Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απορώ γιατί δεν έχει γραφτεί ακόμα κριτική για την συγκεκριμένη... (γιατί δεν μιλάτε ρε..??)
Αν και δεν τολμάω τα κασκαντεριλίκια, λόγω του ότι δεν έβρισκα κάτι καλύτερο είπα να το τολμήσω, και μου βγήκε.
Η κοπέλα είναι τούμπανο. Με την λεπτομέρεια ότι είναι όλα πλαστικά. Δόντια, στήθος, μαλλία, ακόμα και ο κώλος πρέπει να έχει εμφυτεύματα όπως τον έκοψα. Εμένα δεν με χαλάσε, ίσα-ίσα αξίζουν και αυτές οι εμπειρίες. Ρωσίδα όπως είπε, έχει σπουδάσει εκεί (δεν θα αναφέρω επάγγελμα), αλλά μου είπε οτι δουλεύει και σαν cg στην Γερμανία. Μερικά τατουάζ απο δω και απο κει. Γενικά μου θύμισε πολύ τύπισσες που δουλεύουν fkk (για τους γνωρίζοντες).
Στα του αγώνα είναι άψογη επαγγελματίας, αντέχει και γουστάρει pse. Βέβαια με τέτοια εμφάνιση με το που την βλέπεις θέλεις μόνο να την ξεπατώσεις...

Πίπα αρκετά καλή και με καθοδήγηση δική μου στήθηκε άψογα στον καθρέφτη. Συνέχεια με ξέσκισμα σε ιεραποστολίκο και στα τέσσερα όπου βλέποντας αυτή την πραγματική μεγάλη κωλάρα (τύπου kardashian περίπου) της τά εδωσα όλα μεσα.
Αγγλικά μιλάει άψογα οποτε το σοσιαλ ήταν πολύ καλό αν και σύντομο. Δεν βιαζόταν, είχε όρεξη για συζήτηση αλλά έπρεπε να φύγω. Να σημειωθεί οτι έχει πολύ καυλωτική γλυκιά φωνή. Επίσης οτι λόγω σολάριουμ το περίγραμμα απο τις ρόγες της ήταν λευκό!!Χμμμ;
Σίγουρα θα την ξανατιμήσω πριν αναχωρήσει.
Το γραφείο πάντα άψογο.

Καλά γαμήσια σε όλους! Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, THV, delipas και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2019
Κιεγω απορώ παίχτη τόσα τουρ κανείς δεν είχε γράψει αλλά δεν τόλμησα κασκαντεριλικι.
Το στήθος της είναι καλό στην αφή;πρέπει να ναι μιλφαρα,Σώμα σφιχτό;έχει παραπάνω κιλά;φιλάει με γλώσσα φουλ;Μπράβο για την κριτική δώσε και αυτές τις λεπτομέρειες please.
05 Ιουνίου, 2019
Η προσωπική μου άποψη είναι ότι όλο αυτό το πλαστικοποιημένο η κοπελα δεν μπορεί να το υποστηρίξει .
Εμενα στην πρώτη εντύπωση μου εβγαλε κάτι πολύ αντιαισθητικό κ ξένο πάνω της .
Μπράβο παντως που πέρασες καλά .
05 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το στήθος είναι μέτριο στην αφή, πρέπει να είναι ανασηκωμένο ίσως όχι πλαστικό. Μιλφ δεν είναι. Γύρω στα 25 την έκοψα. Γλωσσοφιλα δίνει με μέτρο. Παραπάνω κιλά δεν έχει ανάλογα βέβαια με το τι εννοεί ο καθενας. Πχ εμένα που μου αρέσουν τα μοντέλε κορμιά δίστασα λίγο στην αρχή. Δεν είμαι λάτρης του λεγόμενου booty.
05 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ίδια πρώτη εντύπωση είχα κ γω παίχτη. Συμφωνούμε.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4