κρατουσα με δυναμη ψηλα αναποδα τα ποδια της απο τα σχοινια που της ειχα δεσει στους αστραγαλους. Εβριζε εσπρωχνε με δυναμη το μουνι της πανω στον πουτσο μου και φωναζε η καυλα. Σηκωμα βγαλσιμο προφυλακτικου και χυσιμο στην μαπα της. Κανενα προβλημα ισα ισα πηρε μερικα με τα δακτυλα της και τα εγλυψε. Μπανιο μετα ωραιο σοσιαλ πολυ εξηγημενη μιλησαμε και δεν ειδα τουπε η επαρση και ειχε φυγει και το αποτομο στυλ που εξηγησα στην αρχη με τα λεφτα και μετα με τους Δονητες. Οποτε η υπομονη που εκανα 2 φορες τελικα βγηκε σε καλο ειδικα την δευτερη που μου ειπε να πλυνω εγω τους Δονητες και λογω οτι ειμαι αντρας παλαιων αρχων ημουνα ετοιμος να τους φαει στο κεφαλι. Μονη της σταματησε την ομιλια αρχισε να με πιανει στον πουτσο να μου τον τριβει εσκυψε για πιπα παλι δυνατο deepthroat ενιωθα το λαρυγγι της στο κεφαλι μου και ετοιμη για γαμησι απο πανω. Ανεβηκε και ασαλιωτα τον εβαλε στον κωλο της ενω ετριβε παλι την κλειτοριδα της. Πολλες εναλλαγες με πολυ δυνατο γαμησι στον πουτσο μου μια στον κωλο της μια στο μουνι της γυρισμα παλι στα τεσσερα. Ολος μεσα στην κωλοτρυπιδα πολυ δυνατα με δυνατο πιασιμο στην ωραια μεση της μετα ανοιγμα στα κωλομερια της ξυλο βρισιμο πολυ δυνατος οργασμος της Κεισυ η γυναικα ειναι πολυοργασμικη βγαλσιμο προφυλακτικου οπως εχυνε και ολα μεσα στο λαρυγγι της να τα πιει ολα. Αυτη να κουνιεται και να χυνει και εγω να της χυνω το λαρυγγι πολυ καυλα η φαση. Με λιγα λογια η γυναικα ειναι πολυ δυνατη στο γαμησι για full pse εμπειρη και καυλα ομως μεχρι να ζεσταθει θα σου ψιλοσπασει τα αρχιδια και θελει υπομονη και ειδικη μεταχειριση αν την καυλωσεις θα σε ξεκανει στο γαμησι αν εισαι αγαπουλης δυσκολο να την καυλωσεις θελει πολυ αγρια πραγματα. Συναγωνιστες καλα γαμησια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mixalis mixoy, xlm και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού